LABDARÚGÁS
FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
20.45: Strasbourg–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
27. FORDULÓ
20.45: Strasbourg–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
20.30: Mainz–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
24. FORDULÓ
20.30: Mainz–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
21.00: Deportivo La Coruna–Espanyol
25. FORDULÓ
21.00: Deportivo La Coruna–Espanyol
EURÓPA-LIGA
13.00: a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: Digi Sport1)
13.00: a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: Digi Sport1)
XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG
CURLING
7.35: férfiak, bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
12.05: nők, elődöntő (Tv: Eurosport1 –13.45-tól)
7.35: férfiak, bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
12.05: nők, elődöntő (Tv: Eurosport1 –13.45-tól)
GYORSKORCSOLYA
11.00: férfi 1000 m, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
11.00: férfi 1000 m, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
HÓDESZKA
1.30: női ugrás, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
1.30: női ugrás, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
JÉGKORONG
8.40 és 13.10: férfiak, elődöntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
8.40 és 13.10: férfiak, elődöntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
MŰKORCSOLYA
2.00: nők, döntő (Tv: Eurosport1)
2.00: nők, döntő (Tv: Eurosport1)
SÍAKROBATIKA
3.30: női krossz, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1 – 6.00-tól)
3.30: női krossz, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1 – 6.00-tól)
SÍLÖVÉSZET
12.15: férfi 4x7.5 km váltó, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
12.15: férfi 4x7.5 km váltó, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
CSELGÁNCS
17.00: Grand Slam-torna, Düsseldorf, 1. nap (Tv: Sport1)
17.00: Grand Slam-torna, Düsseldorf, 1. nap (Tv: Sport1)
JÉGKORONG
Erste Liga
Negyeddöntő, 2. mérkőzések
18.30: DVTK Jegesmedvék–Fehérvári Titánok
19.00: MAC Budapest–Ferencvárosi TC
EBEL
Középszakasz, alsóház
18.30: HC Orli Znojmo (cseh)–Fehérvár AV19
NHL
szombat, 2.00: St. Louis Blues–Winnipeg Jets (Tv: Spíler Tv)
Erste Liga
Negyeddöntő, 2. mérkőzések
18.30: DVTK Jegesmedvék–Fehérvári Titánok
19.00: MAC Budapest–Ferencvárosi TC
EBEL
Középszakasz, alsóház
18.30: HC Orli Znojmo (cseh)–Fehérvár AV19
NHL
szombat, 2.00: St. Louis Blues–Winnipeg Jets (Tv: Spíler Tv)
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Ceglédi KKSE–Orosházi FKSE
Női NB I
18.00: Kisvárda Master Good SE–Alba Fehérvár KC
Férfi NB I
18.00: Ceglédi KKSE–Orosházi FKSE
Női NB I
18.00: Kisvárda Master Good SE–Alba Fehérvár KC
KOSÁRLABDA
Férfi világbajnoki selejtező
1. selejtezőkör, 3. forduló
C-csoport
18.45: Litvánia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
19.00: Lengyelország–Koszovó
Férfi Alpok-Adria-kupa
Nyolcaddöntő
19.00: Egis Körmend–KK Zlatorog Lasko (szlovén)
Férfi Euroliga
18.00: Himki Moszkva (orosz)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Barcelona (spanyol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
Férfi világbajnoki selejtező
1. selejtezőkör, 3. forduló
C-csoport
18.45: Litvánia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
19.00: Lengyelország–Koszovó
Férfi Alpok-Adria-kupa
Nyolcaddöntő
19.00: Egis Körmend–KK Zlatorog Lasko (szlovén)
Férfi Euroliga
18.00: Himki Moszkva (orosz)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Barcelona (spanyol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
RÖPLABDA
Női Extraliga
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Vasas Óbuda
19.00: Jászberény VT–Linamar-Békéscsabai RSE
Női Extraliga
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Vasas Óbuda
19.00: Jászberény VT–Linamar-Békéscsabai RSE
SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Győr
15.45: férfi puska, döntő (Tv: Digi Sport1)
17.30: női puska, döntő (Tv: Digi Sport1)
20.00: pisztoly vegyescsapat, döntő (Tv: Digi Sport1)
Légfegyveres Európa-bajnokság, Győr
15.45: férfi puska, döntő (Tv: Digi Sport1)
17.30: női puska, döntő (Tv: Digi Sport1)
20.00: pisztoly vegyescsapat, döntő (Tv: Digi Sport1)
SZNÚKER
22.30: World Grand Prix, Preston, elődöntő (Tv: Eurosport2)
22.30: World Grand Prix, Preston, elődöntő (Tv: Eurosport2)
TENISZ
14.00: WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport2)
18.30: ATP-torna, Delray Beach (Tv: Digi Sport3)
19.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 5. nap, 1. negyeddöntő (Tv: Sport2)
20.30: ATP-torna, Rio de Janeiro, 5. nap, 2. negyeddöntő (Tv: Sport2)
21.00: 11. Hungarian Ladies Open, Budapest, BOK-csarnok (Tv: M4 Sport)
23.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 5. nap, 3. negyeddöntő (Tv: Sport2)
szombat, 0.00: ATP-torna, Delray Beach (Tv: Digi Sport1)
szombat, 1.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 5. nap, 4. negyeddöntő (Tv: Sport2)
14.00: WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport2)
18.30: ATP-torna, Delray Beach (Tv: Digi Sport3)
19.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 5. nap, 1. negyeddöntő (Tv: Sport2)
20.30: ATP-torna, Rio de Janeiro, 5. nap, 2. negyeddöntő (Tv: Sport2)
21.00: 11. Hungarian Ladies Open, Budapest, BOK-csarnok (Tv: M4 Sport)
23.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 5. nap, 3. negyeddöntő (Tv: Sport2)
szombat, 0.00: ATP-torna, Delray Beach (Tv: Digi Sport1)
szombat, 1.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 5. nap, 4. negyeddöntő (Tv: Sport2)
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, ezt-látod-élőben