Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 08. 09. 07:51

Rengeteg esemény lesz ma.

FUTBALLPROGRAM

 
EURÓPA-LIGA, 3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
 
BAJNOKI ÁG 
18.00: Alaskert (örmény)–CFR Cluj (romániai)
18.00: Spartaks Jurmala (lett)–Suduva (litván)
19.00: Sheriff (moldovai)–Valur (izlandi)
19.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–APOEL (ciprusi)
19.00: Torpedo Kutaiszi (grúz)–Kukësi (albán)
20.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–HJK (finn)  
20.45: Cork City (ír)–Rosenborg (norvég)
20.45: The New Saints (walesi)–Midtjylland (dán)
21.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–Zrinjski (bosnyák)
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–F91 Dudelange (luxemburgi)
 
NEM BAJNOKI ÁG
21.45: Sevilla (spanyol)–Zalgiris Vilnius (litván)
16.00: Ufa (orosz)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
18.00: Hapoel Haifa (izraeli)–Atalanta (olasz)
18.30: RB Leipzig (német)–Universitatea Craiova (román)
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Dinamo Breszt (fehérorosz)
19.00: Mariupol (ukrán)–Bordeaux (francia)
19.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–Zenit (orosz)
19.00: Sturm Graz (osztrák)–AEK Larnaca (ciprusi)
19.00: Sigma Olomouc (cseh)–Kajrat Almati (kazah)
19.20: Jagiellonia (lengyel)–Gent (belga)
19.45: CSZKA Szófia (bolgár)–FC Köbenhavn (dán)
19.45: Nordsjaelland (dán)/AIK (svéd)–Partizan Beograd (szerb)
20.00: Besiktas (török)–LASK (osztrák)
20.00: Genk (belga)–Lech Poznan (lengyel)
20.00: Olympiakosz (görög)–Luzern (svájci)
20.00: Vitesse (holland)–Basel (svájci)
20.00: Istanbul Basaksehir (török)–Burnley (angol)
20.30: Zorja Luhanszk (ukrán)–Braga (portugál)
20.30: Trencín (szlovák)–Feyenoord (holland)
20.45: Szpartak Szubotica (szerb)–Bröndby (dán)
20.45: Hibernian (skót)–Molde FK (norvég)
20.45: Hajduk Split (horvát)–FCSB (román)
20.45: Sarpsborg (norvég)–HNK Rijeka (horvát)
20.45: Rangers (skót)–Maribor (szlovén)
21.05: Slovan Bratislava (szlovák)–Rapid Wien (osztrák)
 
U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
13.15: Kína–Németország (Tv: Eurosport2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
3. VERSENYNAP
 
• Délelőtti program (Tv: Eurosport2, M4 Sport – 12 órától)
09.30: női diszkoszvetés, selejtező, A-csoport
10.00: hétpróba, 100 m gát (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
10.30: női távolugrás, selejtező
10.50: hétpróba, magasugrás (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
10.55: férfi 110 m gát, előfutamok (Szeles Bálint)
11.00: női diszkoszvetés, selejtező, B-csoport
11.30: férfi 800 m, előfutamok
12.30: női gerelyhajítás, selejtező, A-csoport
14.00: női gerelyhajítás, selejtező, B-csoport
• Esti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
19.15: női rúdugrás, döntő
19.20: hétpróba, súlylökés (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
19.25: női 100 m gát, elődöntő (Kozák Luca)
19.45: férfi magasugrás, selejtező
19.50: női 400 m, elődöntő
20.15: férfi 400 m gát, döntő
20.22: férfi gerelyhajítás, döntő
20.30: hétpróba, 200 m (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
21.00: férfi 200 m, döntő
21.20: férfi 3000 m akadály, döntő
21.50: női 100 gát, döntő
 
KERÉKPÁR
17.45: Lengyel körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport2)
21.30: Tour of Utah, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
MŰUGRÁS
16.00: Európa-bajnokság, Glasgow, 3 m, férfiak, döntő (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
 
TENISZ
17.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
18.30: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
péntek, 0.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
péntek, 0.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
 
ÚSZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
7. VERSENYNAP
 
Délelőtti program (Tv: M4 Sport)
10.00: férfi 400 m vegyes, előfutamok (Verrasztó Dávid, Gyurta Gergely, Holló Balázs)     
10.30: női 400 m gyors, előfutamok (Kapás Boglárka, Késely Ajna)     
10.30: női 10 km-es hosszútávúszás, döntő
11.00: férfi 4x100 m vegyesváltó, előfutamok (Magyarország)     
11.11: női 4x100 m vegyesváltó, előfutamok (Magyarország)     
 
Délutáni program (Tv: M4 Sport, Eurosport1 – 17.30-tól) 
13.30: férfi 10 km-es hosszútávúszás, döntő
17.45: női 50 m pillangó, döntő     
17.50: férfi 50 m gyors, döntő     
17.55: női 50 m mell, döntő     
18.00: férfi 100 m pillangó, döntő     
18.20: női 200 m hát, döntő     
18.27: férfi 400 m vegyes, döntő     
18.50: női 400 m gyors, döntő     
18.58: férfi 4x100 m vegyesváltó, döntő     
19.07: női 4x100 m vegyesváltó, döntő
 
VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus

Legfrissebb híreink


Élő eredmények