Szerkesztő: Nagy Benjámin
2019. 02. 01. 07:23

Fontos megmérettetések labdarúgásban és teniszben is.

FUTBALLPROGRAM
 
FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
 
20.45: Lille–Nice (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
 
20.30: Hannover 96–RB Leipzig (Tv: Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
 
21.00: Huesca–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
20. FORDULÓ
 
18.30: Fenerbahce–Göztepe (Tv: Digi Sport3)
 
ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
 
15.00: döntő
 
 

ALPESI SÍ

 
10.00: világkupaverseny, Maribor, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.00: világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, férfi lesiklás, edzés (Tv: Eurosport1)
13.00: világkupaverseny, Maribor, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
 
JÉGKORONG
 
ERSTE LIGA
 
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
 
18.00: Újpesti TE–Sport Club Csíkszereda (romániai) 
18.00: FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai) 
 
ALSÓHÁZ
 
18.40: Hokiklub Budapest–Gyergyói HK (romániai)
 
EBEL
 
19.00: Fehérvár AV19–Bolzano (olasz) (Tv: Digi Sport2)
 
TIPSPORT LIGA
 
18.00: Dukla Trencín (szlovák)–MAC Újbuda 
18.30: DVTK Jegesmedvék–HKM Zvolen (szlovák)
 
NHL
 
szombat, 2.00: Dallas Stars–Minnesota Wild (Tv: Spíler1)
 
 
KERÉKPÁR
 
16.00: Vuelta a San Juan, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)
20.30: Hatnapos verseny, Koppenhága, 2. nap (Tv: Eurosport2)
 
 
KÉZILABDA
 
NŐI NB I
 
18.30: Eu-Fire Mosonmagyaróvár–Kisvárda Master Good SE 
 
FÉRFI NB I
 
18.00: Sport36 Komló–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Ceglédi KKSE–Mezőkövesdi KC 
 
NÉMET ALL-STAR-MÉRKŐZÉS
 
19.00: Németország–Bundesliga (Tv: Sport2)
 
 
KOSÁRLABDA
 
FÉRFI NB I
 
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport)
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend
 
FÉRFI EUROLIGA
 
20.30: Panathinaikosz (görög)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport3)
 
 
RÖPLABDA
 
FÉRFI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
 
19.00: Union Raiffeisen Waldviertel (osztrák)–Vegyész RC Kazincbarcika 
 
NŐI EXTRALIGA
 
19.00: Jászberény VT–Hungast-Haladás
 
 
SÍUGRÁS
 
14.30: világkupaverseny, Oberstdorf (Tv: Eurosport1)
 
 
SZNÚKER
 
14.00: Német Masters, Berlin, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: Német Masters, Berlin, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
 
DAVIS-KUPA, SELEJTEZŐ, FRANKFURT
 
16.00: Németország–MAGYARORSZÁG (Tv: Duna World)
 
8.00: WTA-torna, Thaiföld (Tv: Digi Sport2)
11.00: WTA-torna, Szentpétervár (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Szentpétervár (Tv: Digi Sport2)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények