fc-barcelona címkével ellátott sporthírek

Találatok: 277 ‹« | « Előző oldal | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Következő oldal » | »›

Barca-Las Palmas: Messi megszerezte az első gólját - videó

Barca-Las Palmas: Messi megszerezte az első gólját - videó Aleix Vidal is hasonló élményt élhetett át a Las Palmas ellen.

Messi megint szabadrúgásból villant, továbbment a Barca

Messi megint szabadrúgásból villant, továbbment a Barca A Barcelona ledolgozta hátrányát a Bilbaóval szemben és már a legjobb nyolc között van a spanyol Király-kupában.

Gondban lehet a Barca, ha meg akarja tartani Messit

Gondban lehet a Barca, ha meg akarja tartani Messit Komoly nehézséggel kell szembenéznie a spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Barcelona vezetőségének, amennyiben meg szeretné hosszabbítani legnagyobb sztárjának, az argentin Lionel Messinek a szerződését.

Botrány a Barçánál, Piqué bemutatott a ligaelnöknek

Botrány a Barçánál, Piqué bemutatott a ligaelnöknek A katalán védő a bírókat okolja az eredmények miatt.

Messi csodálatos szabadrúgása csak egy pontot ért

Messi csodálatos szabadrúgása csak egy pontot ért Sokáig hátrányban futballozott a Barcelona a Villarreal otthonában, Lionel Messi a hajrában mentett pontot a katalánoknak.

Kikapott a Barcelona, de ki még nem esett

Kikapott a Barcelona, de ki még nem esett A spanyol Király-kupában a Bilbao otthonában lépett pályára a Barcelona és kettős emberelőnyben sem tudta elkerülni a vereséget.

Barça, Real: most kezdődik az igazi versenyfutás!

Barça, Real: most kezdődik az igazi versenyfutás! A téli bajnoki szünetet kihasználva röviden összefoglaltuk, mi a helyzet a Real Madrid és a Barcelona háza táján.

Ibra szerint Messivel játszani olyan, mint a PlayStationön

Ibra szerint Messivel játszani olyan, mint a PlayStationön Zlatan Ibrahimović úgy véli, korábbi csapattársa, Lionel Messi a Premier League-ben is megállná a helyét.

Neymar megbotránkoztatta a Santos rajongóit kijelentésével

Neymar megbotránkoztatta a Santos rajongóit kijelentésével A brazil kiválóság elmondta, hol futballozna szívesen egy napon. Nem örültek egykori csapatánál, az biztos.

Szalai a Barca korábbi háromszoros BL-győztesével pózolt

Szalai a Barca korábbi háromszoros BL-győztesével pózolt A magyar válogatott támadó Brazíliában piheni ki a 2016-os esztendő fáradalmait. Az éjszakai életben is aktívan részt vesz, amit a hivatalos Facebook-oldalára feltöltött képek igazolnak.

Barça: megvan az első nyári erősítés

Barça: megvan az első nyári erősítés André Gomes után újabb portugál válogatott érkezik Barcelonába.

Kemény ellenfelet kapott a Barca és a Real is a kupában

Kemény ellenfelet kapott a Barca és a Real is a kupában Már a nyolcaddöntőben küzdelmes meccsek várnak a két gigászra.

Neymar szerint napokon belül eldől Messi sorsa

Neymar szerint napokon belül eldől Messi sorsa A brazil labdarúgó szerint Lionel Messi rövidesen új szerződést ír alá.

Hetet gurított a Barca cseresora

Hetet gurított a Barca cseresora A Barcelona hazai pályán kiütötte a meccsen és a kupából is a Hércules csapatát és a Király-kupa legjobb 16 csapata közé jutott.

Videoklipben tűnt fel Luis Suárez, a Barcelona sztárja

Videoklipben tűnt fel Luis Suárez, a Barcelona sztárja Színészi képességeit csillogtatta meg Luis Suárez, aki egy uruguayi zenekar klipjében tűnt fel. A banda Marama néven fut és a "Parasala Bien" (”Jól érezzük magunkat”) című szám klipjében vállalt szerepet. Suárez egy álomban szerepel 1:40-től, meglepetésre focizik a zenekar tagjaival… Video

Jövő nyáron már újra igazolhat a Real Madrid

Jövő nyáron már újra igazolhat a Real Madrid A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) a Real Madrid fellebbezése nyomán enyhítette a spanyol futballklub büntetését, amely így jövő nyáron már újból igazolhat játékosokat.

Messi és Suárez megküzdött a drónok urával - videó!

Messi és Suárez megküzdött a drónok urával - videó! A tokiói TBS televízió egyik showműsorának készítői az FC Barcelona edzőközpontjában forgattak, ahol nem mindennapi kihívás elé állítottak két világsztárt, Lionel Messit és Luis Suárezt. Nagyjából büntetőtávolságból kellett eltalálniuk egy, a kapu előtt röpködő, 100 km/h-s sebességre is képes drónt, amelyet Takahasi Toru, a dróntávirányítás japán bajnoka irányított a háttérből. A két focista 60 másodpercet kapott arra, hogy kilője a szerkezetet. Nézd meg, sikerrel jártak-e! Video

Magabiztosan nyerte a Barcelona a városi derbit

Magabiztosan nyerte a Barcelona a városi derbit Barcelonában városi derbit rendeztek vasárnap este, az FC Barcelona az Espanyolt fogadta.

Nagy bejelentést tett a Barca!

Nagy bejelentést tett a Barca! Az FC Barcelona labdarúgócsapata szerződést hosszabbít uruguayi csatárával, Luís Suárezzel.

Úgy tűnik, mintha Messi távozásától tartana a Barca

Úgy tűnik, mintha Messi távozásától tartana a Barca A Barcelona közel a duplájára emelné Lionel Messi fizetését, hogy meggyőzze őt a jövő évi hosszabbításról - írja a Diario As című spanyol sportnapilap csütörtökön.

Messi teljesítette az afgán kiskölyök nagy álmát - videó!

Messi teljesítette az afgán kiskölyök nagy álmát - videó! Kedd este, Dohában Lionel Messivel sétálhatott ki a gyepre és vele fotózkodhatott az a szegény sorból származó, hatéves afgán kisfiú, aki szatyorból készített Messi-mezével keltette fel a világsajtó figyelmét a közelmúltban. A barátságos meccset 5-3-ra nyerte a Barca a katari al-Ahli ellen Messi góljának és gólpasszának is köszönhetően. Video

Nehezen indult, végül simán nyert a Barcelona

Nehezen indult, végül simán nyert a Barcelona A Barcelona az Osasuna vendégeként lépett pályára és a gólnélküli félidőt követően Luis Suárez és Lionel Messi szállította a három pontot a katalánoknak.

A Chapecoense elfogadta a Barcelona invitálását

A Chapecoense elfogadta a Barcelona invitálását A Chapecoense elnöke, Ivan Tozzo elfogadta a Barcelona invitálását és részt vesznek a jövő nyári Joan Gamper-kupán.

Távozni szeretne, a Barcelona hívja a horvát legendát

Távozni szeretne, a Barcelona hívja a horvát legendát Sahtar Doneck horvát játékosa visszautasíthatatlan ajánlatot kapott spanyol lapértesülések szerint.

Újra dübörög a tiki-taka, rekordot döntött a Barcelona

Újra dübörög a tiki-taka, rekordot döntött a Barcelona Saját rekordját döntötte meg a Bajnokok Ligájában kedd este a Barcelona.

Kupameccsre invitálja a Chapecoense csapatát a Barcelona

Kupameccsre invitálja a Chapecoense csapatát a Barcelona Az egész futballtársadalom összefogott a kolumbiai légi katasztrófa óta, most a Barcelona is tesz a jó ügyért.

Csoportelső Arsenal és Napoli, szépen zárt a Barca és a Bayern - videókkal!

Csoportelső Arsenal és Napoli, szépen zárt a Barca és a Bayern - videókkal! A Barca és az Arsenal meccsén is mesterhármas született a BL-csoportkör zárókeddjén, de nem az a játékos triplázott, akitől a legtöbben számítottak erre. Messi helyett Arda, Sánchez helyett Lucas Pérez csinálta a műsort. A PSG botlott, az Arsenal mögött végzett, és biztosan húzós meccs vár rá a legjobb 16 között. A Besiktas ünneplésre készült, ehelyett hat gólt kapott Kijevben, így a Napoli és a Benfica is továbbment.

Videón Arda BL-mesterhármasa a Mönchengladbach ellen!

Videón Arda BL-mesterhármasa a Mönchengladbach ellen! A Barcelonát nem más, mint Arda Turan vezette kiütéses győzelemre kedd este a Mönchengladbach ellen, a BL-csoportkör utolsó, már mindkét csapat számára tét nélküli fordulójában, a Nou Campban (4-0). A török sztár az első félidőben gólpasszt adott Leo Messinek, a szünet után pedig 17 perc leforgása alatt könnyed mesterhármast ért el!

Benfica-Napoli, Bayern-Atlético, Barca-Gladbach - BL-kezdők!

Benfica-Napoli, Bayern-Atlético, Barca-Gladbach - BL-kezdők! A Bayern az Atléticót fogadja, a Barca pedig a Mönchengladbachot látja vendégül a BL-csoportkör zárása alkalmával a keddi játéknapon Ki-ki meccset vív egymással a Benfica és a Napoli Lisszabonban!

Shakira azt se tudta, mit kezdjen magával a Clásicón – videó

Shakira azt se tudta, mit kezdjen magával a Clásicón – videó A hétvégi el Clásicón természetesen megjelent a kolumbiai énekesnő, Shakira is, aki élete párjának, Gerard Piquének és a Barcának szorított.

Így futballoztak a játékosok a Barca-Realon - osztályzatok

Így futballoztak a játékosok a Barca-Realon - osztályzatok Barcelona – Nem Messi vagy Ronaldo lett a meccs legjobbja.

Ramos feje mentette meg a Real veretlenségét

Ramos feje mentette meg a Real veretlenségét A Barcelona sem tudta legyőzni a bajnoki tabella élén álló madridiakat, döntetlen született a Camp Nouban.

Barcelona–Real Madrid – ÉLŐ

Barcelona–Real Madrid – ÉLŐ A 265. „el Clásico” élőben, percről-percre.

Futballfilozófiák találkozása - a Barca-Real jelene

Futballfilozófiák találkozása - a Barca-Real jelene A 265. „el Clásico” felvezetőjének hatodik, befejező részében a mai mérkőzés esélyeit latolgatjuk

A korszak, amikor a Barca-Real csatatérré vált – Pep vs. Mou

A korszak, amikor a Barca-Real csatatérré vált – Pep vs. Mou A 265. „el Clásico” felvezetőjének ötödik részében a két géniusz rivalizálását vesszük górcső alá.

Oltári reklámmal hangol Pepe a Clásicóra

Oltári reklámmal hangol Pepe a Clásicóra Szombaton újra egymásnak feszül az FC Barcelona és a Real Madrid a világ talán jelenleg legjobban várt rangadóján.

Bemutatjuk a tíz legemlékezetesebb Barca-Realt!

Bemutatjuk a tíz legemlékezetesebb Barca-Realt! A 265. „el Clásico” felvezetőjének negyedik részében a két csapat párharcának tíz legendás összecsapását vesszük górcső alá.

Fél tucatot szórt az Atleti, nem nyert a Barça

Fél tucatot szórt az Atleti, nem nyert a Barça Simeone fiai hat góllal keserítették harmadosztályú vendéglátójukat. A Barcelona nem tudott nyerni Alicantéban. Győzött a Granada és a Celta, meglepetést okozott a Córdoba.