Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 02. 07. 07:04

Jön az NBA legnagyobb rangadója.

FUTBALLPROGRAM

 
OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
20.30: Lazio–Empoli (Tv: Digi Sport1)
 
FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.00: Guingamp–Lyon
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00: Real Betis–Valencia
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.30: világbajnokság, Are, női lesiklás, edzés (Tv: Eurosport1)
12.30: világbajnokság, Are, férfi lesiklás, edzés (Tv: Eurosport1)
 
DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00: 1. forduló, Newcastle (Tv: Sport1)
James Wade (angol)–Raymond van Barneveld (holland) 
Gerwyn Price (walesi)–Daryl Gurney (északír)
Chris Dobey (angol)–Mensur Suljovic (osztrák)
Michael van Gerwen (holland)–Michael Smith (angol)
Peter Wright (skót)–Rob Cross (angol)
 
GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, INZELL
16.00: férfi és női csapat sprint, női 3000 m, férfi 5000 m
 
JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNA, BLED
19.30: MAGYARORSZÁG–Szlovénia
NHL
péntek, 3.00: Calgary Flames–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
10.00: Hatnapos verseny, Melbourne, 1. nap (Tv: Eurosport2)
14.00: Volta a la Comunitat Valenciana, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00: Wetzlar–Flensburg (Tv: Sport2)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
19.00: Buducsnoszt (montenegrói)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)
20.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport2)
NBA
péntek, 1.00: All-Star-draft (Tv: Sport1)
péntek 2.00: Boston Celtics–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)
 
RÖPLABDA
NŐI CEV-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.30: Swietelsky-Békéscsabai RSE–Saint-Raphaël Var VB (francia) (Tv: Digi Sport1)
FÉRFI EXTRALIGA
19.00: Fino Kaposvár SE–Kecskeméti RC (Tv: M4 Sport)
 
SÍLÖVÉSZET
18.00 és 22.00: világkupaverseny, Canmore (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
14.00 és 20.00: World Grand Prix, Cheltenham,  negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
Challenger-torna, BOK Csarnok

Legfrissebb híreink


Élő eredmények