Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 08. 07. 07:11

Atlétikát és úszást is nézhetünk.

FUTBALLPROGRAM

 
BAJNOKOK LIGÁJA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
 
• BAJNOKI ÁG 
19.15: Malmö (svéd)–MOL VIDI FC
Még nem ismert, hogy melyik csatorna közvetíti a mérkőzést
 
16.00: Asztana (kazah)–Dinamo Zagreb (horvát)
19.00: Qarabag (azeri)–BATE Boriszov (fehérorosz)
20.30: Crvena zvezda (szerb)–Spartak Trnava (szlovák)
 
• NEM BAJNOKI ÁG
19.30: Slavia Praha (cseh)–Dinamo Kijev (ukrán)
20.00: Standard Liege (belga)–Ajax (holland)
21.00: Benfica (portugál)–Fenerbahce (török)
 
EURÓPA-LIGA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
 
• NEM BAJNOKI ÁG
8.00 Pjunik (örmény)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
 
NEMZETKÖZI BAJNOKOK KUPÁJA (ICC)
21.00, London: Chelsea–Lyon
szerda, 2.00, East Rutherford: Real Madrid–Roma 
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
1. VERSENYNAP
 
• Délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport – 8.30-tól és 11.30-tól)
08.35: férfi 50 km gyaloglás (Helebrandt Máté, Venyercsán Bence)
08.35: női 50 km gyaloglás (Torma Anett)
09.30: tízpróba, 100 m
09.40: férfi diszkoszvetés, selejtező, A-csoport (Kővágó Zoltán, Szikszai Róbert – még nem ismert, hogy melyik selejtezőcsoportban versenyeznek)
10.00: női 400 m gát, előfutamok
10.10: női súlylökés, selejtező
10.30: tízpróba, távolugrás
10.35: férfi 400 m, előfutamok
11.05: női 800 m, előfutamok (Kéri Bianka)
11.10: férfi diszkoszvetés, selejtező, B-csoport
11.40: férfi 3000 m akadály, előfutamok
11.50: tízpróba, súlylökés
 
• Esti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport – mindkét csatornán 19 órától)
18.30: tízpróba, magasugrás
18.45: férfi kalapácsvetés, döntő
19.05: női 100 m, elődöntő
19.05: női rúdugrás, selejtező
19.30: férfi 100 m, elődöntő
19.55: férfi 400 m gát, elődöntő
20.20: férfi 10 000 m, döntő
20.33: férfi súlylökés, döntő
21.00: tízpróba, 400 m
21.30: női 100 m, döntő
21.50: férfi 100 m, döntő
 
KERÉKPÁR
10.30: hegyikerékpáros Európa-bajnokság, Glasgow, nők (Benkó Barbara)
12.45: pályakerékpáros Európa-bajnokság, Glasgow, férfi keirin (Szalontay Sándor) (Tv: Eurosport1)
15.15: Lengyel körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.30: hegyikerékpáros Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak (Parti András)
21.30: Tour of Utah, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
MŰUGRÁS
14.30: Európa-bajnokság, Glasgow, 10 m szinkron, nők, döntő (Tv: Europsort2, M4 Sport – 15 órától)
15.30: Európa-bajnokság, Glasgow, 1 m, férfiak, döntő (Tv: Eurosport1. M4 Sport)
 
MŰÚSZÁS
14.00: Európa-bajnokság, Glasgow, egyéni szabadgyakorlat (Tv: M4 Sport)
 
TENISZ
17.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
szerda, 0.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1) 
szerda, 0.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
 
ÚSZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
5. VERSENYNAP
 
• Délelőtti program (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
10.00: női 100 m gyors, előfutamok     
10.20: férfi 50 m mell, előfutamok (Horváth Dávid)    
10.32: női 200 m vegyes, előfutamok (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Sebestyén Dalma, Verrasztó Evelyn)     
10.47: férfi 200 m hát, előfutamok (Telegdy Ádám, Verrasztó Dávid)     
11.06: női 4x200 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország)     
11.25: férfi 800 m gyors, előfutamok (Gyurta Gergely, Lakatos Dávid)    
• Délutáni program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
17.30: női 1500 m gyors, döntő     
17.50: férfi 50 m pillangó, döntő     
17.55: női 100 m hát, döntő     
18.01: férfi 200 m hát, elődöntők     
18.11: női 100 m gyors, elődöntők     
18.18: férfi 50 m mell, elődöntők     
18.25: női 200 m mell, döntő     
18.32: férfi 200 m gyors, döntő     
18.39: női 200 m vegyes, elődöntők     
18.49: női 4x200 m gyorsváltó, döntő
 
VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus
 
 
 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények