2015/2016 meccsek

Forduló Esemény Végeredmény

hírek

Videó: Ritka szép gólok estek hétvégén az NB I-ben!

Videó: Ritka szép gólok estek hétvégén az NB I-ben! A ferencvárosi Roland Lamah és a kispesti Souleymane Youla is akrobatikus mozdulattal szerzett gólt, Priskin Tamás távolról volt eredményes.

Két gól és két kiállítás a Honvéd-Lokin

Két gól és két kiállítás a Honvéd-Lokin A címvédő Debrecen 1-1-es döntetlent ért el a bennmaradásért küzdő Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

Priskin-bomba, újra nyert az ETO - videó

Priskin-bomba, újra nyert az ETO - videó Augusztus óta első győzelmét aratta hazai pályán a Győri ETO FC, amely a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén a Puskás Akadémia ellen nyert 1-0-ra.

Rezgett a léc, de tartja előnyét a Vasas

Rezgett a léc, de tartja előnyét a Vasas A listavezető Vasas a 20 esztendős Ádám Martin 90. percben szerzett góljával hozta el a három pontot a Soroksár otthonából a labdarúgó NB II 25. fordulójának szombati játéknapján. A fővárosiak így továbbra is két pont előnnyel állnak az élen a Gyirmótot megelőzve.

A Videoton négyessel küldte haza a Pécset

A Videoton négyessel küldte haza a Pécset A listavezető Videoton magabiztos, 4-0-s győzelmet aratott a vendég Pécs felett a labdarúgó NB I 25. fordulójának szombati játéknapján.

Az MTK leszakadóban a Fradiról

Az MTK leszakadóban a Fradiról A dobogóért harcoló MTK 1-1-es döntetlent játszott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó NB I 25. fordulójának szombati játéknapján.

Simán nyert a Fradi

Simán nyert a Fradi A Diósgyőr nem tudott komoly ellenállást kifejteni az Üllői úton, magabiztos győzelmet aratott a Ferencváros.

Bravúros soproni pontmentés az NB II-ben

Bravúros soproni pontmentés az NB II-ben A Sopron a 30. percben megfogyatkozott, de a második félidőben, ember- és gólhátrányban játszva is egyenlíteni tudott Csákváron, a labdarúgó NB II. 25. fordulójának nyitómérkőzésén (1-1).

Az Újpest rátalált a győztes útra

Az Újpest rátalált a győztes útra A sereghajtó Dunaújváros 3-1-es vereséget szenvedett a labdarúgó NB I 25. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén a vendég Újpesttől, amelyben a védő Jonatan Heris duplázott.

A sereghajtó ellen folytatná a felkapaszkodást az Újpest - sportműsor

A sereghajtó ellen folytatná a felkapaszkodást az Újpest - sportműsor Az előző körben a Pápát 4-0-val elintéző Újpest a kiesés elkerüléséért harcoló Dunaújváros otthonában lép porondra a pénteki játéknapon, az NB I-ben. A Marseille a BL-selejtezőt érő bronzéremért harcol Franciaországban, a Schalke számára már csak az El-kvalifikáció lehet a cél a Bundesligában. A nap programja.

Fradi-sas a WC-n, villamoson, csajozás közben - videó

Fradi-sas a WC-n, villamoson, csajozás közben - videó Népszerűsítő videót készített a Ferencváros a csapat új kabalaállatával. Bár még nem lopta be magát a szurkolók szívébe, már otthonosan mozog az FTC létesítményeiben, és azok környékén, ahol drukkerekkel fényképezkedik, pacsizik, sőt, még csajozik is...

Wintermantel: Jobb lenne meccsre járásra, mint tankolásra buzdítani

Wintermantel: Jobb lenne meccsre járásra, mint tankolásra buzdítani Az MLSZ és a MOL megállapodása értelmében azok a Futballkártya, vagy Klubkártya tulajdonosok, akik újabb regisztráció után kiváltják a MOL GREEN kártyát, hét forinttal olcsóbban tankolhatnak, sőt a mosatás ára is tíz százalékkal olcsóbb.

Megint összeboronálták Dzsudzsákot és az Intert

Megint összeboronálták Dzsudzsákot és az Intert Hogy valós az érdeklődés, vagy csak menedzserek mögöttes szándékú machinációjáról van szó, nem tudni, mindenesetre egy olasz FIFA-licences játékosügynök, Gianfranco Cicchetti újra bedobta az Internazionalét Dzsudzsák Balázzsal kapcsolatban.

Ligakupa: Kétgólos vereséget szenvedett, kiesett a Videoton

Ligakupa: Kétgólos vereséget szenvedett, kiesett a Videoton A Debrecen kisebb meglepetésre 2-0-ra nyert a bajnokságban listavezető Videoton otthonában a labdarúgó Ligakupa negyeddöntős párharcának szerdai visszavágóján.

Három szurkolót kitiltottak az MLSZ rendezvényeiről

Három szurkolót kitiltottak az MLSZ rendezvényeiről Önkényuralmi jelkép használata miatt több évre eltiltott a Magyar Labdarúgó Szövetség és tagszervezetei által rendezett sportesemények látogatásától három embert a bíróság szerdán.

Új ellenfél: a litvánok ellen főpróbázunk az Eb-selejtezőre

Új ellenfél: a litvánok ellen főpróbázunk az Eb-selejtezőre A magyar válogatott egy héttel a finnek elleni Eb-selejtező előtt, június 5-én, Debrecenben felkészülési mérkőzésen fogadja a litvánokat - jelentette az mlsz.hu.

Brillíroztak a fővárosi csapatok a Ligakupában

Brillíroztak a fővárosi csapatok a Ligakupában A Ferencváros, az MTK, és a Budapest Honvéd is kettős győzelemmel biztosította helyét kedden a labdarúgó Ligakupa elődöntőjének visszavágóján. A negyedik továbbjutó biztosan nem fővárosi csapat lesz.

Ilyen lesz az új kecskeméti stadion

Ilyen lesz az új kecskeméti stadion Bemutatták a megújuló kecskeméti stadion terveit; a munkálatok várhatóan novemberben kezdődnek, és jövő augusztusig tartanak - jelentette a klub hivatalos honlapja.

Majomnak nevezte Bebetót az NB I-es edző?

Majomnak nevezte Bebetót az NB I-es edző? Mátyus János, a Nyíregyháza vezetőedzője a Kecskemét elleni, múlt pénteki, hazai bajnoki (1-1) után majomnak nevezte a vendégek busznál várakozó csatárát, Bebetót - állította a szenegáli a csakfoci.hu-nak. Mátyus határozottan visszautasította a rasszista vádat, pert fontolgat.

„Csúnyát” mondott, mennie kell a Pápa edzőjének

„Csúnyát” mondott, mennie kell a Pápa edzőjének Az OTP Bank Ligában 15., azaz kieső helyen álló Lombard Pápa Termál FC vezetősége szerződést bontott Lengyel Ferenc vezetőedzővel.

Győri ETO: NB III helyett megye három?

Győri ETO: NB III helyett megye három? A szakjogász szerint ebben a formában a győri klub teljesen menthetetlen.

Horváth Ferenc nem vállalta, Kuttor ideiglenesen Szentes utóda

Horváth Ferenc nem vállalta, Kuttor ideiglenesen Szentes utóda A Haladás hivatalos honlapján számolt be róla, hogy ideiglenes jelleggel Kuttor Attila veszi át a menesztett Szentes Lázár helyét.

A címvédővel került egy csoportba a válogatott

A címvédővel került egy csoportba a válogatott A címvédő németekkel azonos csoportba került a magyar női labdarúgó-válogatott a 2017-es hollandiai Európa-bajnokság selejtezőjének hétfői, nyoni sorsolásán.

Hivatalos: Szentes távozik a Haladástól

Hivatalos: Szentes távozik a Haladástól Szerződést bontott Szentes Lázár vezetőedzővel a labdarúgó OTP Bank Ligában 14. Szombathelyi-Swietelsky Haladás vezetősége.

Kettő helyett három feljutó, győri csapat is lehet az NB I-ben

Kettő helyett három feljutó, győri csapat is lehet az NB I-ben Könnyen lehet, hogy napokon belül kiderül, a Győri ETO FC csak a harmadosztályban indul jövőre.

A harmadosztályban folytathatja az ETO!

A harmadosztályban folytathatja az ETO! Szerdán jelenthetik be, hogy a győri klub csak a harmadosztályban indul a következő idényben, miután nem sikerült "megmentőt" találni a Quaestor-botrány után csődbe jutó klubnál.

Még ma kirúghatják Szentest

Még ma kirúghatják Szentest Hétfőn rendkívüli tulajdonosi taggyűlést tartanak a Szombathelyi Haladás csapatánál.

Pofon a Pápának, végre nyert az Újpest

Pofon a Pápának, végre nyert az Újpest Hét meccs után nyert az Újpest, Ojo gólt lőtt, a Pápa kellemetlen vereséget szenvedett.

A Videoton tovább robog a bajnoki cím felé

A Videoton tovább robog a bajnoki cím felé Az éllovas Videoton megőrizte 11 pontos előnyét a tabellán, mivel 2-1-re győzött a Diósgyőr vendégeként a labdarúgó NB I 24. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén. A fehérváriak 13 bajnoki találkozó óta veretlenek, a miskolciak hét meccse nyeretlenek.

A klubházba kellett menekülnie Szentesnek a Fradi ellen

A klubházba kellett menekülnie Szentesnek a Fradi ellen A Videoton ellen kiállított, így eltiltott tréner a Fradi elleni meccset a lelátóról tekintette meg, félidőben azonban angolosan távozott.

Simán nyert a Loki, drámai pécsi fordítás, Lencse-tripla

Simán nyert a Loki, drámai pécsi fordítás, Lencse-tripla A Debrecen az utóbbi időben remeklő Paksot verte, az utolsó pillanatokban fordított a Pécs a Honvéd ellen, a PAFC hasonlóan verte a Dunaújvárost.

Nagyon elverte a Haladást a Fradi

Nagyon elverte a Haladást a Fradi Böde Dániel duplájával és Varga Roland góljával könnyedén nyert a Ferencváros a zöld-fehér csapatok szombathelyi összecsapásán.

Az MTK is megverte az ETO-t

Az MTK is megverte az ETO-t Fordulatos mérkőzésen győzte le a dobogóért harcoló MTK a becsületből futballozó Győrt.

Fordulatos meccsen bukott el a ZTE

Fordulatos meccsen bukott el a ZTE A Csákvár hazai pályán egy fejesgóllal verte a Siófokot a labdarúgó NB II. 24. fordulójának pénteki második mérkőzésén. A ZTE kétszer is vezetett Sopronban, de végül egy 87. percben esett öngóllal fordítani tudott a házigazda Supka-együttes.

Nem sok hiányzott a KTE-sikerhez

Nem sok hiányzott a KTE-sikerhez A Kecskemét 1-1-es döntetlent ért el Nyíregyházán a labdarúgó NB I 24. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

A Loki megvált támadó középpályásától

A Loki megvált támadó középpályásától A Debrecen pénteken közös megegyezéssel szerződést bontott Wittrédi Dáviddal. A 28 éves támadó középpályás csak a télen igazolt a Lokihoz, de máris új kihívás után nézhet.

Nem fizettek a Fradinak, hat pontot levontak tőlük

Nem fizettek a Fradinak, hat pontot levontak tőlük A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) elrendelte, hogy az olasz szövetség azonnali hatállyal hatpontos levonással büntesse meg a Regginát, amely több mint 300 ezer euróval tartozik a Ferencvárosnak.

Fogynak a Puskás Akadémia támogatói?

Fogynak a Puskás Akadémia támogatói? A felcsúti labdarúgó-akadémia támogatóinak harmada hirtelen eltűnt a szponzorfalról.