7 forduló SzTK-Erima - Kisvárda Master Good 2:1
6 forduló Szeged 2011-Grosics Akadémia - SzTK-Erima 3:2
5 forduló SzTK-Erima - Gyirmót FC Győr 2:2
4 forduló Aqvital FC Csákvár - SzTK-Erima 2:3
3 forduló SzTK-Erima - Szolnoki MÁV FC 2:3
2 forduló Soproni VSE-GYSEV - SzTK-Erima 0:1
1 forduló SzTK-Erima - ZTE FC 1:1

szigetszentmiklosi-tk-erima hírek

Sorsoltak a Magyar Kupában: íme a 64 párosítás!

Sorsoltak a Magyar Kupában: íme a 64 párosítás! Hamarosan megkezdődnek a Magyar Kupa 2016/2017-es kiírásának küzdelmei, az első forduló sorsolása után pedig a párosítások is kialakultak.

ETO-Honvéd a Magyar Kupa nyitányán

ETO-Honvéd a Magyar Kupa nyitányán A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenyszervezési Osztálya, az érintett klubok képviselőinek jelenlétében, elkészítette a Magyar Kupa 1. fordulójának sorsolását - írja az mlsz.hu.

Hivatalos: visszatér az NB I-be a Vasas!

Hivatalos: visszatér az NB I-be a Vasas! Elsőként a listavezető Vasas ünnepelhet feljutást a labdarúgó NB II-ből: az angyalföldiek a 28. forduló szombati játéknapján 6-0-ra kiütötték a vendég Csákvár együttesét, ám az élvonalbeli tagság kiharcolásához az is kellett, hogy a harmadik helyen álló Békéscsaba pontot veszítsen otthon a Szegeddel szemben.

Ők alkotják a magyar csapatot az U20-as vb-n!

Ők alkotják a magyar csapatot az U20-as vb-n! Véglegesítette keretét Bernd Storck a közelgő U20-as labdarúgó-világbajnokságra, amelyet Új-Zélandon rendeznek május 30 és június 20 között. Öten maradtak ki, de közülük ketten tartalékként elutaznak a 21 fős kerettel.

Fordulatos meccsen bukott el a ZTE

Fordulatos meccsen bukott el a ZTE A Csákvár hazai pályán egy fejesgóllal verte a Siófokot a labdarúgó NB II. 24. fordulójának pénteki második mérkőzésén. A ZTE kétszer is vezetett Sopronban, de végül egy 87. percben esett öngóllal fordítani tudott a házigazda Supka-együttes.

A Fradi segítette újra kispdahoz Horváth Ferencet

A Fradi segítette újra kispdahoz Horváth Ferencet Visszatért egykori egyesületéhez a legutóbb a Győri ETO trénereként dolgozó Horváth Ferenc.

"Tipikusan magyaros, undorító, motiválatlan hozzáállás" - durván kiakadt az edző

"Tipikusan magyaros, undorító, motiválatlan hozzáállás" - durván kiakadt az edző Éles kritikát fogalmazott meg csapata teljesítményéről Varga Attila, a Soroksár vezetőedzője csapata keddi, Szigetszentmiklós elleni Ligakupa mérkőzése után.

Magyar Kupa: két NB I-es párharc a harmadik fordulóban

Magyar Kupa: két NB I-es párharc a harmadik fordulóban A címvédő Újpest a Haladással, a bajnok Debrecen a Puskás Akadémiával találkozik a labdarúgó Magyar Kupa harmadik fordulójában.

Ligakupa: nem hozott gólt a Fradi szombathelyi vendégjátéka

Ligakupa: nem hozott gólt a Fradi szombathelyi vendégjátéka Gól nélküli döntetlennel végződött a Ligakupa nyolcaddöntőjének szombati rangadója a Szombathelyi Haladás és a Ferencváros között.

Átigazolás: Majoros visszatért az NB II-be

Átigazolás: Majoros visszatért az NB II-be Visszatért Szigetszentmiklósra Majoros Árpád - áll a klub hivatalos közleményében.

NB II: otthonában ütötték ki a Vasast

NB II: otthonában ütötték ki a Vasast Kiütéses győzelmet aratott az Ajka labdarúgócsapata az angyalföldi vendégség alatt a Vasas ellen a Ness Hungary NB II 15. fordulójában, Sowunmi Thomasék 5-1-re nyertek a Fáy utcában.

NB II: vereséget szenvedett a listavezető

NB II: vereséget szenvedett a listavezető Nem várt vereséget szenvedett a labdarúgó magyar másodosztályú bajnokság listavezetője, a Nyíregyháza Spartacus, amely Szigetszentmiklóson hagyta pontjait. A Vasas továbbmenekül a kiesés elől.

NB II: újra nyerni tudott a Nyíregyháza, kikapott a Vasas - eredmények

NB II: újra nyerni tudott a Nyíregyháza, kikapott a Vasas - eredmények A Ness Liga 11. fordulóját a Vasas- Siófok mérkőzés nyitotta meg péntek délután. A Balaton parti együttes lezárta rossz szériáját Angyalföldön.

NB II: zsinórban harmadik vereségét szenvedte el a Siófok, ismét pontot vesztett a Szpari

NB II: zsinórban harmadik vereségét szenvedte el a Siófok, ismét pontot vesztett a Szpari Megkezdődött a labdarúgó Ness Hungary NB II. 10. fordulója, amelyben a Tatabánya újból vereséget szenvedett, a Szigetszentmiklós viszont laza győzelmet aratott hazai pályán. A listavezető Nyíregyháza ismét botlott, ezúttal a Gyirmót otthonában játszott 1-1-es döntetlent.

NB II: Gyirmóton javíthat a Nyíregyháza - előzetes

NB II: Gyirmóton javíthat a Nyíregyháza - előzetes Az NB II-es Ness Liga 10. fordulójában szombaton délután rendeznek először összecsapásokat. Vasárnapra csak egy mérkőzés marad.

NB II: mesterhármas kellett az első Szpari-vereséghez - eredmények

NB II: mesterhármas kellett az első Szpari-vereséghez - eredmények Elvesztette veretlenségét a másodosztályban az éllovas Nyíregyháza Spartacus együttese, amely többek között Urbin Péter mesterhármasának köszönhetően 4-2-re kikapott a Balmazújvárostól. A Ness Hungary NB II 9. fordulójának eredményei.

NB II: keleti rangadón maradna hibátlan a Nyíregyháza - előzetes

NB II: keleti rangadón maradna hibátlan a Nyíregyháza - előzetes A Ness Liga 9. fordulójában több érdekes párosítás is van a másodosztályú labdarúgó bajnokságban. A listavezető eddig veretlen Nyíregyháza igazi kelet-magyarországi rangadón fogadja a hatodik helyen álló Balmazújvárost.

Liga Kupa: az 1. forduló részletes mai programja

Liga Kupa: az 1. forduló részletes mai programja Teljes fordulót rendeznek ma a Liga Kupában. Íme az első játéknap teljes menetrendje.

NESS Liga: az NB II szombati eredményei

NESS Liga: az NB II szombati eredményei A Vasas 3-2-es vereséget szenvedett a Tatabánya vendégeként a labdarúgó Ness Hungary NB II 3. fordulójának szombati játéknapján.

Ness Liga: Várhidi Péter elemezte a hétvégi esélyeket

Ness Liga: Várhidi Péter elemezte a hétvégi esélyeket A Ness Liga 3. fordulója következik. Várhidi Péter, a SzTK-Erima szakmai igazgatója elemezte az esélyeket a fordulót megelőzően.

Magyar Kupa: a 2. forduló teljes műsora

Magyar Kupa: a 2. forduló teljes műsora A 2. fordulót rendezik ma este a Magyar Kupában. Íme teljes program.

Liga Kupa: elkészült a menetrend, íme az 1. forduló órarendje

Liga Kupa: elkészült a menetrend, íme az 1. forduló órarendje Elkészült a Liga Kupa sorozat órarendje. A sorozat jövő héten kezdődik, íme az első forduló részletes programja.

NB II: magyar válogatott védő Szigetszentmiklóson

NB II: magyar válogatott védő Szigetszentmiklóson Pollák Zoltán 202 élvonalban lejátszott mérkőzés után szerződött a másodosztályú SZTK-Erima csapatához.

Magyar Kupa: íme az 1. forduló párosításai

Magyar Kupa: íme az 1. forduló párosításai Az első körben Szolnokra látogat a Mezőkövesd, a Vasas a Gyirmóttal játszik.

NB II: az osztályozók programja

NB II: az osztályozók programja A hétvégén rendezik a másod- és harmadosztályú osztályozók visszavágóit.

NB II: íme az osztályozós párharcok a másod- és harmadosztályban

NB II: íme az osztályozós párharcok a másod- és harmadosztályban Az MLSZ elkészítette az osztályozós párharcokat a másodosztályú és harmadosztályú tagságért.

NB II: otthon kapott ki a ZTE - Nyugati-csoport

NB II: otthon kapott ki a ZTE - Nyugati-csoport A Zalaegerszeg a Tatabányát a Veszprém a Szigetszentmiklóst fogadta az NB II Nyugati-csoportjának pótmérkőzésein.

NB II: rangadók a Nyugat-csoport középmezőnyében

NB II: rangadók a Nyugat-csoport középmezőnyében A Zalaegerszeg a Tatabányát a Veszprém a Szigetszentmiklóst fogadja az NB II Nyugati-csoportjának pótmérkőzésein.

NB II: Puskás - Ajka rangadó dönt a bajnoki címről? - nyugati beharangozó

NB II: Puskás - Ajka rangadó dönt a bajnoki címről? - nyugati beharangozó Az NB II Nyugati csoportjának 22. fordulója szombaton kezdődik a Kozármisleny FC - Szombathelyi Haladás FC II mérkőzéssel, majd további hét találkozóval folytatódik szombaton és vasárnap.

NB II: 5-0, 4-0, 0-4, 0-4 - kiütések keleten és nyugaton

NB II: 5-0, 4-0, 0-4, 0-4 - kiütések keleten és nyugaton A NESS Hungary NB II Keleti és Nyugati csoportjában ma pótolták a 18. fordulóból elmaradt mérkőzéseket. Íme az eredmények.

Hátrányból verte a Pápa a Szigetszentmiklóst

Hátrányból verte a Pápa a Szigetszentmiklóst A Lombard Pápa gárdája 3-1-es győzelmet aratott az NB II-es SZTK-Erima ellen.

Kaposvár: hárman távoztak az őszi keretből

Kaposvár: hárman távoztak az őszi keretből A Rákóczi keretének három játékosa is új csapatot talált magának. Horváth László, Vadas Zalán és Fenyvesi Olivér egyaránt az NB II nyugati csoportjában folytatja pályafutását - számolt be erről a klub honlapja.

NB I: először kapott ki idén a Paks

NB I: először kapott ki idén a Paks Az MVM Paks csapata először kapott ki ebben az idényben, az atomvárosiak a Szigetszentmiklós ellen szenvedtek 2-1-es vereséget.

NB II: vezetőedzőt keres a Szigetszentmiklós

NB II: vezetőedzőt keres a Szigetszentmiklós Várhidi Péter sportigazgató visszatér eredeti munkaköréhez, így az Sztk-Erima végleges megoldást keres a szakvezető személyére.

NB II Nyugati csoport: a 15. forduló részletes programja

NB II Nyugati csoport: a 15. forduló részletes programja Az NB II Nyugati csoport 15. fordulójának mérkőzései, játékvezető küldéssel.

Elképesztő: az MLSZ központilag betiltja a bírók kritizálását!

Elképesztő: az MLSZ központilag betiltja a bírók kritizálását! A Magyar Labdarúgó Szövetség döntése értelmében az NB I-ben 2013-tól a csapatok alkalmazottai semmilyen formában nem kommentálhatják majd a játékvezetők ítéleteit - írja az origo.hu

Várhidi és klubja beperel egy játékvezetőt: nem lesz nyilvános az ügy

Várhidi és klubja beperel egy játékvezetőt: nem lesz nyilvános az ügy A hétvégi Kozármisleny - SzTK-Erima NB II-es bajnoki mérkőzés botrányos utóélettel indult útjára a magyar médiumokban. Várhidi Péter a mérkőzést követő nyilatkozatában úgy nyilatkozott: polgári peres eljárásban beperelik Radványi Ádám játékvezetőt.

Szamosi Tamás lett a Kecskemét pályaedzője

Szamosi Tamás lett a Kecskemét pályaedzője Horváth Ferenc, Visinka Ede és Erdei Sándor után Szamosi Tamással lett teljes az NBI-es csapat szakmai stábja.

KTE-Honvéd: Horváth Ferenc nagy napja lehet a mai

KTE-Honvéd: Horváth Ferenc nagy napja lehet a mai Az edzőváltáson átesett Kecskemét a Budapest Honvéd csapatát fogadja ma kora délután a Széktói Stadionban. Horváth Ferenc győzelemmel debütálna a KTE kispadján.

NB I: Horváth Ferenc a KTE új edzője - hivatalos

NB I: Horváth Ferenc a KTE új edzője - hivatalos Horváth Ferenc lett az élvonalbeli KTE-Phoenix Mecano vezetőedzője, számol be róla a kecskeméti klub hivatalos honlapja.