Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 03. 14. 09:00

Lesz mit nézni ma is.

 

LABDARÚGÁS

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00: 
Bp. Honvéd–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
17.00: Balmazújváros–Békéscsaba 1912 Előre
NB III
17. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT
14.30:
 Makó–Hódmezővásárhely 
17.00: Dunaújváros–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
14.30: 
Pénzügyőr–Érd 
BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
 Besiktas (török)–Bayern München (német) (Tv: Sport1)
Az első meccs végeredménye: 5–0 a Bayern München javára.
20.45: 
FC Barcelona (spanyol)–Chelsea (angol) (Tv: M4 Sport)
Az első meccs végeredménye: 1–1.
FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
17.00: 
Paris Saint-Germain–Angers (Tv: Digi Sport1)
OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
18.00:
 Juventus–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
CONCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
csütörtök, 2.00: 
Tauro FC (panamai)–Club América (mexikói) (Tv: Sport1)
csütörtök, 4.00: Guadalajara (mexikói)–Seattle Sounders (amerikai) (Tv: Sport1)
 
 
ALPESI SÍ
10.00:
 világkupaverseny, Are, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)
12.00:
 világkupaverseny, Are, női lesiklás (Tv: Eurosport1)
 
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
13.00:
 világkupaverseny, Trondheim, HS 138 (Tv: Eurosport2)
16.00: világkupaverseny, Trondheim, Gundersen (Tv: Eurosport2)
 
 
JÉGKORONG
Erste Liga
Elődöntő, 4. mérkőzés
18.00: 
SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék 
NHL
csütörtök, 3.05:
 Vegas Golden Knights–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)
 
 
KERÉKPÁR
15.00:
 Nokere Koerse, Flandria (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
 Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE
18.00: CYEB Budakalász–Mol-Pick Szeged
Női NB I
19.00: 
Győri Audi ETO KC–Érd HC
 
 
KOSÁRLABDA
Női Euroliga
Negyeddöntő, 3. mérkőzés
18.00:
 Sopron Basket–Fenerbahce (török) 
Férfi FIBA Európa-kupa
Nyolcaddöntő, visszavágó
18.45:
 Egis Körmend–Reyer Venezia (olasz) (Tv: Digi Sport1)
 
 
PARALIMPIA
XII. téli paralimpia, Pjongcsang
1.30: 
férfi műlesiklás (Balogh Zsolt)
2.00: női ülő sífutás, sprint (Lőrincz Krisztina)
 
 
SÍUGRÁS
17.30:
 világkupaverseny, Trondheim, HS 140, férfi selejtező (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
  4.30: 
WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
19.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport3)
21.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
21.05: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1) 
csütörtök, 0.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
 
 
VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 10. forduló
A-csoport
17.30: 
Olympiakosz (görög)–A-Híd OSC-Újbuda
B-csoport
17.30:
 Szolnoki Dózsa–AZC Alphen (holland) (Tv: Sport2)
18.30: ZF-Eger–Spandau Berlin (német) (Tv: M4 Sport) 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények