Szerkesztő: Nagy Benjámin
2017. 09. 23. 07:30

A szokásos remek kínálat!

 

LABDARÚGÁS

NB I
10. FORDULÓ 
18.00:
 Vasas–Haladás
18.00: Ferencváros–DVTK
18.00: Paks–Balmazújváros
18.00: DVSC–Puskás Akadémia
18.15: Mezőkövesd–Újpest (Tv: M4 Sport)
20.30: Videoton–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00:
 Tiszaújváros–Tállya
16.00: Balassagyarmat–Debreceni EAC
16.00: Salgótarján–ESMTK
16.00: Tiszafüred–Gyöngyös
16.00: Putnok–Jászberény
16.00: Füzesgyarmat–Monor
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
 FC Dabas–Iváncsa
16.00: Mórahalom–Kozármisleny
16.00: Makó–Tiszakécske
16.00: PMFC–Vecsési FC
18.00: Dunaújváros–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
16.00: 
Andráshida–Érd
16.00: Ajka–Pénzügyőr
16.00: THSE-Szabadkikötő–Pápai FC
16.00: Veszprém–Dunaharaszti
 
NŐI NB I
5. FORDULÓ
15.00: 
Ferencváros–ETO FC Győr
16.00: DVTK–Újpest FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
13.30:
 West Ham United–Tottenham Hotspur (Tv: Prime)
16.00: Burnley–Huddersfield Town
16.00: Everton–AFC Bournemouth
16.00: Manchester City–Crystal Palace
16.00: Southampton–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
16.00: Stoke City–Chelsea
16.00: Swansea–Watford
18.30: Leicester City–Liverpool (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
17.00: 
Montpellier–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2) 
20.00: Bordeaux–Guingamp (Tv: Digi Sport3)
20.00: Caen–Amiens
20.00: Lyon–Dijon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Metz–Troyes

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
 RB Leipzig–Eintracht Frankfurt (Tv: Eurosport2)
15.30: Hoffenheim–Schalke
15.30: Werder Bremen–Freiburg
15.30: Mainz–Hertha BSC
15.30: Stuttgart–Augsburg
18.30: Borussia Dortmund–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
15.00:
 Roma–Udinese (Tv: Digi Sport1) 
18.00: SPAL–Napoli (Tv: Digi Sport1) 
20.45: Juventus–Torino (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
13.00:
 Atlético Madrid–Sevilla (Tv: Sport1)
16.15: Deportivo Alavés–Real Madrid (Tv: Sport2)
18.30: Málaga–Athletic Bilbao
20.45: Girona–Barcelona (Tv: Sport2)

MLS
21.00: 
New York City FC–Houston Dynamo (Tv: Eurosport2)
23.00: New England Revolution–Toronto FC (Tv: Eurosport2)

SKÓT PREMIERSHIP
13.00: 
Rangers–Celtic (Tv: Digi Sport1) 


AUTÓSPORT
10.35: 
FIA F3, Spielberg, 1. futam (Tv: Digi Sport1) 
13.10: ADAC GT Masters, Hockenheim, 1. futam (Tv: Digi Sport2) 
A kamion Európa-bajnokság franciaországi futamai, Le Mans 

JÉGKORONG
EBEL
19.15: 
HC TWK Innsbruck (osztrák)–Fehérvár AV19 
KHL
13.00:
 Barisz–Dinamo Moszkva (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
 9.00: 
Országúti világbajnokság, Bergen, junior férfiak (Tv: Eurosport2, 11.30-tól az Eurosport1-en)
15.00: Országúti világbajnokság, Bergen, nők, mezőnyverseny (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, 2. forduló
A-csoport
20.00:
 HC Zagreb–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
B-csoport 
17.30: 
Telekom Veszprém–Flensburg-Handewitt (Tv: Sport1)
D-csoport
15.00: 
Csehovszkije Medvegyi–Montpellier (Tv: Sport1)
Férfi NB I
17.00:
 Ferencvárosi TC–CYEB Budakalász 
18.00: Balatonfüredi KSE–Grundfos Tatabánya KC 

LÓSPORT
13.00:
 Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

LOVASSPORT
Kettesfogathajtó-világbajnokság, Lipica 
10.00:
 maratonhajtás 

MOTORSPORT
  9.00: 
Moto3, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.00: MotoGP, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto2, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.30: Moto3, Aragóniai Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, Aragóniai Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, Aragóniai Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.30: MotoGP, Aragóniai Nagydíj, 2. időmérő(Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Aragóniai Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
A-CSOPORT (Baki)
16.00:
 MAGYARORSZÁG–Lengyelország (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT (Tbiliszi)
15.00:
 Grúzia–Horvátország 
18.00: Olaszország–Fehéroroszország 
C-CSOPORT (Baki)
13.30: 
Bulgária–Ukrajna 
18.30: Törökország–Oroszország
D-CSOPORT (Ganja)
15.00:
 Csehország–Belgium 
18.00: Szerbia–Hollandia

SZNÚKER
8.00 és 13.30
: World Open, Kína, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
 7.00:
 WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport3) 
 9.00: WTA-torna, Kanton, döntő (Tv: Digi Sport2) 
13.00: ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Metz
vasárnap, 5.00:
 WTA-torna, Tokió, döntő (Tv: Digi Sport1) 

UFC
vasárnap, 4.00: 
Mauricio Rua–Ovince Saint Preux (Tv: Sport1)
VÍZILABDA
BENU férfi Magyar Kupa 
A-csoport (Miskolc) 
10.00: 
Metalcom-Szentes–EBP Tatabánya 
11.30: PannErgy-Miskolci VC–PVSK Mecsek-Füszért 
14.00: ZF-Eger–Metalcom-Szentes 
17.00: PannErgy-Miskolci VC–EBP Tatabánya 
19.30: ZF-Eger–PVSK Mecsek-Füszért 
B-csoport (Szolnok) 
11.00:
 Szolnoki Dózsa-Közgép–UVSE 
12.45: KSI–VasasPlaket 12.45 
17.00: KSI–Szolnoki Dózsa-Közgép 
18.45: UVSE–VasasPlaket 
C-csoport (Honvéd) 
11.00: 
A-Híd OSC-Újbuda–RacioNet-Honvéd
12.45: Derbceni VSE–MKB-Euroleasing-BVSC 
17.30: Debreceni VSE –A-Híd OSC-Újbuda 
19.30: RacioNet-Honvéd–MKB-Euroleasing-BVSC 
D-csoport (Kaposvár) 
11.00: 
FTC-PQS Waterpolo–Kaposvári VK 
12.30: AVUS Szombathely–ContiTech Szeged-Diapolo
18.00: AVUS Szombathely–FTC-PQS Waterpolo 
19.30: Kaposvári VK–ContiTech Szeged-Diapolo

Legfrissebb híreink


Élő eredmények