LABDARÚGÁS
MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00: ETO FC Győr (NB II)–Balmazújváros
17.00: MTK Budapest (NB II)–Sényő (megyei I.)
18.00: BFC Siófok (NB II)–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport)
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00: ETO FC Győr (NB II)–Balmazújváros
17.00: MTK Budapest (NB II)–Sényő (megyei I.)
18.00: BFC Siófok (NB II)–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport)
BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45: Sevilla (spanyol)–Manchester United (angol) (Tv: M4 Sport)
20.45: Sahtar Doneck (ukrán)–Roma (Tv: Sport1)
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45: Sevilla (spanyol)–Manchester United (angol) (Tv: M4 Sport)
20.45: Sahtar Doneck (ukrán)–Roma (Tv: Sport1)
EURÓPA-LIGA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ
18.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Digi Sport1)
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ
18.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ – ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.45: Leganés–Real Madrid (Tv: Sport1)
16. FORDULÓ – ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.45: Leganés–Real Madrid (Tv: Sport1)
XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG
ALPESI SÍ
3.00: női lesiklás, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
3.00: női lesiklás, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
BOB
12.40: női kettes, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
12.40: női kettes, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
CURLING
1.05: nők, alapszakasz
6.05: férfiak, alapszakasz (Tv: Eurosport1)
12.05: nők, alapszakasz
1.05: nők, alapszakasz
6.05: férfiak, alapszakasz (Tv: Eurosport1)
12.05: nők, alapszakasz
GYORSKORCSOLYA
12.00: férfi és női csapatverseny, döntő (Tv: Eurosport1)
12.00: férfi és női csapatverseny, döntő (Tv: Eurosport1)
HÓDESZKA
1.30: férfi ugrás, selejtező (Tv: Eurosport1)
1.30: férfi ugrás, selejtező (Tv: Eurosport1)
JÉGKORONG
Férfiak
4.10: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
8.40: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
13.10: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
Nők
8.40: bronzmérkőzés
Férfiak
4.10: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
8.40: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
13.10: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
Nők
8.40: bronzmérkőzés
MŰKORCSOLYA
2.00: nők, rövid program (Tv: M4 Sport)
2.00: nők, rövid program (Tv: M4 Sport)
SÍAKROBATIKA
5.15: férfi krossz, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
5.15: férfi krossz, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
SÍFUTÁS
9.00: férfi és női csapatsprint (szabad stílus), döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
9.00: férfi és női csapatsprint (szabad stílus), döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
JÉGKORONG
Erste Liga
Negyeddöntő, 2. mérkőzés
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
1. mérkőzés
18.30: UTE–ASC Corona Brasov (romániai)
EBEL
Középszakasz, alsóház
18.45: Fehérvár AV19–HC Orli Znojmo (cseh)
Erste Liga
Negyeddöntő, 2. mérkőzés
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
1. mérkőzés
18.30: UTE–ASC Corona Brasov (romániai)
EBEL
Középszakasz, alsóház
18.45: Fehérvár AV19–HC Orli Znojmo (cseh)
NHL
csütörtök, 4.30: Vegas Golden Knights–Calgary Flames (Tv: Spíler Tv)
csütörtök, 4.30: Vegas Golden Knights–Calgary Flames (Tv: Spíler Tv)
KOSÁRLABDA
Női NB I
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: PEAC-Pécs–CMB Cargo Uni Győr
18.00: Sopron Basket–MTK Budapest
18.00: VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia
Női NB I
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: PEAC-Pécs–CMB Cargo Uni Győr
18.00: Sopron Basket–MTK Budapest
18.00: VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia
SZNÚKER
20.00: World Grand Prix, Preston, 3. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: World Grand Prix, Preston, 3. nap (Tv: Eurosport2)
TENISZ
11.00: WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport2)
18.30: ATP-torna, Delray Beach (Tv: Digi Sport3)
20.30: ATP-torna, Delray Beach (Tv: Digi Sport1)
20.30: ATP-torna, Rio de Janeiro, 3. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
23.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 3. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
11. Hungarian Ladies Open, Budapest, BOK-csarnok
csütörtök, 1.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 3. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
11.00: WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport2)
18.30: ATP-torna, Delray Beach (Tv: Digi Sport3)
20.30: ATP-torna, Delray Beach (Tv: Digi Sport1)
20.30: ATP-torna, Rio de Janeiro, 3. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
23.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 3. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
11. Hungarian Ladies Open, Budapest, BOK-csarnok
csütörtök, 1.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 3. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Alapszakasz, 14. (utolsó) forduló
A-csoport
19.00: AVUS Szombathely–UVSE
20.00: MKB-Euroleasing-BVSC–VasasPlaket
20.00: Kaposvári VK–Debreceni VSE
B-csoport
18.30: ContiTech Szeged-Diapolo–PannErgy-Miskolci VC
19.00: Metalcom-Szentes–EBP Tatabánya
19.30: RacioNet-Honvéd–PVSK Mecsek-Füszért
E.ON férfi ob I
Alapszakasz, 14. (utolsó) forduló
A-csoport
19.00: AVUS Szombathely–UVSE
20.00: MKB-Euroleasing-BVSC–VasasPlaket
20.00: Kaposvári VK–Debreceni VSE
B-csoport
18.30: ContiTech Szeged-Diapolo–PannErgy-Miskolci VC
19.00: Metalcom-Szentes–EBP Tatabánya
19.30: RacioNet-Honvéd–PVSK Mecsek-Füszért
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, ezt-látod-élőben