LABDARÚGÁS
NŐI NB I
3. FORDULÓ
Felsőház
11.00: ETO FC Győr–Diósgyőri VTK
3. FORDULÓ
Felsőház
11.00: ETO FC Győr–Diósgyőri VTK
FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
19.30: Nantes–Rennes
21.00: Dijon–Lyon (Tv: Digi Sport1)
34. FORDULÓ
19.30: Nantes–Rennes
21.00: Dijon–Lyon (Tv: Digi Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
20.30: Borussia Mönchengladbach–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
31. FORDULÓ
20.30: Borussia Mönchengladbach–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
21.00: Leganés–Deportivo La Coruna
34. FORDULÓ
21.00: Leganés–Deportivo La Coruna
FUTSAL
UEFA Futsal Kupa
Négyes döntő, Zaragoza
Elődöntő
18.00: Rába ETO–Sporting CP (portugál) (Tv: M4 Sport)
21.00: Inter Movistar (spanyol)–Barcelona (spanyol)
UEFA Futsal Kupa
Négyes döntő, Zaragoza
Elődöntő
18.00: Rába ETO–Sporting CP (portugál) (Tv: M4 Sport)
21.00: Inter Movistar (spanyol)–Barcelona (spanyol)
JÉGKORONG
KHL
Döntő, 4. mérkőzés
18.30: CSZKA Moszkva–Ak Barsz (Tv: Sport2)
NHL
szombat, 2.05: rájátszás (Tv: Spíler Tv)
KHL
Döntő, 4. mérkőzés
18.30: CSZKA Moszkva–Ak Barsz (Tv: Sport2)
NHL
szombat, 2.05: rájátszás (Tv: Spíler Tv)
KERÉKPÁR
14.00: Tour of the Alps, Olaszország, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.30: Tour of Croatia, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
14.00: Tour of the Alps, Olaszország, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.30: Tour of Croatia, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Eger SBS Eszterházy–Dabas KC
Női NB I
18.00: DVSC-TVP–Dunaújvárosi Kohász KA
Férfi NB I
18.00: Eger SBS Eszterházy–Dabas KC
Női NB I
18.00: DVSC-TVP–Dunaújvárosi Kohász KA
KOSÁRLABDA
Női Euroliga, négyes döntő, Sopron
Elődöntő
17.00: Dinamo Kurszk (orosz)–UGMK Jekatyerinburg (orosz)
20.00: Sopron Basket–Yakin Dogu Üniversitesi (török) (Tv: M4 Sport)
Férfi Euroliga
Negyeddöntő, 2. mérkőzés
19.45: Fenerbahce (török)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
20.15: Olympiakosz (görög)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport2)
Női Euroliga, négyes döntő, Sopron
Elődöntő
17.00: Dinamo Kurszk (orosz)–UGMK Jekatyerinburg (orosz)
20.00: Sopron Basket–Yakin Dogu Üniversitesi (török) (Tv: M4 Sport)
Férfi Euroliga
Negyeddöntő, 2. mérkőzés
19.45: Fenerbahce (török)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
20.15: Olympiakosz (görög)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport2)
MOTORSPORT
15.00: Supersport-vb, Assen, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
16.00: Moto3, Austin, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
16.55: MotoGP, Austin, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
17.55: Moto2, Austin, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
20.10: Moto3, Austin, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
21.05: MotoGP, Austin, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
22.05: Moto2, Austin, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.00: Supersport-vb, Assen, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
16.00: Moto3, Austin, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
16.55: MotoGP, Austin, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
17.55: Moto2, Austin, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
20.10: Moto3, Austin, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
21.05: MotoGP, Austin, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
22.05: Moto2, Austin, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport2)
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport2)
VÍZILABDA
Női Euroliga, négyes döntő, Kirisi
16.30: Sabadell (spanyol)–UVSE
18.00: Kirisi (orosz)–Ekipe Orizzonte (olasz)
Női Euroliga, négyes döntő, Kirisi
16.30: Sabadell (spanyol)–UVSE
18.00: Kirisi (orosz)–Ekipe Orizzonte (olasz)
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, ezt-látod-élőben