11 forduló Rákosmente KSK - Újpest FC II. 9:0
10 forduló Ceglédi VSE - Újpest FC II. 2:0
8 forduló Termálfürdő Tiszaújváros - Újpest FC II. 0:0
6 forduló Jászberényi FC - Újpest FC II. 0:1
4 forduló Nyírbátori FC - Újpest FC II. 2:2
2 forduló Újpest FC II. - Nyíregyháza Spartacus FC 1:4
1 forduló Somos SE - Újpest FC II. 1:1

Újpest FC II. hírek

NB I: Az örökrangadón végleg bukhatja a címvédést a Fradi

NB I: Az örökrangadón végleg bukhatja a címvédést a Fradi A bajnoki címért és a kiesés elkerüléséért zajló küzdelmet is befolyásolhatja a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának MTK-Ferencváros örökrangadója.

Lila-fehér mámor: elődöntőben az Újpest és a Békéscsaba

Lila-fehér mámor: elődöntőben az Újpest és a Békéscsaba Az Újpest és a Békéscsaba is harmadosztályú ellenfél búcsúztatásával jutott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. Utóbbi a félidőben még kiesésre állt.

1-0-ra nyert az Újpest a Haladás ellen

1-0-ra nyert az Újpest a Haladás ellen Az Újpest hazai pályán 1-0-ra legyőzte a sereghajtó Szombathelyi Haladást a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának első szombati mérkőzésén.

Magyar Kupa: jól járt az Újpest, lesz alsóbb osztályú csapat a négy között

Magyar Kupa: jól járt az Újpest, lesz alsóbb osztályú csapat a négy között A címvédő Újpest a másodosztályú Gyirmóttal találkozik majd a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében.

Hetedik meccsén maradt veretlen az Újpest

Hetedik meccsén maradt veretlen az Újpest Az Újpest hazai környezetben sokkal több helyzetet dolgozott ki, mégis be kellett érnie 1-1-es döntetlennel a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójának szombati játéknapján.

OTP Bank Liga: jó formában lévő fővárosi csapatok játszanak rangadót - előzetes

OTP Bank Liga: jó formában lévő fővárosi csapatok játszanak rangadót - előzetes A második helyen álló MTK az Újpestet látja vendégül az OTP Bank Liga 13. fordulójának vasárnapi rangadóján.

Magyar Kupa: csak büntetőkkel jutott tovább Ajkán a címvédő Újpest

Magyar Kupa: csak büntetőkkel jutott tovább Ajkán a címvédő Újpest A címvédő Újpest tizenegyesekkel győzte le vendégként a másodosztályú Ajkát a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

OTP Bank Liga: a listavezető és címvédő rangadója következik - előzetes

OTP Bank Liga: a listavezető és címvédő rangadója következik - előzetes A százszázalékos teljesítménnyel listavezető Videoton Debrecen elleni vasárnapi találkozója emelkedik ki a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának programjából.

NB I: nem bírt az Újpest a Diósgyőrrel

NB I: nem bírt az Újpest a Diósgyőrrel Az Újpest hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott az utolsó negyed órát kettős emberhátrányban futballozó Diósgyőrrel az OTP Bank Liga második fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

MK: gólszegény rangadók, gólképtelen Ferencváros és Videoton

MK: gólszegény rangadók, gólképtelen Ferencváros és Videoton A Győr a Kaposvár otthonában, míg a Haladás Nyíregyházán győzött a Magyar Kupa nyolcaddöntőinek első mérkőzésén.

ÉLŐ: Újpest FC - KTE-Phoenix Mecano – OTP Bank Liga 8. forduló

ÉLŐ: Újpest FC - KTE-Phoenix Mecano – OTP Bank Liga 8. forduló Az OTP Bank Liga 8. fordulójában az Újpest FC a KTE-Phoenix Mecano csapatát látja vendégül. Mindkét együttes vezetőedzője a győzelmet tartja elfogadható eredménynek.

Újpest: magyar válogatott labdarúgó érkezett

Újpest: magyar válogatott labdarúgó érkezett Szélesi Zoltán nyolc év után tért vissza a Megyeri útra.

NB I: eredmények, tabella és góllövőlista

NB I: eredmények, tabella és góllövőlista A labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának hétvégi eredményei és a tabella.

NB I: eredmények, tabella és góllövőlista A labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának szombati eredményei és a tabella.

Pápai győzelmével zárkózott az Újpest

Pápai győzelmével zárkózott az Újpest Az Újpest 1-0-ra győzött Pápán a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, ezzel a jelenlegi idényben először gyűjtötte be a három pontot vendégként.

Kínos: Máris kiesett a Honvéd a Magyar Kupából - eredmények

Kínos: Máris kiesett a Honvéd a Magyar Kupából - eredmények 2-1 es vereséget szenvedett, és ezzel kiesett a Budapesti Honvéd a Magyar Kupa harmadik fordulójában. A fővárosi csapat hiába dolgozott ki több helyzetet, a Szigetszentmiklós jutott a 4. fordulóba.