női-kézilabda címkével ellátott sporthírek

Találatok: 42 ‹« | « Előző oldal | 1 | 2 | Következő oldal » | »›

A hollandokkal is összekerültek a női kézilabdázóink

A hollandokkal is összekerültek a női kézilabdázóink Hollandia és Fehéroroszország együttesével, valamint egy előselejtezős csapattal került azonos csoportba a magyar női kézilabda-válogatott a jövő évi, franciaországi Európa-bajnokság selejtezőjének pénteki, párizsi sorsolásán.

Kézilabda: kettős vereséggel esett ki a Fradi a BL-ből

Kézilabda: kettős vereséggel esett ki a Fradi a BL-ből Másodjára is jobbnak bizonyult a CSM Bukarest női kézilabdacsapata a Fradinál a BL negyeddöntőjében - egy álom véget ért.

Női kézilabda BL - Görbiczék kikaptak, de...

Női kézilabda BL - Görbiczék kikaptak, de... A Győri Audi ETO KC 32-31-re kikapott a francia Metz otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének vasárnapi, első mérkőzésén.

Reakciók a Ferencváros fájó bukaresti vereségéről

Reakciók a Ferencváros fájó bukaresti vereségéről Nincs még veszve semmi, a lányok nagyot fognak küzdeni a visszavágón.

Kézilabda: komoly erősítések Dunaújvárosban

Kézilabda: komoly erősítések Dunaújvárosban A klub honlapján Szemenyei István ügyvezető kedden jelentette be négy játékos érkezését.

Szoros meccsen vérzett el a BL-ben a Fradi

Szoros meccsen vérzett el a BL-ben a Fradi A Ferencváros női kézilabdacsapata hazai környezetben egygólos vereséget szenvedett a Buducsnoszt Podgorica ellen.

Újabb világklasszis igazolt Magyarországra

Újabb világklasszis igazolt Magyarországra Párizsból érkezik a világbajnok norvég, már alá is írta a szerződését és be is mutatták.

Magyar klubot büntetett a nemzetközi Sportdöntőbíróság

Magyar klubot büntetett a nemzetközi Sportdöntőbíróság A 22 éves beálló, Jovana Dukic szerződtetését tavaly március végén jelentették be a csabaiak.

BL-győztessel erősít az újonc Kisvárda

BL-győztessel erősít az újonc Kisvárda A Győri Audi ETO KC két játékosa, Tóth Gabriella és Orbán Adrienn is az újonc Kisvárdában fejezi be a szezont.

Női kézilabda EHF Kupa - Újabb fehérvári döntetlen

Női kézilabda EHF Kupa - Újabb fehérvári döntetlen A székesfehérváriak egy héttel ezelőtt hazai pályán is ikszeltek francia riválisukkal.

Reakciók Görbiczék parádés BL-győzelméről

Reakciók Görbiczék parádés BL-győzelméről A Bajnokok Ligája középdöntő 1. fordulójában a Ljubljana együttesét fogadta otthonában a Győri Audi ETO KC.

Reakciók a Ferencváros parádés győzelméről

Reakciók a Ferencváros parádés győzelméről Négy gólos hátrányból állt fel a Fradi, és a második félidei kiváló játékának köszönhetően rendkívül fontos két pontot szerzett!

Fontos sikert aratott idegenben a Fradi

Fontos sikert aratott idegenben a Fradi A Ferencváros 28-25-re győzött a francia Metz vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája második csoportkörében, az első forduló szombati játéknapján.

Magabiztosan nyert a Győr a BL-ben

Magabiztosan nyert a Győr a BL-ben A Győri Audi ETO KC házigazdaként 39-22-re legyőzte a szlovén Krim Mercator Ljubljana csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája második csoportkörében, az első forduló szombati játéknapján.

Vb ezüstérmes irányító Kisvárdán, az aranyérmes hosszabbított

Vb ezüstérmes irányító Kisvárdán, az aranyérmes hosszabbított A világbajnoki ezüstérmes szerb irányító, Kristina Liscevic a Kisvárda női kézilabdacsapatához igazolt.

Szerződést hosszabbított az Érd spanyol átlövője

Szerződést hosszabbított az Érd spanyol átlövője Meghosszabbította szerződését Mireya González Álvarez, a női kézilabda NB I-ben szereplő Érd spanyol válogatott játékosa, aki így a következő idényben is a csapatot erősíti.

Kiütötte a Ferencváros az MTK-t az Örökrangadón

Kiütötte a Ferencváros az MTK-t az Örökrangadón A másik keddi összecsapáson szintén hazai siker született: a Debrecen szoros mérkőzésen nyert a Dunaújváros ellen.

Női kézilabda EHF Kupa - Fehérvári döntetlen

Női kézilabda EHF Kupa - Fehérvári döntetlen A fehérváriak az első csoportkörben kikaptak öt góllal az orosz Kubany Krasznodar vendégeként, majd 34-21-re nyertek Lipcsében.

Kitömte a Ferencváros a lila-fehér riválisát

Kitömte a Ferencváros a lila-fehér riválisát A mérkőzés előtt az FTC-Rail Cargo Hungaria játékosai is csatlakoztak a Békéscsaba "Szurkolj, segíts!" elnevezésű ruhagyűjtő akciójához.

Újra együtt edzhetett a teljes Ferencváros

Újra együtt edzhetett a teljes Ferencváros Kétnapos válogatott összetartás után csütörtökön ismét teljes keretével edzhetett a Fradi női kézilabdacsapata.

Fölényes székesfehérvári győzelem

Fölényes székesfehérvári győzelem A két együttes a fordulót megelőzően azonos pontszámmal a nyolcadik, illetve kilencedik helyen állt a tabellán.

Kilenc év után játszhatja otthon a Fradi a BL-meccseit

Kilenc év után játszhatja otthon a Fradi a BL-meccseit 2008. január 6-án játszott utoljára a Népligetben Bajnokok Ligája-mérkőzést a Ferencvárosi Torna Club női kézilabdacsapata.

A Vác a véghajrában vesztett Békéscsabán

A Vác a véghajrában vesztett Békéscsabán Az idegenben fellépő Siófok meglepetésre öt góllal simán kikapott a Budaörstől.

Női kézi-Eb: folytatás Románia ellen, ez vár ránk a középdöntőben

Női kézi-Eb: folytatás Románia ellen, ez vár ránk a középdöntőben A magyar női kézilabda-válogatott a Montenegró elleni sikernek köszönhetően bejutott a középdöntőbe a Svédországban zajló Európa-bajnokságon.

A románokat legyőzve tornagyőztes a női válogatott!

A románokat legyőzve tornagyőztes a női válogatott! A magyar női kézilabda-válogatott magabiztos játékkal diadalmaskodott a kolozsvári Kárpát-kupán. Irány az Európa-bajnokság!

Női EHF Kupa: az Érd a harmadik, a Fehérvár a negyedik kalapban

Női EHF Kupa: az Érd a harmadik, a Fehérvár a negyedik kalapban Az Érd a harmadik, az Alba Fehérvár a negyedik kalapból várja a női kézilabda EHF Kupa 16-os csoportkörének csütörtöki, bécsi sorsolását.

Oda-vissza verte orosz ellenfelét a Fradi

Oda-vissza verte orosz ellenfelét a Fradi Az FTC-Rail Cargo Hungaria ötgólos győzelmet aratott az orosz Asztrahanocska vendégeként vasárnap a női kézilabda Bajnokok Ligája utolsó csoportkörében.

A gólerős Görbicz vezérletével lett csoportelső a Győr

A gólerős Görbicz vezérletével lett csoportelső a Győr A biztos középdöntős Győr 32-25-re nyert a vendég orosz Rosztov-Don ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája utolsó csoportkörében.

Bő keretet hirdetett a női kézilabda-kapitány az Eb-re

Bő keretet hirdetett a női kézilabda-kapitány az Eb-re Kihirdette bő, 22 fős Európa-bajnoki keretét Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

Nagyon elverte a Vardar a Fradit

Nagyon elverte a Vardar a Fradit Ferencváros hazai pályán súlyos, 37-24-es vereséget szenvedett a macedón Vardar Szkopje együttesétől vasárnap, a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek ötödik fordulójában.

A győri lányok Bukarestben vágtak vissza a BL-döntőért

A győri lányok Bukarestben vágtak vissza a BL-döntőért Harmadik mérkőzését is megnyerte a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligájában: a magyar csapat pénteken a címvédő CSM Bucuresti otthonából hozta el a két pontot.

Mosonmagyaróváron folytatja a Győr fiatal játékosa

Mosonmagyaróváron folytatja a Győr fiatal játékosa A Győri Audi ETO KC fiatal játékosa, Lakatos Rita 2016. október 28-tól a szezon végéig kölcsönben a Mosonmagyaróvári KC csapatát erősíti – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

Idegenben hengerelt a Ferencváros

Idegenben hengerelt a Ferencváros Az FTC magabiztosan nyert a Mosonmagyaróvár vendégeként a női kézilabda NB I keddi mérkőzésén, a meccsen először játszott a Fradiban a múlt héten szerződtetett Marija Jovanovic.

Sikerrel kezdte a BL-t a Győr

Sikerrel kezdte a BL-t a Győr Az előző idényben finalista Győr simán, 31-19-re legyőzte a vendég dán Midtjyllandot a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.

Nyeregben a Győr a Fradi érdi vendégjátéka után

Nyeregben a Győr a Fradi érdi vendégjátéka után Majdhogynem lehetetlen helyzetbe került az FTC az ETO-val folytatott bajnoki versenyfutásban.

Sima ETO-győzelem a szezon első rangadóján

Sima ETO-győzelem a szezon első rangadóján Negyven percig állta a sarat a Ferencváros a Nora Mörkkel megerősített Győrrel szemben.

Itt az új női kézilabda-kapitány kerete

Itt az új női kézilabda-kapitány kerete Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott július 1-je óta hivatalban lévő szövetségi kapitánya kihirdette 24 fős keretét a csapat augusztus 8-14. közötti edzőtáborára.