Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 01. 24. 23:04

Dárdaiék is komoly kihívás előtt.

FUTBALLPROGRAM

 
NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
9.00: FTC–CS Universitatea Craiova „B” (román) – Törökországban
15.00: FTC–CS Universitatea Craiova „A” (román) – Törökországban
Bp. Honvéd–FK Olimpik Doneck (ukrán) – Törökországban
 
FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
20.45: Marseille–Lille (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
20.30: Hertha BSC–Schalke 04 (Tv: Sport1)
 
ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45: Bristol City (II.)–Bolton Wanderers (II.)
20.55: Arsenal–Manchester United
 
ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
14.00 és 17.00: negyeddöntő
 
FUTSAL NB I
18.45: Rubeola Csömör–Berettyóújfalu
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
11.00: világkupaverseny, Kitzbühel, férfiak, szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)
 
ASZTALITENISZ
NŐI ETTU-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00: SH-ITB Budaörsi 2i SC–TTC Kazany (orosz)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Fehérvári Titánok
18.40: Hokiklub Budapest–Schiller-Vasas HC 
EBEL
18.00: Fehérvár AV19–Medvescak Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport1)
TIPSPORT LIGA
17.00: HK Poprad (szlovák)–MAC Újbuda 
18.30: DVTK Jegesmedvék–MsHK DOXXbet Zilina (szlovák) 
NHL
szombat, 3.00: All Star-gála, ügyességi verseny (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
21.00: Hatnapos verseny, Berlin, 2. nap (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
17.30 és 20.30: elődöntő (Tv: M4 Sport)
 
NŐI NB I
18.00: DVSC Schaeffler–GVM Europe-Vác 
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00: Himki Moszkva (orosz)–Bayern München (német) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)
 
MŰKORCSOLYA
10.40: Európa-bajnokság, Minszk, jégtánc, szabad program (Tv: M4 Sport)
17.00: Európa-bajnokság, Minszk, női kűr (Tv: Eurosport1)
 
RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
16.00: Hungast-Haladás–Vasas Óbuda
 
SÍLÖVÉSZET
14.30: világkupaverseny, Antholz (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
10.00: világkupaverseny, Szapporo, férfiak, selejtező, HS 137 (Tv: Eurosport2)
 
SZÁNKÓ
13.30: világbajnokság, Winterberg (Tv: Eurosport2)
14.35: világbajnokság, Winterberg, nők, sprint (Tv: Eurosport2)
15.30: világbajnokság, Winterberg, férfiak, sprint (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
7.00: Australian Open, női páros, döntő (Tv: Eurosport1)
9.30: Australian Open, férfiak, elődöntő (Tv: Eurosport1)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények