LABDARÚGÁS
VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00: MAGYARORSZÁG–Kazahsztán (Tv: M4 Sport)
19.00: MAGYARORSZÁG–Kazahsztán (Tv: M4 Sport)
VB-RÉSZTVEVŐ CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.20: Japán–Mali
17.00: Oroszország–Brazília
17.00: Szenegál–Üzbegisztán
18.00: Norvégia–Ausztrália
19.00: Tunézia–Irán
19.30: Szaúd-Arábia–Ukrajna
20.30: Szerbia–Marokkó
20.45: Németország–Spanyolország (Tv: Sport1)
20.45: Hollandia–Anglia
20.45: Lengyelország–Nigéria
20.45: Portugália–Egyiptom
20.45: Skócia–Costa Rica
20.45: Argentína–Olaszország
21.00: Görögország–Svájc
21.00: Franciaország–Kolumbia (Tv: Sport2)
szombat, 1.00: Peru–Horvátország
szombat, 3.30: Mexikó–Izland
13.20: Japán–Mali
17.00: Oroszország–Brazília
17.00: Szenegál–Üzbegisztán
18.00: Norvégia–Ausztrália
19.00: Tunézia–Irán
19.30: Szaúd-Arábia–Ukrajna
20.30: Szerbia–Marokkó
20.45: Németország–Spanyolország (Tv: Sport1)
20.45: Hollandia–Anglia
20.45: Lengyelország–Nigéria
20.45: Portugália–Egyiptom
20.45: Skócia–Costa Rica
20.45: Argentína–Olaszország
21.00: Görögország–Svájc
21.00: Franciaország–Kolumbia (Tv: Sport2)
szombat, 1.00: Peru–Horvátország
szombat, 3.30: Mexikó–Izland
FORMULA–1
Ausztrál Nagydíj, Melbourne
6.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
Ausztrál Nagydíj, Melbourne
6.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
JÉGKORONG
Erste Liga
Döntő, 1. mérkőzés
19.00: MAC Budapest–DVTK Jegesmedvék
NHL
szombat, 0.05: Pittsburgh Penguins–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)
Erste Liga
Döntő, 1. mérkőzés
19.00: MAC Budapest–DVTK Jegesmedvék
NHL
szombat, 0.05: Pittsburgh Penguins–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)
KERÉKPÁR
16.00: E3 Harelbeke (Tv: Eurosport2)
16.00: E3 Harelbeke (Tv: Eurosport2)
KOSÁRLABDA
Killik László Női Magyar Kupa, Sopron
Negyeddöntő
13.00: ZTE NKK–CMB Cargo Uni Győr
15.30: VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: PEAC-Pécs–Sopron Basket
20.30: PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK Miskolc
Férfi Euroliga
21.00: Barcelona (spanyol)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
Killik László Női Magyar Kupa, Sopron
Negyeddöntő
13.00: ZTE NKK–CMB Cargo Uni Győr
15.30: VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: PEAC-Pécs–Sopron Basket
20.30: PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK Miskolc
Férfi Euroliga
21.00: Barcelona (spanyol)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
MŰKORCSOLYA
Világbajnokság, Milánó
11.00: jégtánc rövid program (Janovszkaja Anna, Lukács Ádám) (Tv: M4 Sport)
18.30: női kűr (Tv: Eurosport2)
Világbajnokság, Milánó
11.00: jégtánc rövid program (Janovszkaja Anna, Lukács Ádám) (Tv: M4 Sport)
18.30: női kűr (Tv: Eurosport2)
RÖPLABDA
Női Extraliga
Az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés
19.00: Fatum-Nyíregyháza–Vasas Óbuda
Női NB I
Az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés
18.00: Budaörsi DSE–TFSE
Férfi NB I
Az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés
18.00: Fino Kaposvár SE–MAFC-BME
Női Extraliga
Az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés
19.00: Fatum-Nyíregyháza–Vasas Óbuda
Női NB I
Az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés
18.00: Budaörsi DSE–TFSE
Férfi NB I
Az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés
18.00: Fino Kaposvár SE–MAFC-BME
SÍLÖVÉSZET
14.30: világkupaverseny, Tyumeny, női sprint (Tv: Eurosport2)
14.30: világkupaverseny, Tyumeny, női sprint (Tv: Eurosport2)
SÍUGRÁS
15.00: világkupaverseny, Planica, HS 225 (Tv: Eurosport1)
15.00: világkupaverseny, Planica, HS 225 (Tv: Eurosport1)
SZNÚKER
20.00: Players Championship, Llandudno, elődöntő (Tv: Eurosport1)
20.00: Players Championship, Llandudno, elődöntő (Tv: Eurosport1)
TENISZ
16.00: ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
16.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
szombat, 3.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
16.00: ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
16.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
szombat, 3.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Középszakasz, 6. forduló
Alsóház
19.30: VasasPlaket–PVSK-Mecsek Füszért
Női Európa-kupa, hatos döntő, Pontevedra
17.00: az 5. helyért
Elődöntő
18.45: Hollandia/Olaszország–Görögország
20.30: MAGYARORSZÁG/Oroszország–Spanyolország
E.ON férfi ob I
Középszakasz, 6. forduló
Alsóház
19.30: VasasPlaket–PVSK-Mecsek Füszért
Női Európa-kupa, hatos döntő, Pontevedra
17.00: az 5. helyért
Elődöntő
18.45: Hollandia/Olaszország–Görögország
20.30: MAGYARORSZÁG/Oroszország–Spanyolország
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, ezt-látod-élőben