Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 07. 17. 06:47

Folytatódik az Eb a vízilabdásoknál.

 FUTBALLPROGRAM

 
BAJNOKOK LIGÁJA
1. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
20.15: MOL VIDI FC–F91 Dudelange (luxemburgi) (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 1–1
 
18.00: HJK (finn)–Víkingur Göta (feröeri)
Az első mérkőzésen: 2–1
18.00: Valletta FC (máltai)–Kukësi (albán)
Az első mérkőzésen: 0–0
19.00: APOEL (ciprusi)–FK Suduva (litván)
Az első mérkőzésen: 1–3
19.00: Malmö FF (svéd)–FC Drita (koszovói)
Az első mérkőzésen: 3–0
19.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–FC Flora Tallinn (észt)
Az első mérkőzésen: 4–1
20.00: The New Saints (walesi)–Shkëndija (macedón)
Az első mérkőzésen: 0–5
20.30: Crvena zvezda (szerb)–Spartaks Jurmala (lett)
Az első mérkőzésen: 0–0
21.00: Crusaders FC (északír)–Ludogorec Razgrad (bolgár)
Az első mérkőzésen: 0–7
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–Cork City (ír)
Az első mérkőzésen: 1–0
 
EURÓPA-LIGA
1. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
18.00: BUDAPEST HONVÉD–FK Rabotnicski (macedón) (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 1–2
 
17.45: Levszki Szófia (bolgár)–Vaduz (liechtensteini)
Az első mérkőzésen: 0–1
17.55: Shkupi (macedón)–Rangers (skót)
Az első mérkőzésen: 0–2
 
U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30: Törökország–Anglia 
19.30: Franciaország–Ukrajna˜
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
EVEZÉS
11. IDBF klublegénység sárkányhajó-világbajnokság, Szeged, Maty-ér (10 versenyszám döntői) 16.30-tól a Digi Sport1-en
 
KERÉKPÁR
13.10: Tour de France, 10. szakasz, Annecy–Le Grand-Bornand, 158.5 km (Tv: Eurosport1)
 
ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár, női váltó 
10.30: úszás 
12.45: vívás 
16.30: lovaglás 
18.00: lövészet-futás
 
TENISZ
13.00: WTA-torna, Bukarest, 2. nap (Tv: Digi Sport2)
19.30: WTA-torna, Bukarest, 2. nap (Tv: Digi Sport1)
 
VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BARCELONA
NŐK, CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00: Görögország–Horvátország 
18.30: Franciaország–Izrael 
20.30: Hollandia–Olaszország 
B-CSOPORT
14.00: Oroszország–Németország 
15.30: MAGYARORSZÁG–Szerbia (Tv: M4 Sport)
22.00: Spanyolország–Törökország

Legfrissebb híreink


Élő eredmények