Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 08. 02. 06:57

Előszezon Amerikában.

FUTBALLPROGRAM

 
EURÓPA-LIGA
2. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓK
• NEM BAJNOKI ÁG
18.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–DAC (szlovákiai)
Az első mérkőzésen: 3–1
19.30: Progres Niederkorn (luxemburgi)–BUDAPEST HONVÉD (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 0–1
20.45: Rangers (skót)–NK Osijek (horvát)
Az első mérkőzésen: 1–0
21.00: ÚJPEST–Sevilla (spanyol) (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 0–4
 
17.00: KF Laci (albán)–Molde FK (norvég)
Az első mérkőzésen: 0–3
17.30: AEK Larnaca (ciprusi)–Dundalk (ír)
Az első mérkőzésen: 0–0
18.00: Szlavija Szófia (bolgár)–Hajduk Split (horvát)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.00: Pjunik (örmény)–Tobol (kazah)
Az első mérkőzésen: 1–2
18.00: Trakai (litván)–Partizan Beograd (szerb)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.30: Lilleström (norvég)–LASK Linz (osztrák)
Az első mérkőzésen: 0–4
18.30: Häcken (svéd)–RB Leipzig (német)
Az első mérkőzésen: 0–4
19.00: Mariupol (ukrán)–Djurgarden (svéd)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–FK Zeljeznicar (bosnyák)
Az első mérkőzésen: 2–1
19.00: Sparta Praha (cseh)–Szpartak Szubotica (szerb)
Az első mérkőzésen: 0–2
19.00: Admira Wacker (osztrák)–CSZKA Szófia (bolgár)
Az első mérkőzésen: 0–3
19.00: AIK (svéd)–Nordsjaelland (dán)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Vaduz (liechtensteini)–Zalgiris (litván)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.15: Atromitosz (görög)–Dinamo Breszt (fehérorosz)
Az első mérkőzésen: 3–4
20.00: Aszterasz Tripolisz (görög)–Hibernian (skót)
Az első mérkőzésen: 2–3
20.00: Vitesse (holland)–Viitorul Constanta (román)
Az első mérkőzésen: 2–2
20.00: Besiktas (török)–B36 Tórshavn (feröeri)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.00: FC Köbenhavn (dán)–Stjarnan (izlandi)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.00: Radnicski Nis (szerb)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.15: Maribor (szlovén)–Csihura Szacshere (grúz)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.15: FK Sarajevo (bosnyák)–Atalanta (olasz)
Az első mérkőzésen: 2–2
20.30: Domzale (szlovén)–Ufa (orosz)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.30: Trencín (szlovák)–Górnik Zabrze (lengyel)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.30: FCSB (román)–Rudar Velenje (szlovén)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.30: Slovan Bratislava (szlovák)–Balzan (máltai)
Az első mérkőzésen: 1–2
20.45: Lech Poznan (lengyel)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
Az első mérkőzésen: 1–1
20.45: Sarpsborg (norvég)–St. Gallen (svájci)
Az első mérkőzésen: 1–2
20.45: Bordeaux (francia)–Ventspils (lett)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.45: Burnley (angol)–Aberdeen (skót)
Az első mérkőzésen: 1–1
20.45: AZ (holland)–Kajrat Almati (kazah)
Az első mérkőzésen: 0–2
21.00: Rio Ave (portugál)–Jagiellonia (lengyel)
Az első mérkőzésen: 0–1
21.15: FH Hafnafjördur (izlandi)–Hapoel Haifa (izraeli)
Az első mérkőzésen: 1–1
 
• BAJNOKI ÁG
17.00: Alaskert (örmény)–Szutjeszka Niksics (montenegrói)
Az első mérkőzésen: 1–0
8.00: FC Flora Tallinn (észt)–APOEL (ciprusi)
Az első mérkőzésen: 0–5
18.00: Valletta FC (máltai)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.00: Lincoln Red Imps (gibraltári)–The New Saints (walesi)
Az első mérkőzésen: 1–2
20.00: Víkingur Göta (feröeri)–Torpedo Kutaiszi (grúz)
Az első mérkőzésen: 0–3
20.45: La Fiorita (San Marinó-i)–Spartaks Jurmala (lett)
Az első mérkőzésen: 0–6
20.45: FC Drita (koszovói)–F91 Dudelange (luxemburgi)
Az első mérkőzésen: 1–2
21.00: Crusaders FC (északír)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
Az első mérkőzésen: 1–5
22.00: Valur Reykjavík (izlandi)–FC Santa Coloma (andorrai) 
Az első mérkőzésen: 0–1
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
ELŐSZEZON, HALL OF FAME-MÉRKŐZÉS
péntek, 2.00: Chicago Bears–Baltimore Ravens (Tv: Sport1)
 
EVEZÉS
10.30 és 17.00: Európa-bajnokság, Glasgow. 1. nap (Tv: Eurosport1)
 
KERÉKPÁR
19.30: pályakerékpáros Európa-bajnokság, Glasgow (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
20.00: WTA-torna, San José, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
20.00: WTA-torna, Washington, 4. nap (Tv: Dig Sport2)
22.30–péntek, 6.00: ATP-torna, Washington, 4. nap (Tv: Sport2)
péntek, 0.00: WTA-torna, Washington, 4. nap (Tv: Dig Sport2) 
péntek, 2.00: ATP-torna, Los Cabos, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
péntek, 4.00: WTA-torna, San José, 4. nap (Tv: Digi Sport1)

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények