LABDARÚGÁS
NB II
21. FORDULÓ
13.00: Kisvárda–ETO FC Győr
13.00: Siófok–Mosonmagyaróvár
13.00: Cegléd–MTK
13.00: Vác–Kazincbarcika
13.00: Szolnok–Soroksár
13.00: Budafoki MTE–Dorog
13.00: Budaörs–Nyíregyháza Spartacus
15.00: Békéscsaba–Szeged 2011
15.00: Csákvár–Sopron
15.00: ZTE–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)
21. FORDULÓ
13.00: Kisvárda–ETO FC Győr
13.00: Siófok–Mosonmagyaróvár
13.00: Cegléd–MTK
13.00: Vác–Kazincbarcika
13.00: Szolnok–Soroksár
13.00: Budafoki MTE–Dorog
13.00: Budaörs–Nyíregyháza Spartacus
15.00: Békéscsaba–Szeged 2011
15.00: Csákvár–Sopron
15.00: ZTE–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)
ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.00: Southampton–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
15.15: Liverpool–Everton (Tv: Spíler Tv)
17.30: Manchester United–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
16. FORDULÓ
13.00: Southampton–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
15.15: Liverpool–Everton (Tv: Spíler Tv)
17.30: Manchester United–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
15.00: Amiens–Lyon (Tv: Digi Sport2)
17.00: Nantes–Nice (Tv: Digi Sport2)
21.00: Marseille–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
17. FORDULÓ
15.00: Amiens–Lyon (Tv: Digi Sport2)
17.00: Nantes–Nice (Tv: Digi Sport2)
21.00: Marseille–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
13.30: Köln–Freiburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Hannover 96–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)
18.00: Augsburg–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)
15. FORDULÓ
13.30: Köln–Freiburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Hannover 96–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)
18.00: Augsburg–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
12.30: Chievo–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: SPAL–Hellas Verona
15.00: Udinese–Benevento
18.00: Sassuolo–Crotone (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Bologna (Tv: Digi Sport1)
16. FORDULÓ
12.30: Chievo–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: SPAL–Hellas Verona
15.00: Udinese–Benevento
18.00: Sassuolo–Crotone (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Bologna (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
12.00: Real Sociedad–Málaga (Tv: Sport2)
16.15: Real Betis–Atlético Madrid (Tv: Sport2)
18.30: Levante–Athletic Bilbao
20.45: Villarreal–Barcelona (Tv: Sport2)
15. FORDULÓ
12.00: Real Sociedad–Málaga (Tv: Sport2)
16.15: Real Betis–Atlético Madrid (Tv: Sport2)
18.30: Levante–Athletic Bilbao
20.45: Villarreal–Barcelona (Tv: Sport2)
BELGA BAJNOKSÁG
18.00: Anderlecht–Charleroi (Tv: Digi Sport3)
18.00: Anderlecht–Charleroi (Tv: Digi Sport3)
SKÓT PREMIERSHIP
13.30: Hibernian–Celtic (Tv: Digi Sport3)
13.30: Hibernian–Celtic (Tv: Digi Sport3)
KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
Nyolcaddöntő
17.30: Magyarország–Franciaország (Tv: Sport1 – 16.45-ös műsorkezdettel)
17.30: Szerbia–Montenegró
20.30: Svédország–Szlovénia (Tv: Sport1 – 20.15-ös műsorkezdettel)
20.30: Németország–Dánia
A 17-20. helyért
11.30: Angola–Lengyelország
14.00: Brazília–Kamerun
A 21-24. helyért
11.30: Paraguay–Argentína
14.00: Tunézia–Kína
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
Nyolcaddöntő
17.30: Magyarország–Franciaország (Tv: Sport1 – 16.45-ös műsorkezdettel)
17.30: Szerbia–Montenegró
20.30: Svédország–Szlovénia (Tv: Sport1 – 20.15-ös műsorkezdettel)
20.30: Németország–Dánia
A 17-20. helyért
11.30: Angola–Lengyelország
14.00: Brazília–Kamerun
A 21-24. helyért
11.30: Paraguay–Argentína
14.00: Tunézia–Kína
ALPESI SÍ
9.15: világkupaverseny, Val d'Isere, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupaverseny, St. Moritz, női alpesi összetett (Miklós Edit) (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Val d'Isere, férfi szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)
9.15: világkupaverseny, Val d'Isere, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupaverseny, St. Moritz, női alpesi összetett (Miklós Edit) (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Val d'Isere, férfi szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)
AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
19.00: Buffalo Bills–Indianapolis Colts
19.00: Carolina Panthers–Minnesota Vikings
19.00: Cincinnati Bengals–Chicago Bears
19.00: Cleveland Browns–Green Bay Packers
19.00: Houston Texans–San Francisco 49ers
19.00: Jacksonville Jaguars–Seattle Seahawks
19.00: Kansas City Chiefs–Oakland Raiders
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Detroit Lions
22.05: Arizona Cardinals–Tennessee Titans
22.05: Denver Broncos–New York Jets
22.05: Los Angeles Chargers–Washington Redskins
22.25: Los Angeles Rams–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)
22.25: New York Giants–Dallas Cowboys
hétfő, 2.30: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)
NFL
14. FORDULÓ
19.00: Buffalo Bills–Indianapolis Colts
19.00: Carolina Panthers–Minnesota Vikings
19.00: Cincinnati Bengals–Chicago Bears
19.00: Cleveland Browns–Green Bay Packers
19.00: Houston Texans–San Francisco 49ers
19.00: Jacksonville Jaguars–Seattle Seahawks
19.00: Kansas City Chiefs–Oakland Raiders
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Detroit Lions
22.05: Arizona Cardinals–Tennessee Titans
22.05: Denver Broncos–New York Jets
22.05: Los Angeles Chargers–Washington Redskins
22.25: Los Angeles Rams–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)
22.25: New York Giants–Dallas Cowboys
hétfő, 2.30: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)
GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Salt Lake City
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Salt Lake City
JÉGKORONG
NHL
hétfő, 1.00: Toronto Maple Leafs–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)
NHL
hétfő, 1.00: Toronto Maple Leafs–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Váci KSE
19.30: Grundfos Tatabánya KC–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
Bundesliga
12.30: Füchse Berlin–Melsungen (Tv: Digi Sport2)
Férfi NB I
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Váci KSE
19.30: Grundfos Tatabánya KC–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
Bundesliga
12.30: Füchse Berlin–Melsungen (Tv: Digi Sport2)
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00: Egis Körmend–KTE-Duna Aszfalt
Női NB I
17.00: Ceglédi EKK–CMB Cargo Uni Győr
18.00: PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia
Férfi NB I
18.00: Egis Körmend–KTE-Duna Aszfalt
Női NB I
17.00: Ceglédi EKK–CMB Cargo Uni Győr
18.00: PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia
LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
RÖPLABDA
Férfi NB I
15.00: PTE-PEAC–MÁV Előre SC
16.00: Sümegi Röplabda Egyesület–Dunaferr SE
16.00: MAFC-BME–Szolnoki Röplabda Akadémia
17.00: HÉP-Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–DEAC
Női NB I
B-csoport
18.00: Vasas Óbuda–Palota
Férfi NB I
15.00: PTE-PEAC–MÁV Előre SC
16.00: Sümegi Röplabda Egyesület–Dunaferr SE
16.00: MAFC-BME–Szolnoki Röplabda Akadémia
17.00: HÉP-Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–DEAC
Női NB I
B-csoport
18.00: Vasas Óbuda–Palota
SÍLÖVÉSZET
11.15: világkupaverseny, Hochfilzen, férfi váltó (Tv: Eurosport1)
14.00: világkupaverseny, Hochfilzen, női váltó (Tv: Eurosport1)
11.15: világkupaverseny, Hochfilzen, férfi váltó (Tv: Eurosport1)
14.00: világkupaverseny, Hochfilzen, női váltó (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
15.30: világkupaverseny, Neustadt, HS 142 (Tv: Eurosport1)
15.30: világkupaverseny, Neustadt, HS 142 (Tv: Eurosport1)
SNOWBOARD
22.00: FIS-világkupaverseny (Tv: Eurosport2)
22.00: FIS-világkupaverseny (Tv: Eurosport2)
SZNÚKER
20.00: UK Championship, York, döntő (Tv: Eurosport1)
20.00: UK Championship, York, döntő (Tv: Eurosport1)
VÍZILABDA
Női Magyar Kupa, négyes döntő (Komjádi uszoda)
17.45: döntő (Tv: M4 Sport)
Női Magyar Kupa, négyes döntő (Komjádi uszoda)
17.45: döntő (Tv: M4 Sport)
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, ezt-látod-élőben