Óriási lépésre szánta el magát Fucsovics Márton - fotó! Hazánk legjobb férfi teniszezője nagy döntést hozott.

Fucsovics tudja a nagymenők legyőzésének titkát

Fucsovics tudja a nagymenők legyőzésének titkát A remek formában levő magyar teniszező jövőre robbanthat.

Fucsovics bravúr-győzelme

Fucsovics bravúr-győzelme Jóval előrébb sorolt ellenfelet múlt felül a rangos tenisztornán.

Drámai körülmények után esett ki Fucsovics Márton

Drámai körülmények után esett ki Fucsovics Márton A legjobb magyar teniszezőnek nem kedvezett a sors...

Davis Kupa: Fucsovics ismét nyert, világcsoportban a magyarok!

Davis Kupa: Fucsovics ismét nyert, világcsoportban a magyarok! A magyar férfi tenisz válogatott összesítésben 3-1-re győzte le Oroszországot.

Fucsovics rontott, világranglistán

Fucsovics rontott, világranglistán A világelső Andy Murray mögött továbbra is a szerb Novak Djokovics és a svájci Stan Wawrinka a második, illetve a harmadik.

Férfi tenisz-világranglista

Férfi tenisz-világranglista Federer már hatodik, Fucsovics visszacsúszott.

Tenisz: Fucsovics Márton selejtezőt játszott

Tenisz: Fucsovics Márton selejtezőt játszott Indian Wells-i tenisztorna - Fucsovics kiesett a selejtezőben.

Indian Wells-i tenisztorna - Babos erőnyerő, Fucsovics selejtez

Indian Wells-i tenisztorna - Babos erőnyerő, Fucsovics selejtez Erőnyerőként csak a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe Babos Tímea a héten kezdődő Indian Wells-i keménypályás tenisztornán.

Férfi tenisz-világranglista – Hol jár Fucsovics Márton?

Férfi tenisz-világranglista – Hol jár Fucsovics Márton? Fucsovics Márton egy hellyel visszacsúszott előző heti pozíciójához képest, így jelenleg 144. a férfi teniszezők világranglistáján.

Fucsovics Márton parádés játékkal rukkolt elő

Fucsovics Márton parádés játékkal rukkolt elő Fucsovics Márton 6:0, 6:0-ra legyőzte a norvég Casper Ruudot a budapesti, 64 ezer euró összdíjazású ATP-challenger férfi tenisztorna elődöntőjében.

Fucsovics negyeddöntőben a budapesti tornán

Fucsovics negyeddöntőben a budapesti tornán Fucsovics Márton két szettben legyőzte a német Mathias Bachingert a budapesti 64 ezer euró összdíjazású ATP-challenger férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Fucsovicsék elvéreztek a hazai tenisztorna első fordulójában

Fucsovicsék elvéreztek a hazai tenisztorna első fordulójában Borsos Gábor és a bosnyák Mirza Basic két szettben legyőzte Fucsovics Mártont és Gödry Leventét kedden a budapesti, 64 ezer euró összdíjazású ATP-challenger férfi tenisztorna páros versenyében a BOK Csarnokban.

Davis Kupa: Óriási Fucsovics bravúrral lett meg a továbbjutás

Davis Kupa: Óriási Fucsovics bravúrral lett meg a továbbjutás Mégsem a holland-bosnyák párharc győztese lesz a következő ellenfél. – FRISSÍTVE

Davis Kupa: Fucsovics egyenlített

Davis Kupa: Fucsovics egyenlített Fucsovics Márton négy szettben legyőzte Jozef Kovalíkot a Szlovákia-Magyarország tenisz Davis Kupa-párharc pénteki második mérkőzésén Pozsonyban, az euro-afrikai zóna I-es csoportjában.

Még el sem kezdődött, Fucsovics számára már véget is ért az Australian Open

Még el sem kezdődött, Fucsovics számára már véget is ért az Australian Open Fucsovics Márton meglepetésre kikapott a hazai közönség előtt szereplő Bradley Mousleytől az ausztrál nyílt teniszbajnokság selejtezőjének első fordulójában.

Jól kezdte az évet Fucsovics Márton

Jól kezdte az évet Fucsovics Márton Fucsovics Márton bejutott a negyeddöntőbe az ausztráliai Happy Valleyben zajló, 75 ezer dollár összdíjazású challenger tenisztornán.

Ez vár a teniszvilágra 2017-ben

Ez vár a teniszvilágra 2017-ben A tenisz szerelmeseinek összeszedtük, a világ mely részeire kell figyelniük, amennyiben a legjobbak meccseit szeretnék majd követni a 2017-es évben.