Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 09. 28. 06:02

Kezdődik a kosárlabda bajnokság és az Orosz Nagydíj.

 FUTBALLPROGRAM

 
FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
20.45: Saint-Étienne–Monaco (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
20.30: Hertha BSC–Bayern München (Tv: Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
21.00: Rayo Vallecano–Espanyol (Tv: Spíler2)
 
PORTUGÁL BAJNOKSÁG
6. FORDULÓ
21.30: FC Porto–Tondela (Tv: Sport2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
7. FORDULÓ
19.00: Galatasaray–Erzurumspor (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
DARTS
10.00: WDF Európa-bajnokság, férfi páros és csapat-, női egyéni versenyek, MOM Sportközpont 
 
ESPORT
17.00: FIFA 19, Konzolvilág Kezdőrúgás-kupa (Tv: Digi Sport2)
 
FORMULA–1
OROSZ MAGYDÍJ, SZOCSI
10.00: 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
14.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Corona Brasov (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák) 
18.00: DEAC–UTE 
18.30: Fehérvári Titánok–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.40: Schiller-Vasas HC–FTC-Telekom 
EBEL
19.15: Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Fehérvár AV19 
SZLOVÁK LIGA
17.00: MHk 32 L.Mikulás (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00: MAC Budapest–HK Nitra (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
 
KERÉKPÁR
12.00: országúti világbajnokság, Ausztria, U23 (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.30: MAGYARORSZÁG–Montenegró (Győr, Magvassy-sportcsarnok) (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló 
18.00: Ceglédi KKSE–Dabasi KC VSE
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
1. FORDULÓ
18.00: DEAC–Egis Körmend 
20.00: Alba Fehérvár–Pécsi VSK-Veolia  (Tv: M4 Sport) 
NŐI NB I
1. FORDULÓ
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK-Pécsi 424 
MOTORSPORT
15.00: Supersport-vb, Magny-Court, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
16.00: Superbike-vb, Magny-Court, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
 
ÖTTUSA
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE), férfi döntő
 
SAKK
18.00: Sakkolimpia, Batumi, 5. forduló
 
SZNÚKER
  8.30: China Championship, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
13.30: China Championship, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
  8.00: WTA-torna, Vuhan, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
  9.00-13.00: ATP-torna, Sencsen, negyeddöntő (Tv: Sport2)
10.30: WTA-torna, Vuhan, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
 
ÚSZÁS
Világkupa, Eindhoven
 
VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, F-CSOPORT (Aix-en-Provence)
18.00: FTC-Telekom Waterpolo–Jadran Split (horvát) 
20.00: Pays d’Aix (francia)–AZC Alphen (holland)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények