franciaország címkével ellátott sporthírek

Találatok: 9

Libabőr: ezrek énekelték az ellenfél himnuszát - videó!

Libabőr: ezrek énekelték az ellenfél himnuszát - videó! A Franciaország-Anglia (3-2) barátságos meccs előtt olyan történt, ami a futball szépségét mutatja. A terrortámadás által sújtott vendégek himnuszát több ezer hazai drukker énekelte. Tisztelet felsőfokon!

Keddi sportműsor és televíziós közvetítések

Keddi sportműsor és televíziós közvetítések Angliát fogadja a nap csúcsmérkőzésén Franciaország.

A vereség miatt nagyon elborult a PSG-sztár agya - videó!

A vereség miatt nagyon elborult a PSG-sztár agya - videó! Egyre messzebb kerül a francia bajnoki címtől a PSG: ezúttal a Nice győzte le őket 3-1-re. A vereséget nemigen tudták elviselni a párizsiak: Thiago Motta és Angel di María is pirosat kapott.

Megégtek Bulgáriában a hollandok, a franciák menetelnek - videó

Megégtek Bulgáriában a hollandok, a franciák menetelnek - videó Húsz perc alatt kisemmizték a bolgárok Hollandiát az A-csoportban. Luxemburg néhány percig pariban Franciaországgal.

Egyik legjobbja nélkül selejtez majd a francia válogatott

Egyik legjobbja nélkül selejtez majd a francia válogatott A Manchester City védője vasárnap még csereként játszott a Liverpool elleni angol bajnoki rangadón.

Vuelta: indulás Franciaországból, 9 hegyi szakasz

Vuelta: indulás Franciaországból, 9 hegyi szakasz A szervezők idén is nagyon kemény útvonalat határoztak meg a Spanyol országúti kerékpáros körversenyre, amely augusztus 19-én Franciaországból indul és szeptember 10-én Madridban ér véget.

Ellepik Európát a brazil és francia focisták

Ellepik Európát a brazil és francia focisták Francia és brazil labdarúgóból játszik a legtöbb az európai bajnokságokban - állapította meg a svájci független sportkutató intézet (CIES) tanulmánya.