Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 07. 26. 06:21

Rengeteg focimeccs lesz ma.

 FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
2. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
NEM BAJNOKI ÁG
 
19.00: BUDAPEST HONVÉD–Progres Niederkorn (luxemburgi) (Tv: Duna World)
21.45: Sevilla FC (spanyol)–ÚJPEST FC (Tv: M4 Sport)
 
15.00: Tobol (kazah)–Pjunik Jerevan (örmény)
16.00: Ufa (orosz)–Domzale (szlovén)
16.45: Ventspils (lett)–Bordeaux (francia)
17.00: Viitorul Constanta (román)–Vitesse (holland)
17.00: Kajrat Almati (kazah)–AZ Alkmaar (holland)
17.30: Rudar Velenje (szlovén)–FCSB (román)
18.00: Csihura Szacshere (grúz)–Maribor (szlovén)
18.00: Hapoel Haifa (izraeli)–FH Hafnafjördur (izlandi)
18.00: Balzan (máltai)–Slovan Bratislava (szlovák)
18.30: RB Leipzig (német)–Häcken (svéd)
19.00: Djurgarden (svéd)–Mariupol (ukrán)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–Admira Wacker (osztrák)
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Radnicski Nis (szerb)
19.00: Zalgiris (litván)–Vaduz (liechtensteini)
19.00: Molde FK (norvég)–KF Laci (albán)
19.20: Jagiellonia Bialystok (lengyel)–Rio Ave (portugál)
19.30: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Lech Poznan (lengyel)
19.45: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Atromitosz (görög)
19.45: LASK Linz (osztrák)–Lilleström (norvég)
19.45: Nordsjaelland (dán)–AIK (svéd)
20.00: Hajduk Split (horvát)–Szlavija Szófia (bolgár)
20.00: Genk (belga)–CS Fola Esch (luxemburgi)
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–Besiktas (török)
20.00: Górnik Zabrze (lengyel)–Trencín (szlovák)
20.15: St. Gallen (svájci)–Sarpsborg (norvég)
20.30: FK Zeljeznicar (bosnyák)–Apollon Limassol (ciprusi)
20.30: Partizan Beograd (szerb)–Trakai (litván)
20.30: Atalanta (olasz)–FK Sarajevo (bosnyák)
20.45: Hibernian (skót)–Aszterasz Tripolisz (görög)
20.45: NK Osijek (horvát)–Rangers (skót)
20.45: Szpartak Szubotica (szerb)–Sparta Praha (cseh)
20.45: Dundalk (ír)–AEK Larnaca (ciprusi)
20.45: Aberdeen (skót)–Burnley (angol)
21.00: DAC (szlovák)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
21.00: Stjarnan (izlandi)–FC Köbenhavn (dán)
 
BAJNOKI ÁG
17.00: Spartaks Jurmala (lett)–La Fiorita (San Marinó-i)
18.00: Torpedo Kutaiszi (grúz)–Víkingur Göta (feröeri)
18.30: F91 Dudelange (luxemburgi)–Drita (koszovói)
19.00: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Valletta FC (máltai)
19.00: APOEL (ciprusi)–FC Flora Tallinn (észt)
20.00: The New Saints (walesi)–Lincoln Red Imps (gibraltári)
20.00: FC Santa Coloma (andorrai)–Valur Reykjavík (izlandi)
20.00: Szutjeszka Niksics (montenegrói)–Alaskert (örmény)
20.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Crusaders FC (északír)
 
NEMZETKÖZI BAJNOKOK KUPÁJA (ICC)  
13.35, Szingapúr: Atlético Madrid (spanyol)–Arsenal (angol)
 
U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
ELŐDÖNTŐ
15.00: Ukrajna–Portugália
19.00: Olaszország–Franciaország
 
• SELEJTEZŐ AZ U20-AS VILÁGBAJNOKSÁGRA JUTÁSÉRT
13.00: Norvégia–Anglia
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
DARTS
20.00: World Matchplay, Blackpool, 6. nap, negyeddöntő (Tv: Sport1)
 
GOLF
21.00: RBC Canadian Open, 1. nap (Tv: Sport2)
 
KERÉKPÁR
14.00: Tour de France, 18. szakasz, Trie-sur-Baise–Pau, 171 km (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
10.00: WTA-torna, Moszkva (Tv: Digi Sport3)
11.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport2)
11.00–19.30: ATP-torna, Hamburg, 4. nap (Tv: Sport2)
16.30: WTA-torna, Moszkva (Tv: Digi Sport3)
 
VITORLÁZÁS
8.30: 50. Kékszalag, Balatonfüred (Tv: M4 Sport, Digi Sport1, Digi Sport2)
 
VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BARCELONA
FÉRFIAK
ELŐDÖNTŐ
20.30: Szerbia–Horvátország
22.00: Spanyolország–Olaszország
 
AZ 5–8. HELYÉRT
16.45: Magyarország–Montenegró (Tv: Duna World)
18.15: Görögország–Oroszország
 
A 9. HELYÉRT
14.45: Hollandia–Németország
 
A 11. HELYÉRT
13.15: Románia–Franciaország
 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények