Szerkesztő: Nagy Benjámin
2017. 10. 14. 07:00

Pazar menü!

 

LABDARÚGÁS 

NB I

12. FORDULÓ 
15.30: Haladás–Budapest Honvéd
15.30: Diósgyőri VTK–Vasas FC (Tv: M4 Sport)
15.30: Balmazújváros–Videoton FC
15.30: Újpest FC–Paksi FC
15.30: Mezőkövesd–Debreceni VSC
19.30: Puskás Akadémia FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00:
 STC Salgótarján–Füzesgyarmat
15.00: Tiszafüred–Balassagyarmat
15.00: Gyöngyös–Tiszaújváros
15.00: Debreceni EAC–Putnok
15.00: Tállya–Nyírbátor
KÖZÉP-CSOPORT
15.00:
 Makó–Pécsi MFC
15.00: Rákosmente–FC Dabas
15.00: Tiszakécske–SZEOL SC
15.00: Szekszárd–Vecsési FC
15.00: Szentlőrinc–Hódmezővásárhely
18.00: Dunaújváros–Mórahalom
NYUGATI CSOPORT
15.00:
 III. kerületi TVE–Veszprém
15.00: Ajka–Kaposvár
15.00: Pénzügyőr–Csepel
15.00: Érd–Dunaharaszti
15.00: Pápai FC–Csorna
15.00: Gyirmót FC Győr II–Andráshida
ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.30:
 Liverpool–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
16.00: Burnley–West Ham United
16.00: Crystal Palace–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
16.00: Manchester City–Stoke City
16.00: Swansea City–Huddersfield Town
16.00: Tottenham Hotspur–AFC Bournemouth
18.00: Watford–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
17.00:
 Dijon–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)   
20.00: Caen–Angers
20.00: Guingamp–Rennes
20.00: Lile–Troyes
20.00: Saint-Étienne–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Toulouse–Amiens
NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
 Bayern München–Freiburg (Tv: Eurosport 2)
15.30: Hoffenheim–Augsburg
15.30: Hertha BSC–Schalke 04
15.30: Mainz–Hamburg
15.30: Hannover–Eintracht Frankfurt
18.30: Borussia Dortmund–RB Leipzig (Tv: Eurosport 2)
OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
18.00:
 Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport1)   
20.45: Roma–Napoli (Tv: Digi Sport1)   

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
13.00:
 Athletic Bilbao–Sevilla (Tv: Sport1)
16.15: Getafe–Real Madrid (Tv: Sport2)
18.30: Deportivo Alavés–Real Sociedad (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–FC Barcelona (Tv: Sport1)
U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 3. forduló
E-csoport
13.30:
 Franciaország–Honduras
13.30: Japán–Új-Kaledónia
F-csoport
16.30:
 Anglia–Irak (Tv: Eurosport1)
16.30: Mexikó–Chile
FUTSAL
UEFA Futsal Cup
Főtábla, 3. forduló
4. csoport, Padova
18.00:
 Rába ETO–Chrudim (cseh) 
20.30: FC Barcelona (spanyol)–Luparense (olasz)
 
 
AUTÓSPORT
   9.15:
 WTCC, Kínai Nagydíj, időmérő (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
10.45: F3, Honckenheim, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
12.20: Porsche Carrera-kupa, Honckenheim, 1. futam (Tv: Digi Sport2)   
Mecsek Rali, az országos bajnokság hetedik (utolsó) futama, Pécs és környéke     
 
 
JÉGKORONG
Erste Liga
17.00:
 SC Csíkszereda (romániai)–-EV Vienna Capitals II (osztrák) 
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–MAC Budapest 
NHL
vasárnap, 1.05:
 Pittsburgh Penguins–Nashville Predators (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.30: San Jose Sharks–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)
KHL
13.30:
 Traktor Cseljabinszk–Slovan (Tv: Sport2)
K1
12.00 és 15.00:
 Glory-sorozat, Kanton (Tv: Digi Sport3)
 
 
KERÉKPÁR
14.00:
 Tour of Turkey, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
2. forduló
C-csoport
18.00:
 FTC-Rail Cargo Hungaria–Larvik (norvág) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
2. selejtezőkör, visszavágó
19.00:
 RK Dubrava (horvát)–Csurgói KK    
Női EHF-kupa
2. selejtezőkör, 1. mérkőzés
16.00:
 Dunaújvárosi Kohász KA–CSM Roman (román) (Tv: Sport1) 
16.00: Buxtehuder SV (német)–Váci NKSE 
18.30: Metraco Zaglebie Lubin (lengyel)–DVSC-TVP  
Férfi NB I
18.00:
 Váci KSE–Sport36-Komló
 
 
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
17.00:
 DEAC–JP Auto-JKSE 
18.00: Atomerőmű SE–Pécsi VSK-VEOLIA 
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–MAFC 
18.00: Kaposvári KK–Egis Körmend 
19.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj KK 
Női NB I
13.00:
 Ceglédi EKK–BEAC Újbuda 
18.00: MTK-Budapest–Aluinvent DVTK Miskolc
 
 
LÓSPORT
13.00: 
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
 
MOTORSPORT
5.30:
 Moto3, Japán Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
6.30: MotoGP, Japán Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
7.05: MotoGP, Japán Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
7.30: MotoGP, Japán Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
8.00: Moto2, Japán Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 1.35: Moto3, Japán Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 2.05: Moto2, Japán Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 2.35: MotoGP, Japán Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.00: Moto3, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 5.00: Moto2, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 6.30: MotoGP, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
 
 
RÖGBI
Bajnokok Ligája
14.00: 
Leinster–Montpellier (Tv: Digi Sport2)   
 
 
RÖPLABDA
Női NB I
17.00:
 Palota–Fatum-Nyíregyháza           
18.00: Linamar-Békéscsaba–Penta Gödöllői RC           
18.00: UTE–Haladás Szombathely
 
 
SAKK
10.00:
 Világsakkfesztivál, Graphisoft Park
 
 
TENISZ
   8.00:
 WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport2)   
10.30: ATP-torna, Sanghaj, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)   
14.00: ATp-torna, Sanghaj, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)   
 
 
TRIATLON
Ironman-világbajnokság, Kona
 
 
VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
3. selejtezőkör, első mérkőzés
17.00:
 Szpartak Volgograd (orosz)–A-Híd OSC-Újbuda 
Férfi Eurokupa
2. selejtezőkör
C-csoport, Aix en Provence (Franciaország)
18.00:
 Pays D'Aix (francia)–PannErgy-Miskolci VLC
D-csoport, Budapest
17.40:
 CN Mataro (spanyol)–Primorac Kotor (montenegrói) (Tv: Digi Sport3)
19.30: PQS-Ferencváros Waterpolo–Jadran Split (horvát) (Tv: Digi Sport2)   
NŐI NB I
18.00:
 Dunaújváros–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények