FUTBALLPROGRAM
U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
14.00: MAGYARORSZÁG– Izrael (Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion) (Tv: M4 Sport)
14.00: MAGYARORSZÁG– Izrael (Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion) (Tv: M4 Sport)
NŐI U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
16.00: MAGYARORSZÁG–Szerbia (Tv: M4 Sport)
16.00: MAGYARORSZÁG–Szerbia (Tv: M4 Sport)
NB II
27. FORDULÓ
16.00: Vác FC–ZTE FC
16.00: Békéscsaba–Kisvárda
16.00: Szolnoki MÁV FC–ETO FC Győr
16.00: Budaörs–Soproni VSE
16.00: Dorogi FC–Szeged 2011-Grosics Akadémia
16.00: Soroksár–Kazincbarcika
19.00: Gyirmót FC Győr–Csákvár
19.00: Budafoki MTE–Mosonmagyaróvári TE
27. FORDULÓ
16.00: Vác FC–ZTE FC
16.00: Békéscsaba–Kisvárda
16.00: Szolnoki MÁV FC–ETO FC Győr
16.00: Budaörs–Soproni VSE
16.00: Dorogi FC–Szeged 2011-Grosics Akadémia
16.00: Soroksár–Kazincbarcika
19.00: Gyirmót FC Győr–Csákvár
19.00: Budafoki MTE–Mosonmagyaróvári TE
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
JÉGKORONG
Erste Liga
Döntő, 4. mérkőzés
20.00: DVTK Jegesmedvék–MAC Budapest (Tv: M4 Sport)
NHL
csütörtök, 2.05: Washington Capitals–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)
Döntő, 4. mérkőzés
20.00: DVTK Jegesmedvék–MAC Budapest (Tv: M4 Sport)
NHL
csütörtök, 2.05: Washington Capitals–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)
KERÉKPÁR
14.30: World Tour, Belgium (Tv: Eurosport1)
14.30: World Tour, Belgium (Tv: Eurosport1)
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Ferencvárosi TC–Sport36-Komló
18.00: CYEB Budakalász–SBS Eger-Eszterházy
18.00: Dabas KC–Váci KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Csurgói KK–Orosházi FKSE
Férfi NB I
18.00: Ferencvárosi TC–Sport36-Komló
18.00: CYEB Budakalász–SBS Eger-Eszterházy
18.00: Dabas KC–Váci KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Csurgói KK–Orosházi FKSE
Női NB I
18.00: Békéscsabai ENKSE–Kecskeméti NKSE
18.00: Vasas SC–Kisvárda Master Good SE
18.00: Siófok KC–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Budaörs–GVM Europe-Vác
Férfi Bajnokok Ligája
A negyeddöntőbe jutásért, visszavágó
19.00: Flensburg (német)–Kristianstad (svéd) (Tv: Sport2)
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Egis Körmend
Férfi NB I
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Egis Körmend
RÖPLABDA
Férfi NB I
Az elődöntőbe jutásért, 2. mérkőzés
19.00: Szolnoki Röplabda Akadémia–Pénzügyőr SE
Férfi NB I
Az elődöntőbe jutásért, 2. mérkőzés
19.00: Szolnoki Röplabda Akadémia–Pénzügyőr SE
SÚLYEMELÉS
17.00: Európa-bajnokság, Bukarest, nők 58 kg (Tv: Eurosport2)
19.30: Európa-bajnokság, Bukarest, férfiak 69 kg (Tv: Eurosport1)
17.00: Európa-bajnokság, Bukarest, nők 58 kg (Tv: Eurosport2)
19.30: Európa-bajnokság, Bukarest, férfiak 69 kg (Tv: Eurosport1)
TENISZ
19.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
21.00: ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 1.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 3.00: ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
19.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
21.00: ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 1.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 3.00: ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
ÚSZÁS
Országos bajnokság, Debrecen
9.30: előfutamok
18.00: döntők (Tv: M4 Sport)
Országos bajnokság, Debrecen
9.30: előfutamok
18.00: döntők (Tv: M4 Sport)
Vereséget szenvedtünk Skóciától is - videó " MAGYAR FOCI › Magyar válogatott
Az első félidő két legszebb jelenete igenis a magyar válogatotté volt. Gulácsi Péter magabiztosan hárította a skótok tizenegyesét, míg Dzsudzsák Balázs bal felső sarokra tartó szabadrúgása (embereset hárított a skótok kapusa, el kell ismerni) gólt érdemelt volna. A második játékrészben pedig az volt a legemlékezetesebb, amikor Szalai parádés mozdulattal helyezett nem sokkal a jobb alsó sarok mellé Lovrencsics jobb oldali, lapos beadása után.
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: ezt-látod-élőben