LABDARÚGÁS
U21-ES EB-SELEJTEZŐ
17.00: MAGYARORSZÁG–Svédország (Tv: M4 Sport)
17.00: MAGYARORSZÁG–Svédország (Tv: M4 Sport)
VB-PÓTSELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA
1. MÉRKŐZÉS
20.45: Svédország–Olaszország (Tv: Sport1)
EURÓPAI ZÓNA
1. MÉRKŐZÉS
20.45: Svédország–Olaszország (Tv: Sport1)
VB-SELEJTEZŐ
AFRIKAI ZÓNA
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.30: Algéria–Nigéria
2. FORDULÓ – ÚJRAJÁTSZÁS
D-CSOPORT
18.00: Dél-Afrika–Szenegál
INTERKONTINENTÁLIS PÓTSELEJTEZŐ
1. MÉRKŐZÉS
23.00: Honduras–Ausztrália
szombat, 4.15: Új-Zéland–Peru
AFRIKAI ZÓNA
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.30: Algéria–Nigéria
2. FORDULÓ – ÚJRAJÁTSZÁS
D-CSOPORT
18.00: Dél-Afrika–Szenegál
INTERKONTINENTÁLIS PÓTSELEJTEZŐ
1. MÉRKŐZÉS
23.00: Honduras–Ausztrália
szombat, 4.15: Új-Zéland–Peru
VILÁGBAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
12.00: Dél-Korea*–Kolumbia*
13.00: Japán*–Brazília*
13.35: Kína–Szerbia*
20.45: Belgium*–Mexikó*
20.45: Lengyelország*–Uruguay*
21.00: Franciaország*–Wales
21.00: Anglia*–Németország* (Tv: Sport2)
21.45: Portugália*–Szaúd-Arábia*
*Vb-résztvevő válogatott
12.00: Dél-Korea*–Kolumbia*
13.00: Japán*–Brazília*
13.35: Kína–Szerbia*
20.45: Belgium*–Mexikó*
20.45: Lengyelország*–Uruguay*
21.00: Franciaország*–Wales
21.00: Anglia*–Németország* (Tv: Sport2)
21.45: Portugália*–Szaúd-Arábia*
*Vb-résztvevő válogatott
FUTSAL NB I
7. FORDULÓ
18.00: Debreceni EAC–Aramis
7. FORDULÓ
18.00: Debreceni EAC–Aramis
FORMULA–1
13.00: Brazil Nagydíj, Sao Paulo, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
17.00: Brazil Nagydíj, Sao Paulo, 2. szabadedzés
13.00: Brazil Nagydíj, Sao Paulo, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
17.00: Brazil Nagydíj, Sao Paulo, 2. szabadedzés
GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Heerenveen
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Heerenveen
JÉGKORONG
Válogatott felkészülési torna, Tüskecsarnok
15.30: Japán–Olaszország
19.00: MAGYARORSZÁG–Lengyelország (Tv: M4 Sport)
NHL
20.00: Colorado Avalanche–Ottawa Senators (Tv: Spíler Tv)
szombat, 1.00: Washington Capitals–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler Tv)
20.00: Colorado Avalanche–Ottawa Senators (Tv: Spíler Tv)
szombat, 1.00: Washington Capitals–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler Tv)
KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
Csoportkör, 4. forduló
A-csoport
19.00: Gdynia (lengyel)–Nyköbing (dán) (Tv: Sport2)
Női Bajnokok Ligája
Csoportkör, 4. forduló
A-csoport
19.00: Gdynia (lengyel)–Nyköbing (dán) (Tv: Sport2)
KOSÁRLABDA
Férfi NB I
19.00: Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák
Férfi Euroliga
18.00: Himki Moszkva (orosz)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
20.00: Olympiakosz (görög)–Panathinaiokosz (görög) (Tv: Digi Sport1)
20.00: Brose Bamberg (német)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)
20.40: Unicaja Málaga (spanyol)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Digi Sport3)
Férfi NB I
19.00: Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák
Férfi Euroliga
18.00: Himki Moszkva (orosz)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
20.00: Olympiakosz (görög)–Panathinaiokosz (görög) (Tv: Digi Sport1)
20.00: Brose Bamberg (német)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)
20.40: Unicaja Málaga (spanyol)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Digi Sport3)
LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
13.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
MOTORSPORT
9.00: Moto3, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.00: MotoGP, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto2, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.05: Moto3, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
9.00: Moto3, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.00: MotoGP, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto2, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.05: Moto3, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
MŰKORCSOLYA
11.00: NHK Trophy, Oszaka, férfi rövid program (Tv: Eurosport2)
11.00: NHK Trophy, Oszaka, férfi rövid program (Tv: Eurosport2)
ÖKÖLVÍVÁS
22.00: Magyar Ring profi gála, Salgótarján (Tv: M4 Sport)
22.00: Magyar Ring profi gála, Salgótarján (Tv: M4 Sport)
RÖPLABDA
Női NB I
B-csoport
19.00: Vasas Óbuda–TFSE
Női NB I
B-csoport
19.00: Vasas Óbuda–TFSE
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Sanghaj
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Sanghaj
TENISZ
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó
ÚSZÁS
12.30: Rövid pályás világkupa-verseny, Peking, 1. nap (Tv: Sport1)
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó
ÚSZÁS
12.30: Rövid pályás világkupa-verseny, Peking, 1. nap (Tv: Sport1)
Pikáns: kisorsolták a tenisz-vb csoportbeosztását " TENISZ › Friss hírek
Vasárnaptól Londonra figyel a teniszvilág.
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: tv-közvetítés, tv-műsor, ezt-látod-élőben