Szerkesztő: Bíró Ádám
2017. 12. 12. 07:00

Az elődöntő a tét a kézilabda világbajnokságon, folytatódik a küzdelem az angol és a német bajnokságban.

FUTBALLPROGRAM
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
20.45: Burnley–Stoke City
21.00: Huddersfield Town–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
21.00: Crystal Palace–Watford
 
NÉMET BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
18.30: Wolfsburg–RB Leipzig (Tv: Eurosport2)
20.30: Freiburg–Borussia Mönchengladbach
20.30: Hamburger SV–Eintracht Frankfurt
20.30: Mainz 05–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
 
OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
19.00: Genoa–Atalanta
 
FRANCIA LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.45: Toulouse–Bordeaux
21.05: Angers–Metz
21.05: Monaco–Caen (Tv: Digi Sport2)
 
OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.00: Internazionale–Pordenone (III.) (Tv: Digi Sport1)
 
FIFA KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, ARAB EMÍRSÉGEK
Az 5. helyért 
15.00: Vidad Casablanca (marokkói)–Urava Reds (japán) (Tv: M4 Sport)
Elődöntő
18.00: Gremio (brazil)–Pachuca (mexikói) (Tv: M4 Sport)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, NÉMETORSZÁG
17.30 és 20.30: negyeddöntő (Tv: Sport1)
 
JÉGKORONG
EBEL
19.15: Medvescak Zagreb (horvát)–Fehérvár AV19 
 
Erste Liga
18.30: DVTK Jegesmedvék–MAC Budapest 
 
Bajnokok Ligája
Negyeddöntő
20.00: Zürich Lions (svájci)–Bílí Tygri Liberec (cseh) (Tv: Sport2)
 
NHL
szerda, 2.00: St. Louis Blues–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler Tv)
 
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
Az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés
18.30: Alba Fehérvár–Kaposvári KK
 
A 3. fordulóból elhalasztott mérkőzés
19.00: JP Auto-JKSE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 
 
Alpok-Adria-kupa
19.00: Egis Körmend–Tajfun Sentjur (szlovén)
 
LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
RÖPLABDA
Női CEV-kupa
1. forduló, 1. mérkőzés
18.00: Fatum-Nyíregyháza–Asterix Avo Beveren (belga) (Tv: Digi Sport2)
18.30: Maccabi XT Haifa (izraeli)–Linamar-Békéscsabai RSE
 
SZABADSTÍLUSÚ SÍ
20.00: világkupaverseny, Arosa Ski Cross (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER 
14.00 és 22.00: Scottish Open, Glasgow, 2. nap (Tv: Eurosport1)
 
VÍZILABDA
Férfi világliga, európai selejtező
C-csoport, 2. forduló
20.45: Hollandia–MAGYARORSZÁG

Legfrissebb híreink


Élő eredmények