Szerkesztő: Kuti György
2018. 10. 12. 00:11

Rangadókkal folytatódik a Nemzetek Ligája.

FUTBALLPROGRAM
 
NEMZETEK LIGÁJA
C-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45: Görögország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.45: Észtország–Finnország (Tv: Sport2)
 
A-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45: Belgium–Svájc
20.45: Horvátország–Anglia (Tv: Sport1)
 
B-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45: Ausztria–Észak-Írország
 
D-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45: Fehéroroszország–Luxemburg
20.45: Moldova–San Marino
 
U21-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
6. CSOPORT
17.00: Málta–MAGYARORSZÁG
 
VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
12.35: Japán–Panama
13.00: Dél-Korea–Uruguay
17.30: Katar–Ecuador
19.45: Szaúd-Arábia–Brazília
 
U20-AS VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.15: Németország–Hollandia (Tv: Eurosport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
A-CSOPORT: 
14.00: Dr. Casl (horvát)–SH-ITB Budaörsi 2i SC
 
CSELGÁNCS
szombat, 0.00: Grand Prix-verseny, Cancún, 1. nap (Tv: Sport2)
 
IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES
19.30 (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–UTE 
17.30: Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák 
18.00: DEAC–Gyergyói HK (romániai) 
18.40: Hokiklub Budapest–EV Vienna Capitals II (osztrák) 
18.40: Schiller-Vasas HC–Fehérvári Titánok 
EBEL
19.15: EC Panaceo VSV (osztrák)–Fehérvár AV19 
SZLOVÁK LIGA
18.00: DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda (Tv: Digi Sport1)
 
KERÉKPÁR
14.00: Tour of Turkey, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE(Tv: M4 Sport)
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Egis Körmend 
18.30: Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt 
NŐI NB I 
18.00: VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs 
FÉRFI EUROLIGA
18.55: Himki Moszkva (orosz)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Zalgiris Kaunas (litván)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
 
ÖKÖLVÍVÁS
18.00: Magyar Ring Profi Gála (Tv: M4 Sport – 23.00)
 
TENISZ
  7.00: ATP-torna, Sanghaj, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
  8.00: WTA-torna, Hongkong, negyeddöntő (Tv: Digi Sport3)
  9.00: WTA-torna, Hongkong, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)      
14.00–19.30: WTA-torna, Linz, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)    
 
VÍZILABDA
EUROKUPA, SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT (Siracusa)
A-Híd OSC Újbuda, CN Barcelona (spanyol), Mornar Split (horvát), CC Ortigia Siracusa (olasz)
F-CSOPORT (Marseille)

Primorac Kotor (montenegrói), CN Marseille (francia), BVSC-Zugló, Primorje Rijeka (horvát) 

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények