10 forduló Szolnoki MÁV FC - Soproni VSE-GYSEV 1:3
8 forduló Szolnoki MÁV FC - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 3:0
6 forduló Szolnoki MÁV FC - Dunaújváros PASE 1:1
5 forduló Mezőkövesd-Zsóry FC - Szolnoki MÁV FC 3:1
3 forduló SzTK-Erima - Szolnoki MÁV FC 2:3
2 forduló Szolnoki MÁV FC - FC Ajka 2:0
1 forduló Soroksár SC - Szolnoki MÁV FC 0:2

szolnoki-mav-futball-club hírek

Hivatalos: visszatér az NB I-be a Vasas!

Hivatalos: visszatér az NB I-be a Vasas! Elsőként a listavezető Vasas ünnepelhet feljutást a labdarúgó NB II-ből: az angyalföldiek a 28. forduló szombati játéknapján 6-0-ra kiütötték a vendég Csákvár együttesét, ám az élvonalbeli tagság kiharcolásához az is kellett, hogy a harmadik helyen álló Békéscsaba pontot veszítsen otthon a Szegeddel szemben.

A Fradi a döntőbe jutás küszöbén

A Fradi a döntőbe jutás küszöbén A Ferencváros a papírformának megfelelően magabiztos győzelmet aratott a másodosztályú Szolnok otthonában a labdarúgó Magyar Kupa keddi elődöntőjének első mérkőzésén, így az április végi visszavágó formalitásnak tűnik.

NB II: július 9-én kezdi meg a felkészülést a Szolnok

NB II: július 9-én kezdi meg a felkészülést a Szolnok Július 9-én 15:30 perckor kell legközelebb edzésre jelentkezniük a Szolnoki MÁV FC játékosainak.

NB II: egy éves kényszerszünet után tért vissza Antal Gábor a Szolnok csapatába

NB II: egy éves kényszerszünet után tért vissza Antal Gábor a Szolnok csapatába Hosszas és súlyos sérülés után tért vissza a futballpályára Antal Gábor, az NB II-es Szolnok játékosa múlt héten. Azóta már hazai közönség előtt is játszhatott az első csapatban.

NB II: a Fradiból, Paksról és a Vasasból is erősít a Szolnok

NB II: a Fradiból, Paksról és a Vasasból is erősít a Szolnok Négy játékossal, köztük a Ferencvárostól érkező Grúz Tamással erősíti meg keretét az NB II-ben a bennmaradásért harcoló Szolnoki MÁV FC, mondta el a klub honlapjának Kis Károly vezetőedző.

Labdarúgó NB II - Szolnokon nyert a Nyíregyháza

Labdarúgó NB II - Szolnokon nyert a Nyíregyháza A Nyíregyháza 3-1-re győzött a feljutásért harcoló Szolnok vendégeként a labdarúgó NB II 27. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

Ferencvárosi továbbjutás a Magyar Kupában - Videó

Ferencvárosi továbbjutás a Magyar Kupában - Videó Magabiztos győzelmet aratott a Ferencváros Szolnokon, a Magyar Kupa negyedik fordulójában. A szolnokiak öt percig tudták szorossá tenni a mérkőzést, amikor 0-3-as állásról 2-3-ra szépítettek, de aztán a Ferencváros tovább növelte az előnyt, és végül 5-2-es győzelmet ért el a Tiszaligeti Stadionban.

ÉLŐ: Szolnok-Ferencváros, Magyar Kupa 4. forduló

ÉLŐ: Szolnok-Ferencváros, Magyar Kupa 4. forduló Kövesd nálunk élőben a mérkőzés alakulását élő, szöveges tudósításunkban. A mérkőzés 14 órakor kezdődik.

Kaposváron ikszelt a Fradi, Szolnokon győzött az Újpest - Ligakupa, negyedik forduló

Kaposváron ikszelt a Fradi, Szolnokon győzött az Újpest - Ligakupa, negyedik forduló A negyedik fordulót rendezték szerdán a Ligakupában. Szolnokon magabiztos győzelmet aratott az Újpest, az utolsó percekben tudott pontot menteni a Ferencváros és a Videoton is.

Mindenhol szenved a Fradi, Ligakupa összefoglaló

Mindenhol szenved a Fradi, Ligakupa összefoglaló Kilenc mérkőzést rendeznek ma a második számú magyar kupasorozatban. Kövesse nálunk élőben a mérkőzések alakulását.

ÉLŐ: Szolnok - Ferencváros

A Szolnok csapata a Ferencvárost fogadta a labdarúgó Monicomp Liga 27. fordulójában. Élő szöveges tudósítás.

ÉLŐ: Szolnoki MÁV FC - Újpest FC

Itt megtekinthető az élő közvetítés:

Megéghet az Újpest a sereghajtó otthonában

Megéghet az Újpest a sereghajtó otthonában Mészöly Géza, az Újpest vezetőedzője a Szolnok elleni pénteki bajnoki előtt elmondta, nem szabad félvállról venniük a sereghajtó elleni találkozót, különben könnyen megéghetnek.