Szerkesztő: Nagy Zsolt
2018. 02. 22. 08:00

Éremért küzdünk a téli olimpián!

FUTBALLPROGRAM
 
EURÓPA-LIGA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ

17.00:
Lokomotiv Moszkva (orosz)–Nice (francia) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen: 3–2

19.00: Atlético Madrid (spanyol)–FC Köbenhavn (dán)
Az első mérkőzésen: 4–1

19.00: Dinamo Kijev (ukrán)–AEK Athén (görög) (Tv: Digi Sport3)
Az első mérkőzésen: 1–1

19.00: Zenit (orosz)–Celtic (skót)
Az első mérkőzésen: 0–1

19.00: RB Leipzig (német)–Napoli (olasz) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen: 3–1

19.00: Villarreal (spanyol)–Lyon (francia) (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzésen: 1–3

19.00: Viktoria Plzen (cseh)–Partizan Beograd (szerb)
Az első mérkőzésen: 1–1

19.00: Lazio (olasz)–FCSB (román)
Az első mérkőzésen: 0–1

19.00: Sporting CP (portugál)–FK Asztana (kazah)
Az első mérkőzésen: 3–1

21.05: AC Milan (olasz)–Ludogorec (bolgár) (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzésen: 3–0

21.05: Red Bull Salzburg (osztrák)–Real Sociedad (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
Az első mérkőzésen: 2–2

21.05: Athletic Bilbao (spanyol)–Szpartak Moszkva (orosz)
Az első mérkőzésen:  3–1

21.05: Atalanta (olasz)–Borussia Dortmund (német) (Tv: RTL II)
Az első mérkőzésen: 2–3

21.05: Arsenal (angol)–Östersund (svéd) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen: 3–0

21.05: Sporting Braga (portugál)–Marseille (francia)
Az első mérkőzésen: 0–3
 
XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG
 
ALPESI SÍ
  2.00:
férfi műlesiklás, 1. futam (Kékesi Márton, Samsal Dalibor) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  3.30: női kombináció, lesiklás (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  5.30: férfi műlesiklás, 2. futam, döntő (Tv: Eurosport1)
  7.00: női kombináció, műlesiklás, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
CURLING
  1.05:
férfiak, rájátszás, Nagy-Britannia–Svájc
12.05: férfiak, elődöntő, Kanada–Egyesült Államok, Svédország–Nagy-Britannia/Svájc (Tv: M4 Sport, Eurosport1 – 13.45-től)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
  8.30:
csapatverseny (síugrás) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
11.20: csapatverseny (4x5 km sífutás), döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
HÓDESZKA
  1.30:
női ugrás, döntő (Tv: Eurosport1)
  4.00:
férfi és női párhuzamos óriás-műlesiklás, selejtező (Tv: Eurosport1)
 
JÉGKORONG
  5.10:
női döntő, Egyesült Államok–Kanada (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
11.00:
férfi 500 m (Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang), női 1000 m (Keszler Andrea), negyeddöntő, elődöntő, döntő (Tv: M4 Sport)
13.00: férfi 5000 m váltó, döntő (Magyarország) (Tv: M4 Sport)
 
SÍAKROBATIKA
  3.30:
férfi félcső, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
SÍLÖVÉSZET
12.15:
női 4x6 km váltó, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
DARTS
Premier League
20.00:
4. állomás, Berlin (Tv: Sport1)
Benne:
Michael Smith (angol)–Simon Whitlock (ausztrál)
Gerwyn Price (walesi)–Mensur Suljovic (osztrák)
Michael van Gerwen (holland)–Daryl Gurney (északír)
Rob Cross (angol)–Raymond van Barneveld (holland)
Peter Wright (skót)–Gary Anderson (skót)
 
JÉGKORONG
Erste Liga
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
18.30:
DVTK Jegesmedvék–Fehérvári Titánok
19.00: MAC Budapest–Ferencvárosi TC
2. mérkőzés
18.00:
UTE–ASC Corona Brasov (romániai)
NHL
péntek, 2.00:
Nashville Predators–San Jose Sharks (Tv: Spíler Tv)
 
KOSÁRLABDA
NBA
péntek 4.30:
Golden State Warriors–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)
 
RÖPLABDA
Férfi Magyar Kupa
Elődöntő, visszavágó
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–FINO Kaposvár SE 
 
SZNÚKER
20.00:
World Grand Prix, Preston, 4. nap (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
11.00:
WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport1)
16.00: WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport2)
21.00: 11. Hungarian Ladies Open, Budapest, BOK-csarnok (Tv: M4 Sport)
23.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 4. nap, 2. nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
péntek, 1.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 4. nap, 3. nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
 
VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Alapszakasz, 14. (utolsó) forduló
A-csoport
19.15:
Szolnoki Dózsa–FTC-PQS Waterpolo (Tv: M4 Sport)
B-csoport
17.30:
ZF-Eger–A-Híd OSC-Újbuda (Tv: M4 Sport)
 

A korai kapott gól nem zavarta meg a Realt- videó " NEMZETKÖZI FOCI › Spanyol foci

A spanyol élvonal 16. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a Real Madrid idegenben 2-1-re legyőzte a Leganést. A Madrid a győzelemmel megelőzte a Valenciát és fellépett a tabella harmadik helyére. Cristiano Ronaldo pihenőt kapott, így nem lépett pályára a találkozón. 16. forduló - elhalasztott mérkőzés G: Bustinza (6.), ill.

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények