6 forduló Kisvárda Master Good - FC Ajka 0:0
5 forduló FC Ajka - Szeged 2011-Grosics Akadémia 5:0
3 forduló FC Ajka - Aqvital FC Csákvár 0:1
1 forduló FC Ajka - Soproni VSE-GYSEV 3:1

fc-ajka hírek

NB II: lefékezték a Puskás Akadémiát

NB II: lefékezték a Puskás Akadémiát A felcsútiak erejéből döntetlenre futotta.

Sorsoltak a Magyar Kupában: íme a 64 párosítás!

Sorsoltak a Magyar Kupában: íme a 64 párosítás! Hamarosan megkezdődnek a Magyar Kupa 2016/2017-es kiírásának küzdelmei, az első forduló sorsolása után pedig a párosítások is kialakultak.

Pintér Attila az NB I-be kormányozta csapatát

Pintér Attila az NB I-be kormányozta csapatát A Mezőkövesd 4–0-ra legyőzte a Dunaújvárost vasárnap a labdarúgó NB II 30., utolsó fordulójában, így feljutott az élvonalba.

Tizenhat csapat kapott NB I-es licencet

Tizenhat csapat kapott NB I-es licencet A bizottság április 27-én és szerdán bírálta el a licenckérelmek részeként a sportszervezetek által benyújtott dokumentumokat.

A másodosztályban talált új csapatot Artner Tamás

A másodosztályban talált új csapatot Artner Tamás Távozott a Dunaújváros PASE labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról Artner Tamás, aki az ugyancsak másodosztályú FC Ajka szakmai igazgatója lett.

Megerősítette éllovas pozícióját a Gyirmót - videó

Megerősítette éllovas pozícióját a Gyirmót - videó Az éllovas Gyirmót egygólos győzelmet aratott a vendég Csákvár felett a labdarúgó NB II 14. fordulójának szombati játéknapján.

Kikapott az NB II éllovasa

Kikapott az NB II éllovasa Szolnokon egygólos vereséget szenvedett szombaton az éllovas Gyirmót a labdarúgó NB II 13. fordulójában.

A Gyirmót meglépett az üldözőktől

A Gyirmót meglépett az üldözőktől A listavezető Gyirmót hazai pályán 93. percben szerzett góllal szerezte meg a három pontot a Sopron ellen, míg a Dunaújváros Ajkán hatgólos győzelmet aratott a labdarúgó NB II 12. fordulójának szombati játéknapján.

Szökést indíthat a Gyirmót

Szökést indíthat a Gyirmót A Csákvár sima 4-1-es vereséget szenvedett a Sopron vendégeként a labdarúgó NB II 11. fordulójának szombati játéknapján. A ZTE-t vendégül látó Gyirmót már biztosan élen zárja a fordulót, mert a Mezőkövesd csak ikszelt otthon az Ajkával.

MK: NB III-as csapat búcsúztatta a Paksot és a DVTK-t, 10-et lőtt a Fradi

MK: NB III-as csapat búcsúztatta a Paksot és a DVTK-t, 10-et lőtt a Fradi Szerdán tizenkét mérkőzést rendeztek a Magyar Kupa 3. fordulójában. A legnagyobb meglepetést a Paksi FC és a Diósgyőr kiesése jelentette, a Budapest Honvéd csak a ráadásban harcolta ki a továbbjutást az alacsonyabb osztályú Soroksár ellen.

A sereghajtó otthonában győzött a Gyirmót

A sereghajtó otthonában győzött a Gyirmót Az éllovas Gyirmót egygólos győzelmet aratott az utolsó helyezett Vác vendégeként szombaton a labdarúgó NB II-ben.

Megye egyes csapat fogadja a Fradit a Magyar Kupában

Megye egyes csapat fogadja a Fradit a Magyar Kupában A címvédő Ferencváros a megyei elsőosztályú Nagyecsed vendége lesz a labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában, amelynek tétje a 16 közé jutás. A pénteki sorsoláson már az európai kupákban szerepelt együttesek (FTC, Videoton, Debrecen, MTK) is érdekeltek voltak.

Magyar Kupa: Kabát négy, az Újpest kilenc gólt lőtt – eredménydömping

Magyar Kupa: Kabát négy, az Újpest kilenc gólt lőtt – eredménydömping Az Újpest kilencgólos győzelmet aratott a Celldömölk otthonában a Magyar Kupa második fordulójában, ezzel bejutott a 32 közé. Kabát Péter, a lila-fehérek rutinos támadója több mint egy év után játszott újra kezdőként, négy góllal járult hozzá csapata sikeréhez.

A vendég Gyirmót nyert az NB II rangadóján

A vendég Gyirmót nyert az NB II rangadóján A listavezető Mezőkövesd saját közönsége előtt 2-1-re kikapott a Gyirmóttól a labdarúgó NB II 7. fordulójának szombati játéknapján, így a vendégek pontszámban utolérték a hazaiakat.

A Mezőkövesd utolérte a Gyirmótot

A Mezőkövesd utolérte a Gyirmótot A Mezőkövesd hazai pályán magabiztosan verte a Szolnokot a labdarúgó NB II ötödik fordulójában, ezzel pontszámban utolérte az éllovas Gyirmótot.

Elkészült a Magyar Kupa 2. fordulójának párosítása

Elkészült a Magyar Kupa 2. fordulójának párosítása A Haladás a Pénzügyőrhöz, az Újpest Celldömölkre látogat - a párosítások.

A Gyirmót átvette a vezetést az NB II-ben

A Gyirmót átvette a vezetést az NB II-ben Az eddig egyaránt százszázalékos Csákvár és Szolnok is kikapott a labdarúgó NB II negyedik fordulójában, így élre állt az Ajkán nyerő Gyirmót. A kisalföldi csapat kapuja eddig bevehetetlennek bizonyult a bajnokságban.

Még mindig nem kapott gólt a Gyirmót - videó

Még mindig nem kapott gólt a Gyirmót - videó A Gyirmót háromgólos győzelmet aratott az utolsó helyen álló Soroksár otthonában az NB II harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.

Értékes győzelmet aratott a Gyirmót

A Gyirmót Simon Attila 87. percbeli kapásgóljával győzött 1-0-ra a Kisvárda vendégeként szombaton a labdarúgó NB II második fordulójában. Csak a Csákvár és a Szolnok nem veszített még pontot.

NB II: Komoly meglepetés a Balaton-partján

NB II: Komoly meglepetés a Balaton-partján Az előző szezonban bronzérmes Gyirmót a Szeged elleni, idegenbeli döntetlennel kezdte meg szereplését a másodosztály 2015/16-os idényében.

ETO-Honvéd a Magyar Kupa nyitányán

ETO-Honvéd a Magyar Kupa nyitányán A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenyszervezési Osztálya, az érintett klubok képviselőinek jelenlétében, elkészítette a Magyar Kupa 1. fordulójának sorsolását - írja az mlsz.hu.

Feljutott az NB I-be a Békéscsaba, kiesett a Siófok!

Feljutott az NB I-be a Békéscsaba, kiesett  a Siófok! A labdarúgó NB II 30., utolsó fordulójában a Békéscsaba 3–0-ra legyőzte a Ceglédet, ezzel biztossá vált, hogy a Vasas mellett a csabaiak jutnak az első osztályba.

Hivatalos: visszatér az NB I-be a Vasas!

Hivatalos: visszatér az NB I-be a Vasas! Elsőként a listavezető Vasas ünnepelhet feljutást a labdarúgó NB II-ből: az angyalföldiek a 28. forduló szombati játéknapján 6-0-ra kiütötték a vendég Csákvár együttesét, ám az élvonalbeli tagság kiharcolásához az is kellett, hogy a harmadik helyen álló Békéscsaba pontot veszítsen otthon a Szegeddel szemben.

A Vasas ezt a fordulót is az élen zárta

A Vasas ezt a fordulót is az élen zárta A Vasas 3-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg stadionjában a labdarúgó NB II 27. fordulójában, így a Gyirmótot visszaelőzve az élre állt.

Rezgett a léc, de tartja előnyét a Vasas

Rezgett a léc, de tartja előnyét a Vasas A listavezető Vasas a 20 esztendős Ádám Martin 90. percben szerzett góljával hozta el a három pontot a Soroksár otthonából a labdarúgó NB II 25. fordulójának szombati játéknapján. A fővárosiak így továbbra is két pont előnnyel állnak az élen a Gyirmótot megelőzve.

Bravúros soproni pontmentés az NB II-ben

Bravúros soproni pontmentés az NB II-ben A Sopron a 30. percben megfogyatkozott, de a második félidőben, ember- és gólhátrányban játszva is egyenlíteni tudott Csákváron, a labdarúgó NB II. 25. fordulójának nyitómérkőzésén (1-1).

Fordulatos meccsen bukott el a ZTE

Fordulatos meccsen bukott el a ZTE A Csákvár hazai pályán egy fejesgóllal verte a Siófokot a labdarúgó NB II. 24. fordulójának pénteki második mérkőzésén. A ZTE kétszer is vezetett Sopronban, de végül egy 87. percben esett öngóllal fordítani tudott a házigazda Supka-együttes.

Fontos pontokat hullajtott el a Mezőkövesd

A Soroksár hazai pályán döntetlent játszott a Mezőkövesddel a labdarúgó NB II 23. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

NB II: Vissza minden, újra a Vasas áll feljutó helyen

NB II: Vissza minden, újra a Vasas áll feljutó helyen A sereghajtó Balmazújváros otthonában csak 1-1-es döntetlent ért el vasárnap este a Békéscsaba labdarúgócsapata az NB II-ben, a 22. fordulóban.

Szolnok-verő Vasas, ZTE-zakó

A Vasas 4-1-re nyert vendég Szolnok ellen a labdarúgó NB II 22. fordulójának szombati játéknapján, ezzel megelőzte a tabella élén a vasárnap pályára lépő Békéscsabát.

Az Ajka nevetett a végén

A házigazda Ajka egy utolsó percben szerzett góllal nyert a Kaposvár ellen a labdarúgó NB II 22. fordulójának szombati kiesési rangadóján.

Rangadót nyert, élre ugrott a Békéscsaba!

Rangadót nyert, élre ugrott a Békéscsaba! A Békéscsaba egygólos győzelmet aratott a vendég Vasas ellen a labdarúgó NB II 21. fordulójának keddi rangadóján, s ezzel átvette a vezetést a tabellán riválisától. A fővárosiak a hajrá előtt kétgólos hátrányba kerültek, és innen már csak szépíteniük sikerült a hosszabbítás perceiben.

Most sem nyert a Mezőkövesd

A Csákvár és a Zalaegerszeg egyaránt idegenben győzött a labdarúgó NB II 21. fordulójában: előbbi Soroksáron, utóbbi Cegléden gyűjtötte be a három pontot. Az élvonalba visszajutásért harcoló Mezőkövesd az elmúlt öt találkozójából csupán egyet tudott megnyerni.

NB II: nem tudott élre ugrani a Gyirmót

NB II: nem tudott élre ugrani a Gyirmót A második helyen álló Gyirmót 1-1-es döntetlent játszott Szolnokon a labdarúgó NB II 21. fordulójának csütörtöki nyitómérkőzésén.

Csákvári győzelem az NB2 rajtján

Csákvári győzelem az NB2 rajtján A Csákvár hazai pályán legyőzte a Kaposvárt a labdarúgó NB II tavaszi nyitányán, a 16. forduló péntek esti mérkőzésén.

Lemaradtál arról, hogy kedden Ligakupa volt? Akkor ez a te cikked!

Lemaradtál arról, hogy kedden Ligakupa volt? Akkor ez a te cikked! A már korábban egyaránt továbbjutott Budapest Honvéd és a Győr is kikapott másodosztályú ellenfelétől a labdarúgó Ligakupa ötödik fordulójának keddi játéknapján.

OTP Bank Liga: jó formában lévő fővárosi csapatok játszanak rangadót - előzetes

OTP Bank Liga: jó formában lévő fővárosi csapatok játszanak rangadót - előzetes A második helyen álló MTK az Újpestet látja vendégül az OTP Bank Liga 13. fordulójának vasárnapi rangadóján.

Magyar Kupa: büntetőkkel nyert a Fradi, kiesett a Loki, az MTK és a Győr is

Magyar Kupa: büntetőkkel nyert a Fradi, kiesett a Loki, az MTK és a Győr is A Ferencváros gól nélküli döntetlent követően büntetőkkel harcolta ki a továbbjutást a Budapest Honvéd vendégeként a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

Magyar Kupa: csak büntetőkkel jutott tovább Ajkán a címvédő Újpest

Magyar Kupa: csak büntetőkkel jutott tovább Ajkán a címvédő Újpest A címvédő Újpest tizenegyesekkel győzte le vendégként a másodosztályú Ajkát a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.