10 forduló Szentlőrinc SE - Dunaharaszti MTK 0:2
8 forduló Szentlőrinc SE - HR-Rent Kozármisleny 0:3
7 forduló Szekszárdi UFC - Szentlőrinc SE 0:5
6 forduló Szentlőrinc SE - Békéscsaba 1912 Előre II. 2:1
5 forduló Szentlőrinc SE - Várfürdő-Gyulai Termál FC 0:2
2 forduló Pénzügyőr SE - Szentlőrinc SE 1:1
1 forduló Szentlőrinc SE - Budapest Honvéd-MFA II. 1:3

Szentlőrinc SE hírek

Magyar Kupa: jól sikerült az Újpest főpróbájára a derbire

Magyar Kupa: jól sikerült az Újpest főpróbájára a derbire A lila-fehérek kettős győzelemmel búcsúztatták a Zalaegerszeget a Magyar Kupából.

Az edző szerint motiváltabb lesz a Fradi kupaellenfele

Az edző szerint motiváltabb lesz a Fradi kupaellenfele Marco Rossi szerint nagyon okosnak kell lenniük taktikailag.

Doll szerint nem véletlenül az első a Fradi mai kupaellenfele

Doll szerint nem véletlenül az első a Fradi mai kupaellenfele Folytatódnak a Magyar Kupa küzdelmei, tét a legjobb 8 közé kerülés.

Vasas: nem operálták a térdét, újra játszhatott a lúdtalpbetétes

Vasas: nem operálták a térdét, újra játszhatott a lúdtalpbetétes Ma már rendeztek egy meccset a labdarúgó Magyar Kupában, holnap hét lesz.

Parádézó Újpest a Magyar Kupában - videó

Parádézó Újpest a Magyar Kupában - videó Szombat délután öt mérkőzést rendeztek a Magyar Kupa 9. fordulójában. Egyedül a tavalyi döntős Újpest érezheti magát a következő körben.

Magyar Kupa: két meccs már biztosan elmarad

Magyar Kupa: két meccs már biztosan elmarad A pályák állapota és az időjárás következtében két meccset mindenképp halasztanak.

A Vasas már túl nagy falat volt a Loki-verőknek

A Vasas már túl nagy falat volt a Loki-verőknek Az élvonalban listavezető Vasas 3-2-re nyert a harmadosztályú Győr otthonában a labdarúgó Magyar Kupa nyolcadik fordulójának keddi játéknapján, ezzel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Kizárták a Soroksárt a Magyar Kupából, megye I-es csapat a helyén

Kizárták a Soroksárt a Magyar Kupából, megye I-es csapat a helyén A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága megsemmisítette a Ménfőcsanak-Soroksár Magyar Kupa-mérkőzés eredményét, ugyanis a vendégeknél jogosulatlanul szerepelt egy játékos, így a vétlen hazai együttes jutott tovább és lesz a Budapest Honvéd ellenfele a következő körben.

Sorsoltak a Magyar kupában!

Sorsoltak a Magyar kupában! Az NB I éllovasa az ETO-val találkozik, NB II-es csapatot kapott a Fradi és az Újpest.

Kilencet lőtt a Fradi a Magyar Kupában

Kilencet lőtt a Fradi a Magyar Kupában Nem akármilyen helyszínen, Koroncón lépett pályára a Ferencváros a Magyar Kupában, ahol egy pillanatig sem forgott veszélyben a fővárosiak továbbjutása.

Sorsoltak a Magyar Kupában!

Sorsoltak a Magyar Kupában! Sorsoltak a Magyar Kupában, a tét a legjobb 32 közé kerülés. A hivatalos játéknap október 26. szerda, a továbbjutásról egy mérkőzés dönt, amelyet az alacsonyabb osztályú csapat otthonában rendeznek. Amennyiben azonos osztálybeli együttesek találkoznak, az lesz a házigazda, amelyiket előbb húzták ki.

Sorsoltak a Magyar Kupában: íme a 64 párosítás!

Sorsoltak a Magyar Kupában: íme a 64 párosítás! Hamarosan megkezdődnek a Magyar Kupa 2016/2017-es kiírásának küzdelmei, az első forduló sorsolása után pedig a párosítások is kialakultak.

ETO-Honvéd a Magyar Kupa nyitányán

ETO-Honvéd a Magyar Kupa nyitányán A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenyszervezési Osztálya, az érintett klubok képviselőinek jelenlétében, elkészítette a Magyar Kupa 1. fordulójának sorsolását - írja az mlsz.hu.

Magyar Kupa: kiesett az NB I-es listavezető - eredmények

Magyar Kupa: kiesett az NB I-es listavezető - eredmények Nem jutott be a labdarúgó Magyar Kupa második fordulójába az OTP Bank Ligában listavezető Paks, mivel kedden kikapott a harmadosztályú Felsőtárkánytól.

Magyar Kupa: Budaörsön kezd a címvédő

Magyar Kupa: Budaörsön kezd a címvédő A címvédő Újpest az NB III-as Budaörs vendégeként lép pályára a labdarúgó Magyar Kupa első fordulójában.

NB II: az osztályozók programja

NB II: az osztályozók programja A hétvégén rendezik a másod- és harmadosztályú osztályozók visszavágóit.

NB II: íme az osztályozós párharcok a másod- és harmadosztályban

NB II: íme az osztályozós párharcok a másod- és harmadosztályban Az MLSZ elkészítette az osztályozós párharcokat a másodosztályú és harmadosztályú tagságért.

NB III: a Szekszárd a PMFC tartalékegyüttesével találkozik - Dráva-csoport, beharangozó

NB III: a Szekszárd a PMFC tartalékegyüttesével találkozik - Dráva-csoport, beharangozó Az NB III Dráva-csoportjában a 23. fordulóra készülődnek. Négy mérkőzést szombaton, hármat vasárnap rendeznek.

NB III: nyertek az éllovasok a Dráva-csoportban

NB III: nyertek az éllovasok a Dráva-csoportban Az NB III Dráva-csoport 15. fordulójának eredményei.

NB III: csúcsrangadó a Dráva-csoportban

NB III: csúcsrangadó a Dráva-csoportban Igazi csúcsrangadót rendeznek a hétvégén az NB III Dráva-csoportjában. A 21. fordulóban a második helyen álló Dunaújváros PASE csapata az éllovas Tolle UFC Szekszárdot fogadja.

NB III: a Dráva-csoport eredményei, tabella és góllövőlista

NB III: a Dráva-csoport eredményei, tabella és góllövőlista Az NB III Dráva-csoportjának eredményei a 20. fordulóból, a tabella és a góllövőlista állása.

NB III: 6-0, 4-0 - kiütések a Dráva-csoportban

NB III: 6-0, 4-0 - kiütések a Dráva-csoportban Az NB III Dráva-csoportjának szombati eredményei a 20. fordulóból.

NB III: A Siófok második garnitúrájával játszik a listavezető Szekszárd - Dráva csoport beharangozó

NB III: A Siófok második garnitúrájával játszik a listavezető Szekszárd - Dráva csoport beharangozó Az NB III Dráva csoportjában a 19. fordulóban négy mérkőzést szombaton, a többi találkozót vasárnap rendezik. A tabella első Szekszárd a Siófok II-vel mérkőzik vasárnap délután.

NB I: lát esélyt az Eger bentmaradására az új főnök

NB I: lát esélyt az Eger bentmaradására az új főnök Lát esélyt a bennmaradásra Mészáros Ferenc, az Egri FC újonnan kinevezett első embere, aki egyelőre nem mint vezetőedző, hanem mint szakmai igazgató tevékenykedik.

NB III: "A játékosállományban lehetnek változások"- Kovácsevics Csaba

NB III: "A játékosállományban lehetnek változások"- Kovácsevics Csaba A Szentlőrinc SE csapatánál tervezik a téli felkészülést és az erősítéseket.

Magyar Kupa: keleti derbi Nyíregyházán

Magyar Kupa: keleti derbi Nyíregyházán Szerdán igazi presztízsmérkőzést játszik a Loki, hiszen az ősi rivális Nyíregyháza otthonában lép pályára a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

Kiesett a Pécs: Magyar Kupa eredmények

Kiesett a Pécs: Magyar Kupa eredmények Az élvonalbeli Pécs 2-1-re kikapott szerdán a harmadosztályú Tiszaújváros vendégeként, így kiesett a labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában.

DVSC: mozgalmas hét vár a debreceniekre

DVSC: mozgalmas hét vár a debreceniekre A Videoton elszenvedett bajnoki vereséget követően szerdán Szentlőrincen lép pályára a DVSC-TEVA, míg szombaton a Paks labdarúgócsapata látogat Debrecenbe.

Magyar Kupa: Vidi-Haladás a 16 közé jutásért

Magyar Kupa: Vidi-Haladás a 16 közé jutásért A címvédő Debrecen a Szentlőrinc otthonában játszik a labdarúgó Magyar Kupa harmadik fordulójában, amelyben már a legjobb 16 közé jutás a tét.

12-1, kiesett az Újpest: bombameglepetések a Magyar Kupában

12-1, kiesett az Újpest: bombameglepetések a Magyar Kupában Az OTP Bank Ligában szereplő csapatok közül az Újpest, illetve a Kecskemét számára is a második forduló jelentette a végállomást szerdán a labdarúgó Magyar Kupában.

Magyar Kupa: 23 mérkőzés a mai programban

Magyar Kupa: 23 mérkőzés a mai programban Folytatódik a labdarúgó Magyar Kupa 2. fordulója ma délután. A programban ma 23 mérkőzés szerepel. Pályára lép az Újpest, a Diósgyőr, a Ferencváros és a Haladás is.

Magyar Kupa: Szivics nem nyugodt, de továbbjutna Veszprémben

Magyar Kupa: Szivics nem nyugodt, de továbbjutna Veszprémben Az MVM Paks az NB II-es Veszprém vendége lesz a Magyar Kupa 2. fordulójában. A tolnaiak szakvezetője, Tomiszlav Szivics nem számít könnyű mérkőzésre.

Magyar Kupa: tartalékosan is továbbjutna a Haladás a Fradi otthonában

Magyar Kupa: tartalékosan is továbbjutna a Haladás a Fradi otthonában Kissé tartalékosan, de a továbbjutás reményében lép pályára szerdán 18 órakor a Sport1 kamerái előtt az FTC ellen az Albert-stadionban a Szombathelyi Haladás.

Magyar Kupa: Nyíregyházán az Eger, Vácott az MTK

Magyar Kupa: Nyíregyházán az Eger, Vácott az MTK NB I-es csapatként csak az Egri FC és az MTK játszik a Magyar Kupa 1. fordulójában, a mérkőzéseket szerdán rendezik.

Magyar Kupa első forduló: Vácott kezd az MTK

Magyar Kupa első forduló: Vácott kezd az MTK A Magyar Kupa 2012/13-as szezonjának első fordulójában az élvonalbeli csapatok közül az MTK és az Eger érdekelt.

Alsóházi rangadó Somogyban

Alsóházi rangadó Somogyban Szombaton somogyi futballderbit rendeznek kaposváron. A labdarúgó OTP Ligában újra összecsap egymással a Kaposvári Rákóczi és az FGSZ Siófok gárdája, és borítékolható, hogy ez a kilencven perc is más lesz, mint a többi. A szurkolók egyedi légkörű mérkőzésre, nagy csatára számítanak.

A Paks triplázója: Jó labdákat kaptam a társaktól – lapszemle

A Paks triplázója: Jó labdákat kaptam a társaktól – lapszemle A hétvégi NB III-as mérkőzésen Bohner Roland mesterhármast ért el. Hét perc alatt három gólt szerzett a Siófok ellen, ezzel egyértelművé téve a négy-nullás győzelmet.

Tavaszi rajt – Dráva csoport, Bakony csoport

Teljes fordulóval indul a tavasz az NB III Dráva-, illetve Bakony csoportjában. A Dráva csoportban a Paks II és a Szentlőrinc, a Bakon csoportban a Lombard Pápa II ugrott meg ősszel az üldözőktől.

Bajnoki cím a célja a tavaly 4. helyen végzett Paks II-nek

Bajnoki cím a célja a tavaly 4. helyen végzett Paks II-nek A Paksi FC II tavaly negyedik helyen végzett a Dráva csoportban. Az idei célkitűzés szerint ezt kellett volna túlszárnyalnia a csapatnak.

Dráva csoport – A Siófok edzője dícséri az újoncot

Dráva csoport – A Siófok edzője dícséri az újoncot Kitűnően teljesített az őszi idényben a Balatonlelle. Az újonc a harmadik helyen várja a tavaszt a Bakony csoportban. Keszei Ferenc csapatának teljesítményét az ellenfelek is elismerik.