Szerkesztő: Nagy Zsolt
2018. 02. 17. 08:00

Futballmeccsek, téli olimpia.

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE

11.00: Balmazújváros–Cigánd
11.00: Soroksár–Vasas FC
11.00:
Újpest FC–Balassagyarmat
11.00: Mezőkövesd–Szolnok
13.00: Mezőkövesd–Cegléd
16.00: Ferencváros–NK Domzale (szlovén) – zárt kapuk mögött
 
FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
20.00: Amiens–Toulouse
20.00: Angers–Saint-Étienne
20.00: Caen–Rennes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Guingamp
20.00: Troyes–Metz
 
NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
1. FC Köln–Hannover
15.30: Freiburg–Werder Bremen
15.30: Hamburg–Bayer Leverkusen
15.30: Wolfsburg–Bayern München (Tv: Eurosport2)
18.30: Schalke 04–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)
 
OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
15.00:
Udinese–Roma (Tv: Digi Sport1)
18.00: Chievo–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
20.45: Genoa–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
13.00:
Las Palmas–Sevilla (Tv: Sport1)
16.15: Eibar–FC Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Deportivo Alavés–Deportivo La Coruna
20.45: Málaga–Valencia (Tv: Sport1)
 
SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Ross County–Hearts (Tv: Digi Sport2)
 
ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
13.30:
Sheffield Wednesday (II.)–Swansea City (Tv: Sport2)
16.00: West Bromwich Albion–Southampton
16.00: Brighton & Hove Albion–Coventry City (IV.)
18.30: Huddersfield Town–Manchester United (Tv: Sport2)
 
XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG
ALPESI SÍ
  3.00:
női szuper-G, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
CURLING
  1.05:
nők, alapszakasz
  6.05:
férfiak, alapszakasz
12.05:
nők, alapszakasz
 
JÉGKORONG
Férfiak
A-csoport
  4.10:
Kanada–Csehország (Tv: Eurosport2)
  8.40:
Dél-Korea–Svájc (Tv: Eurosport1)
B-csoport
13.10:
Orosz csapat–Egyesült Államok
13.10:
Szlovénia–Szlovákia
Nők
  4.10: Orosz csapat–Svájc negyeddöntő
  8.40:
Finnország–Svédország negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
 
MŰKORCSOLYA
  2.00:
férfiak, döntő (Tv: M4 Sport)
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
11.00:
női 1500 m, előfutam (Bácskai Sára Luca, Jászapáti Petra) – elődöntő – döntő (Tv: M4 Sport)
11.00:
férfi 1000 m, negyeddöntő (Liu Shaolin Sándor) – elődöntő – döntő (Tv: M4 Sport)
 
SÍAKROBATIKA
  2.00:
női slopestyle, döntő (Tv: Eurosport1)
12.00:
férfi ugrás, selejtező
 
SÍFUTÁS
10.30:
női 4x5 km váltó, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
SÍLÖVÉSZET
12.15:
női 12.5 km tömegrajtos, döntő  (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
13.30:
férfi nagysánc, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
SZKELETON
12.20:
nők, döntő
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ATLÉTIKA
15.00:
fedett pályás országos bajnokság, BOK-csarnok
 
EXTRÉM GYORSKORCSOLYA
20.30:
Crashed Ice-sorozat, Marseille (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
Négy nemzet tornája, Katowice
16.30:
MAGYARORSZÁG–Olaszország
20.00:
Lengyelország–Kazahsztán

NHL
19.00:
Buffalo Sabres–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 1.05:
Tampa Bay Lightning–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)
 
KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
12. forduló, II. csoport
17.30:
Telekom Veszprém–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)

Férfi NB I
18.00:
Csurgói KK–Ceglédi KKSE
18.00: Orosházi FKSE–Balatonfüredi KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Sport36-Komló
18.00: Grundfos Tatabánya KC–CYEB Budakalász
18.00: Dabas KC–Ferencvárosi TC

Női NB I
17.00:
Békéscsabai ENKSE–Érd HC
18.00: GVM Europe-Vác–Kisvárda Master Good SE
18.00: MTK Budapest–Siófok KC
 
KOSÁRLABDA
Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, Debrecen
Elődöntő
15.30:
Falco–Atomerőmű
18.00: Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj (Tv: M4 Sport)
Női NB I
16.00:
BEAC Újbuda–PINKK-Pécsi 424

NBA, ALL-STAR GÁLA
vasárnap, 2.00:
Skills Challenge (Tv: Sport1)
 
ÖKÖLVÍVÁS
23.00:
Vincent Feigenbutz–Ryno Liebenberg (Tv: Sport1)
 
RÖPLABDA
Női Extraliga
17.00:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Linamar-Békéscsabai RSE
18.00: UTE–Jászberény VT
Női NB I
17.00:
MTK Budapest–Palota
17.00: Budaörsi DSE–Hungast-Haladás Szombathely
 
TENISZ
11.00: fedett pályás országos bajnokság, BOK-csarnok
15.00:
ATP-torna, Rotterdam, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
15.00: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport3)
18.00:
ATP-torna, Buenos Aires (Tv: Digi Sport3)
ATP: New York
 
VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
A-csoport (Kecskemét), 3. játéknap
10.00: Románia–Grúzia
11.30:
Franciaország–Spanyolország
18.30:
Grúzia–Franciaország
20.00:
MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport) 
 

Durva kritikát kapott Neymar " NEMZETKÖZI FOCI › Futball hírek

Walter Casagrande, aki a nyolcvanas években 19 alkalommal öltötte magára a brazil válogatott mezét,a PSG-nek a Real Madrid ellen elveszített Bajnokok Ligája összecsapása után élesen bírálta honfitársa, Neymar képességeit. „Értetlenül állok azelőtt, hogy még mindig elismerőleg veregetik Neymar vállát, akinek a viselkedése hagy némi kívánnivalót maga után, emellett csapatjátékosnak sem nevezném.

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények