Szerkesztő: Sebesta András | nemzetisport.hu
2017. 03. 16. 08:24

Fókuszban az Európa-Liga.

KIEMELT FUTBALLPROGRAM
 
NB I
20. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
17.30: Vasas–Haladás (Tv: M4 Sport)
 
NB II
25. FORDULÓ 
15.00: Kisvárda–Soproni VSE
15.00: Kozármisleny–Nyíregyháza Spartacus
15.00: Dorog–Siófok
15.00: Szeged–Mosonmagyaróvár
15.00: Cegléd–ZTE
15.00: Budaörs–Csákvár
15.00: Soroksár–Cigánd
15.00: Szolnok–SZEOL
17.00: Puskás Akadémia–Békéscsaba
17.00: Balmazújváros–Vác
 
EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
19.00: Besiktas (török)–Olympiakosz (görög) (Tv: DIGI Sport1)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.00: Genk (belga)–Gent (belga) (Tv: DIGI Sport3)
Az első mérkőzésen: 5–2
19.00: FK Krasznodar (orosz)–Celta Vigo (spanyol) (Tv: DIGI Sport2)
Az első mérkőzésen: 1–2
21.05: Ajax (holland)–FC Köbenhavn (dán) (Tv: DIGI Sport3)
Az első mérkőzésen: 1–2
21.05: Manchester United (angol)–FK Rosztov (orosz) (Tv: RTL II)
Az első mérkőzésen: 1–1
21.05: Anderlecht (belga)–APOEL (ciprusi) 
Az első mérkőzésen: 1–0
21.05: Mönchengladbach (német)–Schalke (német) (Tv: DIGI Sport2)
Az első mérkőzésen: 1–1
21.05: Roma (olasz)–Lyon (francia) (Tv: DIGI Sport1)
Az első mérkőzésen: 2–4
 
TOVÁBBI KIEMELT SPORTMŰSOR ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK
ASZTALITENISZ
19.00: Extraliga, férfiak. Floratom Szeged AC Probart I–PTE PEAC- Kalo Méh
DARTS
20.00: Premier League, 7. állomás, Rotterdam (Tv: Sport1)
 
JÉGKORONG
17.30: KHL, CSZKA Moszkva–Lokomotiv Jaroszlavl (Tv: Sport2)
19.30: Mol Liga, döntő, 2. mérkőzás, MAC Budapest–DVTK-Jegesmedvék (Tv: M4 Sport)
péntek, 0.30: NHL, Ottawa Senators–Chicago Blackhawks (Tv: Spíler TV)
péntek, 3.30: NHL, San Jose Sharks–St. Louis Blues (Tv: Spíler TV)
 
KÉZILABDA
Magyar Kupa, férfiak, negyeddöntő
18.00: FTC–Grundfos-Tatabánya KC
18.00: Csurgói KK–Balatonfüredi KSE
 
KOSÁRLABDA
NB I, férfiak
18.00: Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Vasas Budapest–Szolnoki Olaj KK
18.30: Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák
19.00: Zalakerámia ZTE KK–MAFC
 
NBA
péntek, 0.00: alapszakasz, Cleveland Cavaliers–Utah Jazz, eredeti kommentárral (Tv: Sport1)
 
LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
TENISZ
3.00: WTA-torna, Indian Wells
 
TÉLI SPORTOK
16.15: Alpesi sí, világkupa, nők, szuper óriás-műlesiklás, Aspen (Tv: Eurosport2)
16.45: Síugrás, világkupa, HS 134, Trondheim (Tv: Eurosport1)
17.45: Alpesi sí, világkupa, férfiak, szuper óriás-műlesiklás, Aspen (Tv: Eurosport2)
 

 

Cimkék: tv-műsor

Legfrissebb híreink


Élő eredmények