kajak-kenu címkével ellátott sporthírek

Találatok: 16

Kajak-kenu vb - újra magyar éremeső

Kajak-kenu vb - újra magyar éremeső Mindhárom magyar dobogós hely olimpiai számban és 500 méteren született.

Szülés után 2 vb-arany - Kozák Danuta reakciója - videók

Szülés után 2 vb-arany - Kozák Danuta reakciója - videók A magyar versenyzők három aranyérmet szereztek a szombati döntőkben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu vb - Három arany szombaton

Kajak-kenu vb - Három arany szombaton A magyar versenyzők három aranyérmet szereztek a szombati döntőkben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu vb - három magyar jutott ma a döntőbe

Kajak-kenu vb - három magyar jutott ma a döntőbe A szombat délelőtti középfutamos programban magyar részről ez a három versenyző volt érdekelt.

Kajak-kenu vb: magyar tarolás - videók

Kajak-kenu vb: magyar tarolás - videók Holnap is remek versenyeken szurkolhatunk.

Kajak-kenu vb - remeklő magyarok

Kajak-kenu vb - remeklő magyarok Parádés versenyek lesznek délután.

Kajak-kenu-vb-dopping-Magyarország

Kajak-kenu-vb-dopping-Magyarország Doppingeljárás miatt változások történtek az augusztus 22-én kezdődő portugáliai kajak-kenu világbajnokságra készülő magyar válogatott keretében.

Gyász: olimpiai bajnok klasszist gyászol a magyar sportvilág

Gyász: olimpiai bajnok klasszist gyászol a magyar sportvilág Világbajnokságon négyszer állhatott a dobogó tetején.

Takács Tamara nyerte az 5000 métert

Takács Tamara nyerte az 5000 métert A Vasas kajakos üdvöskéje idén sem maradt Eb-arany nélkül

Második gyermekének adott életet kétszeres olimpiai bajnokunk

Második gyermekének adott életet kétszeres olimpiai bajnokunk A 37 éves versenyző a Facebook-oldalán jelentette be szerdán, hogy életet adott második kisfiának.

Kajak-kenu vk - csodálatos magyar éremeső

Kajak-kenu vk - csodálatos magyar éremeső A magyar versenyzők kilenc érmet szereztek.

Válogatott kajak-kenus keveredett doppingügybe

Válogatott kajak-kenus keveredett doppingügybe A pozitív A-minta eredményét a B-próba is megerősítette.

Ezért vonult vissza az olimpiai bajnokunk

Ezért vonult vissza az olimpiai bajnokunk A 31 éves sportoló december 31-ével fejezte be az élsportot, s január elejétől már a Magyar Diáksport Szövetség területi menedzsereként dolgozik.

Visszavonult a 31 éves, olimpiai bajnok kajakos

Visszavonult a 31 éves, olimpiai bajnok kajakos Nem szakad el teljesen a sporttól, konkrét terve van a folytatásra.