LABDARÚGÁS
NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00: Tállya–Jászberény
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00: Tállya–Jászberény
JÉGKORONG
NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 4. MÉRKŐZÉS
szombat, 2.00: Vegas Golden Knights–Winnipeg Jets (Tv: Spíler Tv)
NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 4. MÉRKŐZÉS
szombat, 2.00: Vegas Golden Knights–Winnipeg Jets (Tv: Spíler Tv)
KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
8.00: előfutamok
13.20 és 15.50: para döntők
14.30: középfutamok
16.00: döntők (Tv: M4 Sport)
18.00: elő- és középfutamok
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
8.00: előfutamok
13.20 és 15.50: para döntők
14.30: középfutamok
16.00: döntők (Tv: M4 Sport)
18.00: elő- és középfutamok
KERÉKPÁR
13.15: Giro d'Italia, 13. szakasz, Ferrara–Nervesa della Battaglia, 180 km (Tv: Eurosport1)
17.30: Tour de l'Ain, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
13.15: Giro d'Italia, 13. szakasz, Ferrara–Nervesa della Battaglia, 180 km (Tv: Eurosport1)
17.30: Tour de l'Ain, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00: DVSC-TVP–Kisvárda Master Good SE
19.00: Alba Fehérvár KC–Érd HC
NŐI NB I
18.00: DVSC-TVP–Kisvárda Master Good SE
19.00: Alba Fehérvár KC–Érd HC
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
18.00: Atomerőmű SE– Szolnoki Olaj KK
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Szombathely
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Alba Fehérvár
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EUROLIGA, FINAL FOUR, BELGRÁD
ELŐDÖNTŐ
18.00: Fenerbahce (török)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport1)
21.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
18.00: Atomerőmű SE– Szolnoki Olaj KK
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Szombathely
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Alba Fehérvár
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EUROLIGA, FINAL FOUR, BELGRÁD
ELŐDÖNTŐ
18.00: Fenerbahce (török)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport1)
21.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
MOTORSPORT
MOTOGP, LE MANS
9.00: Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
MOTOGP, LE MANS
9.00: Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
TENISZ
12.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
14.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
16.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Spor3)
19.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
21.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
12.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
14.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
16.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Spor3)
19.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
21.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
SZINKRONÚSZÁS
Világkupaverseny (Duna Aréna)
Világkupaverseny (Duna Aréna)
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: ezt-látod-élőben, tv-műsor, tv-közvetítés