nhl címkével ellátott sporthírek

Találatok: 27

9 mérkőzésen 9 vendéggyőzelem az NHL-ben

9 mérkőzésen 9 vendéggyőzelem az NHL-ben Kilenc mérkőzést rendeztek az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, amelynek valamennyi találkozóján a vendégcsapatok nyertek.

Brutális: majdnem kettétört a hokijátékos lába - videó

Brutális: majdnem kettétört a hokijátékos lába - videó Az NHL-ben szereplő Vancouver Canucks kiválósága, Brock Boeser balszerencsés mozdulatot követően sérült meg csapata Calgary Flames elleni mérkőzése (1-6) során. Nem lehetett kellemes élmény...

Oroszország vs. USA: abszurd jéghokis események - videó!

Oroszország vs. USA: abszurd jéghokis események - videó! Az év legnagyobb furcsaságai történtek a jégkorong világában.

Baki: elfelejtette a himnuszt, a közönség reagált - videó!

Baki: elfelejtette a himnuszt, a közönség reagált - videó! Zseniális jelenetek játszódtak a New Jersey Devils-San José Sharks (0-3) amerikai jégkorong-mérkőzésen. A képsorok magukért beszélnek.

Eldőlt, lesznek-e NHL-játékosok a téli olimpián

Eldőlt, lesznek-e NHL-játékosok a téli olimpián Az NHL először az 1998-as, naganói játékok idejére függesztette fel bajnokságát.

Las Vegas újabb sportot hódít meg az USA-ban

Las Vegas újabb sportot hódít meg az USA-ban Javában zajlik a munka a háttérben.

Ilyen védést még biztos nem látott hokikapustól - videó

Ilyen védést még biztos nem látott hokikapustól - videó Az NHL-ben a Tampa Bay Lightning 4-2-re verte a Montreal Canadienst. A rájátszásért küzdő klub kapusa, Andrej Vaszilevszkij elképesztő védésekkel segítette csapatát - egy kézis kapus is megirigyelné reflexeit.

NHL: 25 év rájátszás, elképesztő széria ért véget – videó

NHL: 25 év rájátszás, elképesztő széria ért véget – videó Az idősebb George Bush volt még az amerikai elnök, amikor a Red Wings legutóbb nem jutott rájátszásba.

NHL: Ma 23 éve döntött csúcsot minden idők legjobbja – videó

NHL: Ma 23 éve döntött csúcsot minden idők legjobbja – videó Wayne Gretzky 802. góljával új csúcsot állított fel.

NHL: Két fogát vesztette a sztár, rájátszásban a bajnok – videó

NHL: Két fogát vesztette a sztár, rájátszásban a bajnok – videó Sorozatban 11. alkalommal jutott a Pittsburgh Penguins a rájátszásba.

NHL: A három gólos hátrány se probléma a bajnoknak - videó

NHL: A három gólos hátrány se probléma a bajnoknak - videó Pocsék első harmad után fordított a Penguins.

NHL: Igazi bajnokok csapnak ma össze

NHL: Igazi bajnokok csapnak ma össze Az utóbbi nyolc Stanley Kupából ötöt ez a két csapat nyert.

NHL: Összecsapnak a titánok New Yorkban

NHL: Összecsapnak a titánok New Yorkban 12 mérkőzéssel vár minket a következő játéknap.

NHL: New Jerseyben is hosszabbításos gól döntött – videó

NHL: New Jerseyben is hosszabbításos gól döntött – videó Damon Severson két perces büntetése döntőnek bizonyult.

NHL: érdekes párharcok várnak ma ránk

NHL: érdekes párharcok várnak ma ránk Ma megteheti az első lépést a rájátszás felé a Kings Minneapolisban.

NHL sztárkapus költözik Kaliforniába

NHL sztárkapus költözik Kaliforniába Ben Bishop és Jonathan Quick kiváló párost fog alkotni.

NHL: Hatalmas vendégsiker New Yorkban – videó

NHL: Hatalmas vendégsiker New Yorkban – videó Értékes pontokat hozott el a Columbus a Rangers otthonából.

NHL: Tovább szárnyal az Oilers – videó

NHL: Tovább szárnyal az Oilers – videó Szoros meccset játszott az Edmonton Oilers Floridában, egy védőjátékos döntött.

NHL: Mesterhármast lőtt a Blackhawks kapitánya - videó

NHL: Mesterhármast lőtt a Blackhawks kapitánya - videó Gólokban nem volt hiány a nyugati titánok párharcában.