forma-1 címkével ellátott sporthírek

Találatok: 279 ‹« | « Előző oldal | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Következő oldal » | »›

1950-től minden Ferrari-festés az ideiautón van – képek, videó

1950-től minden Ferrari-festés az ideiautón van – képek, videó 70 éve már, hogy az első Ferrari névvel ellátott autó kigördült a garázsból, ami után három évvel már ott voltak az induló versenysorozat, a Forma-1 rajtrácsán is.

F1: így zárult a Magyar Nagydíj időmérő edzése

F1: így zárult a Magyar Nagydíj időmérő edzése A Hungaroringen izgalmas csata várható a vasárnapi futam során - lehet, hogy nem a megszokott sémát látjuk majd?

F1: Így áll a világbajnokság a Brit Nagydíj után

F1: Így áll a világbajnokság a Brit Nagydíj után Csak egy pont van Hamilton és Vettel között.

Egy pont lesz Vettel és Hamilton között a Magyar Nagydíjon

Egy pont lesz Vettel és Hamilton között a Magyar Nagydíjon Lewis Hamilton végig vezetve megnyerte a Formula–1-es Brit Nagydíjat.

Brit Nagydíj: Hamilton nyerte az időmérőt

Brit Nagydíj: Hamilton nyerte az időmérőt Lewis Hamilton kezdheti az élről a vasárnapi Brit Nagydíjat, miután az időmérőn legyőzte Kimi Räikkönent és Sebastian Vettelt a pole pozícióért folyó csatában.

Bri Nagydíj, 2. szabadedzés: taroló Mercedes

Bri Nagydíj, 2. szabadedzés: taroló Mercedes Az első után a másodikat is behúzta a finn.

Rosberg elvesztette bajnoki serlegét

Rosberg elvesztette bajnoki serlegét Nico Rosberg szerdán Londonban elárulta, öt napra elvesztette a 2016-ban nagy nehézségek árán megszerzett bajnoki serlegét…

Forma-1, Osztrák Nagydíj - Bottas rajt-cél győzelmet aratott

Forma-1, Osztrák Nagydíj - Bottas rajt-cél győzelmet aratott Sebastian Vettel második lett, s 20 pontra növelte előnyét a negyedikként célba érő Lewis Hamiltonnal szemben.

Hamilton-ügy: elképesztő büntetést kaphat Vettel

Hamilton-ügy: elképesztő büntetést kaphat Vettel A brittel szembeni incidens miatt komoly szankciók várhatnak a német pilótára.

Sokk: 37 éves korszak ért véget a McLaren életében

Sokk: 37 éves korszak ért véget a McLaren életében Egészen elképesztő kapcsolatnak lett vége.

Forma-1, Azeri Nagydíj - Hamilton rajtol az első helyről

Forma-1, Azeri Nagydíj - Hamilton rajtol az első helyről Sebastian Vettel csak a negyedik rajtkockáról indulhat.

Azeri Nagydíj: így csapódott a falnak az edzés győztese - videó

Azeri Nagydíj: így csapódott a falnak az edzés győztese - videó Az Azeri Nagydíj első szabadedzése után – amelyen a két Red Bull zárt az élen – ismét az osztrák csapat pilótája, Max Verstappen volt a leggyorsabb, aki annyira azért nem örülhetett, az edzés végén ugyanis csúnyán a falnak csapta az autóját.

Azeri Nagydíj, első szabadedzés: Red Bull-tarolás

Azeri Nagydíj, első szabadedzés: Red Bull-tarolás A Red Bull párosa volt a leggyorsabb az Azeri Nagydíj első szabadedzésén, megelőzve a világbajnoki éllovas Sebastian Vettelt.

F1: megvan, mikor lehet jövőre a Magyar Nagydíj

F1: megvan, mikor lehet jövőre a Magyar Nagydíj A Nemzetközi Autósportszövetség (FIA) nyilvánosságra hozta a Formula–1-es világbajnoki sorozat 2018-ra tervezett versenynaptárát, amely szerint július végén lesz a Magyar Nagydíj.

Hamilton nyerte az időmérőt

Hamilton nyerte az időmérőt Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája indulhat az élről vasárnap a Forma-1-es Kanadai Nagydíjon.

Kubica F1-es teszten volt - videó

Kubica F1-es teszten volt - videó Hat évvel horrorisztikus balesete után kedden először vezetett Forma-1-es versenyautót Robert Kubica.

Íme a Ferrari sikereinek a titka

Íme a Ferrari sikereinek a titka Pat Fry szerint tíz éves lemaradást kellett behozniuk.

Monacói Nagydíj, 1. szabadedzés: megdőlt a tavalyi pole-idő

Monacói Nagydíj, 1. szabadedzés: megdőlt a tavalyi pole-idő Láttunk szalagkorlátot „megcsókoló” Ferrarikat, határokat feszegető fotóst, pár vezetői és műszaki hibát és egy visszatérő bajnokot, de a Monacói Nagydíj első szabadedzésének főszereplője Lewis Hamilton volt.

Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés - megint Mercedes

Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés - megint Mercedes Megismétlődött a délelőtti sorrend az első két helyen.

Spanyol Nagydíj, első szabadedzés: Mercedes-parádé

Spanyol Nagydíj, első szabadedzés: Mercedes-parádé Eredmények a Spanyol Nagydíj első szabaedzéséről.

F1: ezt nyilatkozta Budapesten az Orosz Nagydíj győztese

F1: ezt nyilatkozta Budapesten az Orosz Nagydíj győztese Boldog futamgyőztesként érkezett a budapesti Nagy Futamra Valtteri Bottas, aki vasárnap élete első győzelmét aratta Forma-1-es viadalon Szocsiban.

Orosz Nagydíj, 3. szabadedzés: megállíthatatlan a Ferrari?

Orosz Nagydíj, 3. szabadedzés: megállíthatatlan a Ferrari? Ismét az olasz istálló pilótái parádéztak.

Szombat sportműsor és televíziós közvetítések

Szombat sportműsor és televíziós közvetítések Szabadedzés majd időmérő edzés Szocsiban.

Orosz Nagydíj: Vettel piurett, Räikkönen első hely

Orosz Nagydíj: Vettel piurett, Räikkönen első hely Kimi Räikkönen elsőségével indult az Orosz Nagydíj hétvégéje

F1: A Red Bull ismét a kiszállással fenyegetőzik

F1: A Red Bull ismét a kiszállással fenyegetőzik A csapat tanácsadója, Helmut Marko nemrég az F1 hivatalos oldalának nyilatkozva üzent az új tulajdonosnak.

Letartóztatták az egyik F1-es istálló csapatfőnökét

Letartóztatták az egyik F1-es istálló csapatfőnökét Kedden Angliában letartóztatták a Force India tulajdonosát és csapatfőnökét, Vijay Mallyát.

F1: meglepetés, Bottas élete első pole-ját szerezte

F1: meglepetés, Bottas élete első pole-ját szerezte A Bahreini Nagydíj időmérőjét is uralta a Mercedes, ám ezúttal a finn megverte világbajnok csapattársát.

Az ellenfelek egyre gyanakvóbban figyelik a Ferrarit

Az ellenfelek egyre gyanakvóbban figyelik a Ferrarit A mozgó aerodinamikai elemek használatát az FIA évek óta tiltja.

F1: a leggyorsabb köridők Kínából

F1: a leggyorsabb köridők Kínából Ebben az összevetésben is Hamilton volt a legjobb.

Vettel és Riciardo férfias csatája - videó

Vettel és Riciardo férfias csatája - videó A mai verseny egyik legemlékezetesebb pillanata.

F1: így áll a világbajnokság a Kínai Nagydíjat követően

F1: így áll a világbajnokság a Kínai Nagydíjat követően Már két futamot követően rendkívül kiélezett a csata.

F1: rajt-cél győzelem Hamiltontól, de nem róla szólt a futam

F1: rajt-cél győzelem Hamiltontól, de nem róla szólt a futam Lewis Hamilton fölényesen nyerte a szezon második versenyét.