Szerkesztő: Nagy Benjámin
2017. 10. 13. 07:00

Remek kínálat!

 

LABDARÚGÁS

FRANCIA LIGUE 1

9. FORDULÓ
20.45:
 Lyon–Monaco (Tv: Digi Sport1)   

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
20.30:
 VfB Stuttgart–1. FC Köln (Tv: Eurosport 2)
 
SPANYOL LA LIGA
21.00:
 Espanyol–Levante
 
SKÓT PREMIERSHIP
20.40:
 St. Johnstone–Rangers (Tv: Digi Sport3)
 
U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
14.00:
 Hollandia–MAGYARORSZÁG       
           
U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 3. forduló
C-csoport
13.30:
 Costa Rica–Irán
13.30: Guinea–Németország (Tv: Eurosport 2)
D-csoport
16.30:
 Spanyolország–Észak-Korea (Tv: Eurosport 2)
16.30: Niger–Brazília
 
 
ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája
C-csoport
17.00:
 Szekszárd AC–Dr. Casl (horvát)
 
 
JÉGKORONG
Erste Liga
17.30:
 ASC Corona Brasov (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Ferencvárosi Torna Club 
18.00: SC Csíkszereda (romániai) –MAC Budapest 
18.30: DVTK Jegesmedvék–Fehérvári Titánok

EBEL
19.15:
 Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Fehérvár AV19

NHL
szombat, 1.30:
 Tampa Bay Lightning–Florida Panthers (Tv: Spíler Tv)
 
 
KERÉKPÁR
14.00:
 Tour of Turkey, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
 B.Braun Gyöngyös–Balatonfüredi KSE 
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Ceglédi KKSE 
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Dabas KC
 
 
KOSÁRLABDA
 
Férfi NB I
18.45:
 KTE-Duna Aszfalt–Sopron KC (Tv: M4 Sport)     
 
Női NB I
17.00:
 ZTE Női Kosárlabda Klub–Vasas Akadémia 
 
Férfi Euroliga
19.00:
 Himki Moszkva–Valencia (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona–Panathinaikosz (Tv: Digi Sport2)
 
 
LÓSPORT
13.00: 
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
 
 
MOTORSPORT
6.05: 
Moto3, Japán Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
7.00: MotoGP, Japán Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
szombat, 2.00: Moto3, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
szombat, 3.00: MotoGP, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés  (Tv: Spíler Tv)
szombat, 4.00: Moto2, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés  (Tv: Spíler Tv)
 
 
RÖPLABDA
Női NB I
18.00:
 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem– TFSE           
19.00: Jászberény–Budaörsi DSE
 
 
TENISZ
   7.00:
 ATP-torna, Sanghaj (Tv: Digi Sport2)
   8.00: WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport3)
   9.00: WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport1)   
16.00: WTA-torna, Ausztria, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)   
 
 
VÍZILABDA
Férfi Eurokupa
2. selejtezőkör 
C-csoport, Aix en Provence (Franciaország) 
18.00:
 PannErgy-Miskolci VLC–Verona (olasz)
D-csoport, Budapest 
17.40:
 Jardan Split (horvát)–CN Mataro (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
19.30: PQS-Ferencváros Waterpolo–Primorac Kotor (montenegrói) (Tv: Digi Sport2)

Legfrissebb híreink


Élő eredmények