Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 09. 07. 06:12

Folytatódik a Nemzetek Ligája.

FUTBALLPROGRAM
 
U21-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
F-CSOPORT
17.00: Málta–Belgium
18.00: Törökország–Ciprus
18.30: Svédország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
 
VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.45: Skócia–Belgium
 
NEMZETEK LIGÁJA
A-DIVÍZIÓ
3. csoport
20.45: Olaszország–Lengyelország (Tv: Sport1)
 
B-DIVÍZIÓ
2. csoport
20.45: Törökország–Oroszország (Tv: Sport2)
 
C-DIVÍZIÓ
1. csoport
20.45: Albánia–Izrael
4. csoport
20.45: Litvánia–Szerbia
20.45: Románia–Montenegró
 
D-DIVÍZIÓ
3. csoport
18.00: Azerbajdzsán–Koszovó (Tv: Sport1)
20.45: Feröer–Málta
 
U21-ES VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.45: Németország–Mexikó (Tv: Eurosport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR
18.00: JYP (finn)–HC Pilsen (cseh) (Tv: Sport2)
 
KERÉKPÁR
14.30: Tour of Britain, 6. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.00: Vuelta a Espana, 13. szakasz, Candás–Valle de Sabero, 174.8 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
20.00: Grand Prix, Québec (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Ceglédi KKSE–Vecsési SE 
NŐI NB I
17.00: Moyra-Budaörs–Győri Audi ETO KC 
18.00: Debreceni VSC-Schaeffler–Békéscsabai ENKSE 
18.30: Mosonmagyaróvári KC SE–FTC-Rail Cargo Hungaria 
MOTORSPORT
MOTOGP, SAN MARINO
  9.00: Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
 
ÖTTUSA
Világbajnokság, Mexikóváros
 
SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Csangvon
1.30: férfi kisöbű szabadpuska 3x40, selejtező
5.15: férfi kisöbű szabadpuska 3x40, döntő 
1.00: trap vegyes csapat 
10.30: trap vegyes csapat, döntő
 
TENISZ
18.00: US Open, New York, férfi elődöntő (Tv: Eurosport1)
18.00: US Open, New York, férfi páros döntő (Tv: Eurosport2)
 
ÚSZÁS
Világkupa, 1. állomás, Kazany

Legfrissebb híreink


Élő eredmények