Dopping: átverik a bringákba rejtett motorokat kereső tabletet

Nem a legjobb megoldás az a tablet, amelyet a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) fejlesztett ki a bringákba rejtett motorok keresésére.

Világhírű extrémsportolók Budapesten - soha nem látott trükökkel

Világhírű extrémsportolók Budapesten - soha nem látott trükökkel Újabb világversenyt rendeznek a fővárosban augusztus 18-án: a FISE extrém sportok világkupáján BMX-esek, görkorisok, deszkások és szörfösök mutatnak be elképezetően látványos és hajmeresztő trükköket, amilyeneket eddig még sosem láthattunk Magyarországon.

Majd' 500 millióért nyerte meg az utolsó Major-tornát a golfozó

Majd' 500 millióért nyerte meg az utolsó Major-tornát a golfozó Az amerikai Justin Thomas diadalmaskodott vasárnap a profi golfozók idei negyedik, utolsó Major-tornáján, a Charlotte-ban rendezett PGA Championshipen.

Giro: bajban az olasz csapat a doppingesetei miatt

Giro: bajban az olasz csapat a doppingesetei miatt Mindkét doppingteszten megbukott versenyző B próbája pozitív lett, ezért Nicola Ruffoni és Stefano Pirazzi csapata, a Bardiani CSF kezdeményezte a kerékpárosok szerződésének felbontását.

Baseball: az elitbe jutás a cél a Budapest Redsnél Európában

Baseball: az elitbe jutás a cél a Budapest Redsnél Európában Az élvonalba jutás a célja a Budapest Reds baseball-csapatának, amely jelenleg a hétből a második helyen áll az Euro Interliga B csoportjában.

Tizenhárom éves golfozó nyerte a Magyar Kupát

Tizenhárom éves golfozó nyerte a Magyar Kupát A mindössze 13 éves Kötél Bence nyerte a Magyar Golf Szövetség szezonnyitó versenyét, a 28. Magyar Kupát Balatonudvariban.

Frontális ütközés miatt elhunyt a 2011-es Giro d’Italia győztese

Frontális ütközés miatt elhunyt a 2011-es Giro d’Italia győztese Közúti balesetben szombat reggel elhunyt Michele Scarponi. A 2011-es Giro d’Italiát „megnyerő” olasz kerékpáros szeptemberben töltötte volna be a 38. életévét.

Csernoviczki Éva remek Eb-sikere

Csernoviczki Éva remek Eb-sikere A 48 kilogrammos Csernoviczki Éva bronzérmet nyert csütörtökön a varsói cselgáncs Európa-bajnokságon.

Ijesztően közel van a Tour de Hongrie rajtja

Ijesztően közel van a Tour de Hongrie rajtja Eisenkrammer Károly, a Tour de Hongrie főszervezője szerint „ijesztően” közel van már a magyar kerékpáros körverseny rajtja, amelyre június végén, Szombathelyen kerül sor.

Így kell a győzelem után a dobogón izomból besörözni– videó

Így kell a győzelem után a dobogón izomból besörözni– videó Ha valaki, akkor Philippe Gilbert mindenképpen megérdemli, hogy ünnepeljen.

Giro d’Italia: nem indulhat az egyik legnagyobb esélyes

Giro d’Italia: nem indulhat az egyik legnagyobb esélyes Az olasz Fabio Aru sérülés miatt nem indul az év első háromhetes országúti kerékpáros körversenyén, a Giro d’Italián.

Inkább az Észak pokla, mint a vasárnapi ebéd

Inkább az Észak pokla, mint a vasárnapi ebéd Az olimpiai bajnok bebizonyította, hogy erősebb az ördögnél is.