Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 10. 04. 06:11

Rengeteg EL-meccs, úszó-világkupa a Duna Arénában!

FUTBALLPROGRAM
 
EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
L-CSOPORT
21:00: BATE Boriszov (fehérorosz)–PAOK (görög)
21:00: Chelsea (angol)–Mol Vidi FC (Tv: Sport1)
 
A-CSOPORT
18:55: Bayer Leverkusen (német)–AEK Larnaca (ciprusi)
18:55: Zürich (svájci)–Ludogorec Razgrad (bolgár)
 
B-CSOPORT
18:55: Rosenborg (norvég)–RB Leipzig (német) (Tv: Digi Sport3)
18:55: Salzburg (osztrák)–Celtic (skót)
 
C-CSOPORT
18:55: Bordeaux (francia)–FC Köbenhavn (dán)
18:55: Zenit (orosz)–Slavia Praha (cseh)
 
D-CSOPORT
18:55: Fenerbahce (török)–Spartak Trnava (szlovák)
18:55: Anderlecht (belga)–Dinamo Zagreb (horvát)
 
E-CSOPORT
18:55: Vorszkla Poltava (ukrán)–Sporting CP (portugál)
18:55: Qarabag (azeri)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport2)
 
F-CSOPORT
18:55: Betis (spanyol)–Dudelange (luxemburgi)
18:55: Milan (olasz)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport1)
 
G-CSOPORT
21:00: Szpartak Moszkva (orosz)–Villarreal (spanyol)
21:00: Rangers (skót)–Rapid Wien (osztrák)
 
H-CSOPORT
21:00: Apollon Limassol (ciprusi)–Marseille (francia)
21:00: Eintracht Frankfurt (német)–Lazio (olasz) (Tv: Digi Sport1)
 
I-CSOPORT
21:00: Malmö (svéd)–Besiktas (török)
21:00: Sarpsborg (norvég)–Genk (belga)
 
J-CSOPORT
21:00: FK Krasznodar (orosz)–Sevilla (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
21:00: Standard Liege (belga)–Akhisarspor (török)
 
K-CSOPORT
16:50: Asztana (kazah)–Rennes (francia) (Tv: Digi Sport1)
21:00: Jablonec (cseh)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
5. FORDULÓ
péntek, 2.20: New England Patriots–Indianapolis Colts (Tv: Sport2)
 
JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.00: Pittsburgh Penguins–Washington Capitals (Tv: Spíler1)
péntek, 4.00: Vegas Golden Knights–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
19.00: Magdeburg–Hannover (Tv: Sport2)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
20.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Pénzügyőr SE 
NŐI EXTRALIGA 
19.00: Fatum Nyíregyháza–Jászberény VT
 
SAKK
13.00: Sakkolimpia, Batumi, 10. forduló
 
SZNÚKER
13.00 és 19.00: European Masters, Lommel, 4. nap (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
5.00–13.00: ATP-torna, Tokió, 4. nap (Tv: Sport1)
6.30 és 13.30: WTA-torna, Peking, 4. nap (Tv: Digi Sport2)
8.30–17.00: ATP-torna, Peking, 4. nap (Tv: Sport2)
 
ÚSZÁS

18.00: Világkupa, Budapest, Duna Aréna, 1. nap (Tv: M4 Sport) 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények