tenisz címkével ellátott sporthírek

Találatok: 180 ‹« | « Előző oldal | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Következő oldal » | »›

Djokovics tükörsimán lépett tovább

Djokovics tükörsimán lépett tovább A címvédő és hatszoros bajnok Novak Djokovics a vártnál könnyebben jutott be a második fordulóba az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Nadal is megkezdte az Australian Opent

Nadal is megkezdte az Australian Opent A 14-szeres Grand Slam-bajnok Rafael Nadal magabiztos győzelemmel jutott be a második fordulóba az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Babos az első fordulóban búcsúzott Melbourne-ben

Babos az első fordulóban búcsúzott Melbourne-ben Babos Tímea vereséget szenvedett az első fordulóban az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Retro-szerelésben lépett tovább Federer

Retro-szerelésben lépett tovább Federer A 17-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federer legyőzte a szintén 35 éves Jürgen Melzert az ausztrál nyílt teniszbajnokság első fordulójában.

Australian Open: Kerber és Murray is túl az első körön

Australian Open: Kerber és Murray is túl az első körön A női és a férfi világelső is sikerrel vette a nyitófordulót a Melbourne-ben hétfőn megkezdődött ausztrál nyílt teniszbajnokságon, az idei első Grand Slam-tornán.

Australian Open: Gálfi korán búcsúzott

Australian Open: Gálfi korán búcsúzott Gálfi Dalma kikapott a második fordulóban a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság selejtezőjében.

Babos Tímea páros tornát nyert Ausztráliában

Babos Tímea páros tornát nyert Ausztráliában Több mint egy éves szünet után nyert ismét WTA-versenyt párosban a magyar teniszező, aki egyesben akár Serena Williams ellen is megmérkőzhet.

Babos párosban döntős, kiemelt lesz Melbourne-ben, győzelemmel kezdett Gálfi

Babos párosban döntős, kiemelt lesz Melbourne-ben, győzelemmel kezdett Gálfi Babos Tímea egyesben a 25. kiemeltként kezdi meg szereplését az ausztrál nyílt teniszbajnokság hétfőn elrajtoló főtáblás küzdelmeiben.

Babos párosa Hingisék ellen diadalmaskodott

Babos párosa Hingisék ellen diadalmaskodott Babos Tímea oldalán Anasztaszija Pavljucsenkovával bravúros teljesítménnyel bejutott párosban a sydneyi keménypályás tenisztorna női versenyének elődöntőjébe.

Még el sem kezdődött, Fucsovics számára már véget is ért az Australian Open

Még el sem kezdődött, Fucsovics számára már véget is ért az Australian Open Fucsovics Márton meglepetésre kikapott a hazai közönség előtt szereplő Bradley Mousleytől az ausztrál nyílt teniszbajnokság selejtezőjének első fordulójában.

Nadal: pózolj vombattal!

Nadal: pózolj vombattal! Rafael Nadal egy Lola nevű vombattal cukiskodott az év első tenisz Grand Slam tornája, az Australian Open előtt.

Babos Tímea az első fordulóban búcsúzott

Babos Tímea az első fordulóban búcsúzott Babos Tímea búcsúzott a sydneyi keménypályás tenisztorna női versenyének első fordulójában.

Máris összecsapott a két teniszóriás

Máris összecsapott a két teniszóriás A címvédő Novak Djokovic nyerte az 1,2 millió dollár (365 millió forint) összdíjazású dohai keménypályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben nagy csatában legyőzte a világelső Andy Murrayt.

Fucsovics: vége; Gálfi folytatás

Fucsovics: vége; Gálfi folytatás A nyolcadik kiemelt magyar (158.) két játszmában (7:6, 6:3) kikapott a világranglista 195. helyén álló belga Joris De Loore-tól.

Jól kezdte az évet Fucsovics Márton

Jól kezdte az évet Fucsovics Márton Fucsovics Márton bejutott a negyeddöntőbe az ausztráliai Happy Valleyben zajló, 75 ezer dollár összdíjazású challenger tenisztornán.

Hopman-kupa: Federer vereségét is elbírták a svájciak

Hopman-kupa: Federer vereségét is elbírták a svájciak A svájci válogatott legyőzte szerdán a német csapatot a 29. Hopman-kupán, a teniszezők Perth-ben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

Serena Williams nem jutott sokáig Aucklandben

Serena Williams nem jutott sokáig Aucklandben A női teniszezők világranglistájának második helyezettje nagy meglepetésre már a nyolcaddöntőben kiesett a 225 ezer dollár összdíjazású aucklandi keménypályás tornán.

Ez vár a teniszvilágra 2017-ben

Ez vár a teniszvilágra 2017-ben A tenisz szerelmeseinek összeszedtük, a világ mely részeire kell figyelniük, amennyiben a legjobbak meccseit szeretnék majd követni a 2017-es évben.

Hat hónap után lépett ismét pályára Roger Federer

Hat hónap után lépett ismét pályára Roger Federer Győzelemmel tért vissza a 17-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federer a Hopman Kupán, a teniszezők Perth-ben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

Lovaggá ütötték a világelső teniszezőt

Lovaggá ütötték a világelső teniszezőt Csak nagyon kevés embert, még kevesebb sportolót ütnek lovaggá az Egyesült Királyságban!

Férjhez megy az amerikai szupersztár

Férjhez megy az amerikai szupersztár Egyből igent mondott párjának a tenisz koronázott királynője.

Federer: öreg teniszező nem vén teniszező

Federer: öreg teniszező nem vén teniszező Hosszú távra tervez, még két-három évig teniszezne a 17-szeres Grand Slam-győztes Roger Federer.

Napi sportműsor: Magyarország–Csehország, Győr–Érd

Napi sportműsor: Magyarország–Csehország, Győr–Érd Férfi kéziseink döntőt vívnak a Karácsony Kupán, a női NB I-ben teljes fordulót rendeznek. A futballrajongókra Hull–Everton angol bajnoki, valamint Hearts–Aberdeen skót rangadó vár.

29 éves korában felhagy a tenisszel a szerb szépség

29 éves korában felhagy a tenisszel a szerb szépség Bastian Schweinsteiger felesége bejelentette visszavonulását.

Az egyik legjobb szakkommentátor a teniszválogatott élén

Az egyik legjobb szakkommentátor a teniszválogatott élén Köves Gábor váltja Kuhárszky Zoltánt a magyar tenisz Davis Kupa válogatottjának élén.

Túl a műtéten a megkéselt teniszezőnő

Túl a műtéten a megkéselt teniszezőnő Jól sikerült a kézműtéte Petra Kvitova teniszezőnek, akit prostejovi otthonában kedden késsel megsebesített egy betörő.

Edzőt vált a Grand Slam-döntős

Edzőt vált a Grand Slam-döntős Jövőre már nem Carlos Moya irányítja a férfi tenisz-világranglista harmadik helyén álló kanadai Milos Raonic felkészülését.

Babos Tímea már a következő szezonra készül

Babos Tímea már a következő szezonra készül Babos Tímea megkezdte a felkészülést a következő szezonra. A 23 éves teniszező ezen a héten Budapesten gyakorol, utána karácsonyig már Franciaország lesz az edzések helyszíne.

Csapatban is csúcsra ért az argentin óriás

Csapatban is csúcsra ért az argentin óriás Argentína nyerte a 2016-os Davis Kupa fináléját, miután a vasárnapi mindkét egyéni mérkőzését megnyerve 1-2-ről fordított.

Murray-é az álomdöntő, ő telel a világ tetején

Murray-é az álomdöntő, ő telel a világ tetején Ilyen még nem volt, világelsőként fordul az újévre Andy Murray aki az ATP világbajnoki döntőjében Novak Djokovicsot gyűrte le.

Visszalépett a Tokióban döntőt játszó teniszezőnő

Visszalépett a Tokióban döntőt játszó teniszezőnő Gálfi Dalma sérülés miatt nem vállalta a Toyota-i torna elődöntőjét.

Murray sorozatban 22. győzelmét aratta

Murray sorozatban 22. győzelmét aratta Andy Murray legyőzte Stan Wawrinkát, ezzel csoportelsőként bejutott a legjobb négy közé a londoni ATP-világbajnokságon.

Gulácsiék BL-csapatnál, Murray-Wawrinka – mai program

Gulácsiék BL-csapatnál, Murray-Wawrinka – mai program Még adott a világelső mögötti második továbbjutó hely a csoportkör utolsó napján.

Átgázolt Wawrinkán a japán szamuráj - videó

Átgázolt Wawrinkán a japán szamuráj - videó Kei Nishikori nem adott esélyt a fáradtan, indiszponáltan játszó Wawrinkának.

Nehezen, de megvan Djokovics első sikere a vb-n

Nehezen, de megvan Djokovics első sikere a vb-n A címvédő szerb Novak Djokovics szetthátrányból fordítva legyőzte Dominic Thiemet a férfi teniszezők szezonzáró londoni ATP-világbajnokságának vasárnapi nyitómérkőzésén.

Nagy csatában kapott ki Gálfi Dalma a döntőben

Nagy csatában kapott ki Gálfi Dalma a döntőben Gálfi Dalma kikapott a vasárnapi döntőben a 100 ezer dollár (28,4 millió forint) összdíjazású tokiói keménypályás női tenisztornán.

Kiélezett utolsó nap várható a Fed Kupa döntőjében

Kiélezett utolsó nap várható a Fed Kupa döntőjében Döntetlenre áll az első nap után a Franciaország-Csehország finálé.

Tornagyőzelemmel zárta a hetet az új világelső

Tornagyőzelemmel zárta a hetet az új világelső Szombaton megszerezte, a mai napon pedig megerősítette első helyét a világranglistán Andy Murray.