LABDARÚGÁS
NB I
9. FORDULÓ
18.00: Vasas–Videoton
18.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd
18.00: Balmazújváros–DVSC (Tv: M4 Sport)
18.00: DVTK–Paks
18.00: Haladás–Újpest
20.30: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
18.00: Vasas–Videoton
18.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd
18.00: Balmazújváros–DVSC (Tv: M4 Sport)
18.00: DVTK–Paks
18.00: Haladás–Újpest
20.30: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
NB III
6. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: Gyöngyös–Füzesgyarmat
16.00: Debreceni EAC–Salgótarján
16.00: Monor–Nyírbátor
16.00: Tállya–Balassagyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Rákosmente–PMFC
16.00: Tiszakécske–Dunaújváros
16.00: Iváncsa–Mórahalom
16.00: Szekszárd–FC Dabas
16.00: Szentlőrinc–SZEOL
16.00: Kozármisleny–Makó
NYUGATI CSOPORT
16.00: Pénzügyőr–Veszprém
16.00: Érd–Csepel
16.00: Pápai FC–Andráshida
16.00: Csorna–THSE-Szabadkikötő
16.00: Dunaharaszti–BKV Előre
6. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: Gyöngyös–Füzesgyarmat
16.00: Debreceni EAC–Salgótarján
16.00: Monor–Nyírbátor
16.00: Tállya–Balassagyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Rákosmente–PMFC
16.00: Tiszakécske–Dunaújváros
16.00: Iváncsa–Mórahalom
16.00: Szekszárd–FC Dabas
16.00: Szentlőrinc–SZEOL
16.00: Kozármisleny–Makó
NYUGATI CSOPORT
16.00: Pénzügyőr–Veszprém
16.00: Érd–Csepel
16.00: Pápai FC–Andráshida
16.00: Csorna–THSE-Szabadkikötő
16.00: Dunaharaszti–BKV Előre
ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30: Crystal Palace–Southampton (Tv: Spíler Tv)
16.00: Huddersfield Town–Leicester City
16.00: Liverpool–Burnley
16.00: Newcastle United–Stoke City
16.00: Watford–Manchester City
16.00: West Bromwich Albion–West Ham United
18.30: Tottenham Hotspur–Swansea City (Tv: Spíler Tv)
5. FORDULÓ
13.30: Crystal Palace–Southampton (Tv: Spíler Tv)
16.00: Huddersfield Town–Leicester City
16.00: Liverpool–Burnley
16.00: Newcastle United–Stoke City
16.00: Watford–Manchester City
16.00: West Bromwich Albion–West Ham United
18.30: Tottenham Hotspur–Swansea City (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Saint-Étienne
20.00: Guingamp–Lille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nantes–Caen (Tv: Digi Sport2)
20.00: Troyes–Montpellier
6. FORDULÓ
17.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Saint-Étienne
20.00: Guingamp–Lille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nantes–Caen (Tv: Digi Sport2)
20.00: Troyes–Montpellier
NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Mainz (Tv: Eurosport2)
15.30: Werder Bremen–Schalke
15.30: Eintracht Frankfurt–Augsburg
15.30: Stuttgart–Wolfsburg
18.30: RB Leipzig–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
4. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Mainz (Tv: Eurosport2)
15.30: Werder Bremen–Schalke
15.30: Eintracht Frankfurt–Augsburg
15.30: Stuttgart–Wolfsburg
18.30: RB Leipzig–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00: Crotone–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
18.00: Fiorentina–Bologna (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
4. FORDULÓ
15.00: Crotone–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
18.00: Fiorentina–Bologna (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
13.00: Levante–Valencia
16.15: Getafe–Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Real Betis–Deportivo La Coruna (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Málaga (Tv: Sport1)
4. FORDULÓ
13.00: Levante–Valencia
16.15: Getafe–Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Real Betis–Deportivo La Coruna (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Málaga (Tv: Sport1)
MLS
22.00: Atlanta United–Orlando City SC (Tv: Eurosport1)
22.00: Atlanta United–Orlando City SC (Tv: Eurosport1)
AMERIKAI FUTBALL
17.00: MAGYARORSZÁG–Szlovákia (Tv: Digi Sport3)
17.00: MAGYARORSZÁG–Szlovákia (Tv: Digi Sport3)
ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
10.00: női elődöntő (Tv: Eurosport2)
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
10.00: női elődöntő (Tv: Eurosport2)
AUTÓSPORT
13.10: ADAC GT Masters, Sachsenring, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
14.35: Porsche Carrera-kupa, Sachsenring, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
18.50 és 23.30: World Endurance-bajnokság, Austin (Tv: Eurosport1)
A kamion Európa-bajnokság belgiumi futamai, Zolder
13.10: ADAC GT Masters, Sachsenring, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
14.35: Porsche Carrera-kupa, Sachsenring, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
18.50 és 23.30: World Endurance-bajnokság, Austin (Tv: Eurosport1)
A kamion Európa-bajnokság belgiumi futamai, Zolder
FORMULA–1
12.00: Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: Szingapúri Nagydíj, időmérő (Tv: M4 Sport)
12.00: Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: Szingapúri Nagydíj, időmérő (Tv: M4 Sport)
JÉGKORONG
Erste Liga
18.30: ASC Corona Brasov (romániai)–Fehérvári Titánok
Erste Liga
18.30: ASC Corona Brasov (romániai)–Fehérvári Titánok
KERÉKPÁR
15.15: Primus Classic Impanis-Van Petegem (Tv: Eurosport1)
15.15: Primus Classic Impanis-Van Petegem (Tv: Eurosport1)
KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30: Celje–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30: Celje–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
Férfi NB I
17.00: FTC–Váci KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Eger SBS Eszterházy
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC–Balatonfüredi KSE
18.00: CYEB Budakalász–Ceglédi KKSE
17.00: FTC–Váci KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Eger SBS Eszterházy
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC–Balatonfüredi KSE
18.00: CYEB Budakalász–Ceglédi KKSE
Női NB I
17.00: Békéscsabai ENKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: MTK Budapest–Győri Audi ETO KC
18.00: Budaörs–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Váci NKSE–Kecskeméti NKSE
17.00: Békéscsabai ENKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: MTK Budapest–Győri Audi ETO KC
18.00: Budaörs–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Váci NKSE–Kecskeméti NKSE
LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
MOTORSPORT
12.00: Superbike-vb, Portugália, superpole (Tv: Eurosport1)
16.00: Superbike-vb, Portugália, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
20.30: FIM Endurance-vb, 24 órás verseny, Le Castellet, Bol d'Or (Tv: Eurosport1)
12.00: Superbike-vb, Portugália, superpole (Tv: Eurosport1)
16.00: Superbike-vb, Portugália, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
20.30: FIM Endurance-vb, 24 órás verseny, Le Castellet, Bol d'Or (Tv: Eurosport1)
TENISZ
7.00: WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)
Davis-kupa, elődöntő
14.00: Franciaország–Szerbia (Tv: Digi Sport1)
14.00: Franciaország–Szerbia (Tv: Digi Sport1)
Rájátszás a világcsoportért, Kopaszi-gát
16.00: MAGYARORSZÁG–Oroszország (Tv: M4 Sport, csúsztatva)
16.00: MAGYARORSZÁG–Oroszország (Tv: M4 Sport, csúsztatva)
TRIATLON
Világbajnoki sorozat döntője, Rotterdam
13.00: férfiak
15.50: nők
Világbajnoki sorozat döntője, Rotterdam
13.00: férfiak
15.50: nők
UFC
vasárnap, 4.00: Luke Rockhold–David Branch (Tv: Sport1)
vasárnap, 4.00: Luke Rockhold–David Branch (Tv: Sport1)
ÚSZÁS
Nyílt vízi Európa-kupa, döntő, Bracciano
Nyílt vízi Európa-kupa, döntő, Bracciano
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: ezt-látod-élőben, tv-műsor