Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 09. 25. 06:02

A magyar foci szerelmesei is találnak maguknak programot.

FUTBALLPROGRAM
 
NB II
9. FORDULÓ
19.00: Békéscsaba–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
 
FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
19.00: Monaco–Angers (Tv: Digi Sport2)
19.00: Nantes–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Toulouse–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)
 
NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
18.30: Werder Bremen–Hertha BSC (Tv: Sport1)
20.30: Bayern München–Augsburg (Tv: Sport1)
20.30: Hannover 96–Hoffenheim (Tv: Sport2)
20.30: Freiburg–Schalke 04
 
OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
21.00: Internazionale–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
20.00: Espanyol–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Rayo Vallecano
22.00: Atlético Madrid–Huesca (Tv: Spíler2)
 
ANGOL LIGAKUPA
A NEGYEDDÖNTŐB JUTÁSÉRT
20.45: Blackpool (III)–Queens Park Rangers (II)
20.45: Bournemouth–Blackburn (II)
20.45: Burton (III)–Burnley
20.45: Millwall (II)–Fulham
20.45: Oxford United (II)–Manchester City
20.45: Wolverhampton–Leicester City
20.45: Wycombe (III)–Norwich City (II)
21.00: Manchester United–Derby County (II) (Tv: Digi Sport2)
21.00: West Bromwich Albion (II)–Crystal Palace
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
CSELGÁNCS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Baki  
8.00: előcsatározások, férfiak: 100 kg (Ohát Zalán), nők: 78 kg (Salánki Evelin) 
14.00: éremmérkőzések
 
JÉGKORONG
VISEGRÁDI KUPA
18.00: UTE–HC Nové Zámky (szlovák)
 
KERÉKPÁR
10.00: országúti világbajnokság, Ausztria, férfi junior, időfutam (Tv: Eurosport1)
14.30: országúti világbajnokság, Ausztria, női időfutam (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE
 
ÖTTUSA
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE), női selejtező 
 
SAKK
13.00: Sakkolimpia, Batumi, 2. forduló
 
SZNÚKER
8.30 és 13.30: China Champonship, 2. nap (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
5.00 és 13.30: WTA-torna, Vuhan (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport3)

9.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport1) 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények