Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 02. 14. 08:53

Folytatódik a Bajnokok Ligája és a téli olimpia.

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE

11.00: Balmazújváros–Kazincbarcika
14.00: Újpest FC–Gyirmót FC Győr
14.00: Bp. Honvéd–FK Dinamo Breszt (fehérorosz), Side
15.00: Debreceni VSC–Sheriff Tiraspol (moldovai), Side
17.00: Vasas FC–Monor
 
BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45: FC Porto (portugál)–Liverpool (angol) (Tv: Sport1)
20.45: Real Madrid (spanyol)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport)
 
XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG
 
 
CURLING
  1.05: férfiak, alapszakasz
  6.05: nők, alapszakasz (Tv: M4 Sport)
12.05: férfiak alapszakasz
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
  7.00: normálsánc (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  9.45: 10 km sífutás, döntő (Tv: M4 Sport)
 
GYORSKORCSOLYA
11.00: női 1000 m, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
JÉGKORONG
Nők
8.40: Korea–Japán (Tv: Eurosport2)
Férfiak 
B-csoport
13.10: Szlovákia–Orosz csapat (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
13.10: Egyesült Államok–Szlovénia (Tv: Eurosport1 – csúsztatva)
 
MŰKORCSOLYA
  2.00: páros, rövid program (Tv: M4 Sport)
 
SÍLÖVÉSZET
12.05: női 15 km, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
SZÁNKÓ
12.20: férfi páros, 1. és 2. futam, döntő (Tv: M4 Sport)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 1.00: Toronto Maple Leafs–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler Tv)
 
KERÉKPÁR
15.30: Vuelta a Andalucía, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.00: Volta ao Algarve, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
Női NB I
18.00: DVSC-TVP–Győri Audi ETO KC
 
KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnoki selejtező
4. forduló, C-csoport (Miskolc)
18.00: MAGYARORSZÁG–Litvánia (Tv: M4 Sport)
Férfi NB I
18.00: DEAC–Kaposvári KK
 
RÖPLABDA
Női Magyar Kupa
Elődöntő, első mérkőzés
19.00: Jászberény VT–Linamar-Békéscsabai RSE 
Férfi Magyar Kupa
Elődöntő, 1. mérkőzés
18.30: Fino Kaposvár SE–Vegyész RC Kazincbarcika 
Visszavágó
20.00: Pénzügyőr SE–HÉP-Kecskeméti RC
 
TENISZ
10.00: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport1)
11.00: ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.00: ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
15.00: ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
19.30: ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)
21.30: ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 5. mérkőzés (Tv: Sport2)
22.45: ATP-torna, Buenos Aires (Tv: Digi Sport1)
ATP: New York
 
TOLLASLABDA
Csapat Európa-bajnokság, Kazany, csoportmérkőzések
07.00: Magyarország–Szlovákia (nők)
12.00: Magyarország–Grönland (férfiak)
 

BL: férfias Tottenham, alázó City " NEMZETKÖZI FOCI › Bajnokok Ligája

Minden fontos a keddi BL-meccsekről!

Cimkék: tévé-műsor

Legfrissebb híreink


Élő eredmények