Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 10. 05. 06:38

A spanyol focibajnokságban hatalmas baszk rangadó lesz.

FUTBALLPROGRAM

 
ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
21.00: Brighton & Hove Albion–West Ham United (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
20.45: Toulouse–Nice (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
20.30: Werder Bremen–Wolfsburg (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
20.30: Torino–Frosinone (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
21.00: Athletic Bilbao–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
8. FORDULÓ
19.00: Kasimpasa–Göztepe (Tv: Digi Sport3)
 
FUTSAL NB I
5. FORDULÓ
18.30: DEAC–Csömör
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
3.00: 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
7.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Fehérvári Titánok 
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Hokiklub Budapest 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–FTC-Telekom 
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC 
18.00: DEAC–Corona Brassó (romániai) 
EBEL
18.45: Fehérvár AV19–EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák) 
VISEGRÁDI KUPA
18.30: HC Nové Zámky (szlovák)–HK Poprad (szlovák) 
SZLOVÁK LIGA
18.00: HKM Zvolen (szlovák)–MAC Újbuda 
18.00: DVTK Jegesmedvék–Banská Bystrica (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
ALAPSZAKASZ
szombat, 1.00: Columbus Blue Jackets–Carolina Hurricanes (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.30: CSM Bucuresti (román)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
2. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.30: Sport36 Komló–Olympiakosz (görög) (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Soproni KC 
 18.00: KTE-Duna Aszfalt–DEAC 
NBA
ELŐSZEZON
13.30: Philadelphia 76ers–Dallas Mavericks (Tv: Sport2)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, THAI NAGYDÍJ
  4.00: Moto3, 1. szabadedzés
  4.55: MotoGP, 1. szabadedzés
  5.55: Moto2, 1. szabadedzés
  8.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I
B-CSOPORT
19.00: Szolnoki Röplabda Klub–Kecskeméti RC
 
SAKK
9.00: Sakkolimpia, Batumi, 11. (utolsó) forduló
 
SZNÚKER
13.00 és 19.00: European Masters, Lommel, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
5.00–13.00: ATP-torna, Tokió, negyeddöntő (Tv: Sport1)
6.30–12.15: ATP-torna, Peking, negyeddöntő (Tv: Sport2)
6.30 és 13.30: WTA-torna, Peking, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
 
ÚSZÁS
18.00: Világkupa, Budapest, Duna Aréna, 2. nap (Tv: M4 Sport)
 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények