atlétika címkével ellátott sporthírek

Találatok: 88 ‹« | « Előző oldal | 1 | 2 | 3 | Következő oldal » | »›

Atlétika: Világbajnoki döntőre készül Kővágó Zoltán

Atlétika: Világbajnoki döntőre készül Kővágó Zoltán Kővágó Zoltán olimpiai ezüstérmes diszkoszvető szeretne döntőbe jutni az idei, londoni világbajnokságon.

Atlétika: Pars Krisztián és Márton Anita is utazik

Atlétika: Pars Krisztián és Márton Anita is utazik Pars Krisztián utazik, de nem vesz részt az Európa Kupán

A Magyar Atlétikai Szövetség értékelte az EB-t

A Magyar Atlétikai Szövetség értékelte az EB-t Spiriev: összességében nagyon sikeres szereplés.

Máris befejeződött a magyar csapatnak az atlétikai Eb

Máris befejeződött a magyar csapatnak az atlétikai Eb Amilyen jól sikerült a pénteki nap, annyira szörnyen a szombati.

Atlétika: magyar éremeső Belgrádban

Atlétika: magyar éremeső Belgrádban Zsivoczky-Farkas Györgyi bronzérmet nyert, míg Krizsán Xénia negyedik lett ötpróbában a belgrádi fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

Atlétika: Márton Anita Európa legjobbja

Atlétika: Márton Anita Európa legjobbja Márton Anita megvédte címét női súlylökésben a belgrádi fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

Atlétika: elúszott az egyik magyar éremesély

Atlétika: elúszott az egyik magyar éremesély Baji Balázs kiugrott, így kiesett, Kerekes Gréta és Kozák Luca pedig nem tudott döntős időt futni 60 méter gáton a belgrádi fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

Fiatal magyar csapat utazik a belgrádi EB-re

Fiatal magyar csapat utazik a belgrádi EB-re Spiriev: öten végezhetnek a nyolc között.

Márton Anita beszélt a belgrádi célokról

Márton Anita beszélt a belgrádi célokról Márton Anita: a cél a címvédés és az országos csúcs.

Az Eb toronymagas esélyese a magyar atléta

Az Eb toronymagas esélyese a magyar atléta Márton Anita toronymagasan vezeti női súlylökésben a nevezési listát a pénteken kezdődő belgrádi fedettpályás atlétikai Európa-bajnokságon, további négy magyar található az első hatban.

15 magyar atléta Belgrádban

15 magyar atléta Belgrádban Márton Anita toronymagasan vezeti a nevezési listát.

Újabb sztársportolót vádolnak doppinggal

Újabb sztársportolót vádolnak doppinggal A négyszeres olimpiai bajnok Mo Farah alaptalannak nevezi a rágalmazást.

Márton Anita országos csúcsot javítana Belgrádban

Márton Anita országos csúcsot javítana Belgrádban Pénteken kezdődik az atlétikai Európa-bajnokság Belgrádban.

Márton Anita megállíthatatlannak bizonyult

Márton Anita megállíthatatlannak bizonyult A magyar klasszis idei legjobb eredményével, 18,97 méterrel győzött súlylökésben a birminghami fedett pályás atlétikai versenyen.

Oroszok nélküli világbajnokság következik

Oroszok nélküli világbajnokság következik A Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) fenntartja az orosz tagszövetség felfüggesztését, továbbá hétfőtől nem engedi az országváltást a sportágban, amíg annak új szabályait nem vezetik be.

Márton Anita ezüstérmt dobott

Márton Anita ezüstérmt dobott A súlylökő Márton Anita második helyen zárt a karlsruhei World Indoor Tour versenyen, szombaton.

Olimpiai bronzérmesünk győzött Düsseldorfban

Olimpiai bronzérmesünk győzött Düsseldorfban Márton Anita nyerte szerdán a női súlylökést a düsseldorfi nemzetközi fedettpályás atlétikai versenyen.

Jamaica nem hagyja annyiban az elveszett olimpiai aranyat

Jamaica nem hagyja annyiban az elveszett olimpiai aranyat A nemzetközi Sportdöntőbíróságnál (CAS) fellebbez a 2008-as pekingi olimpiáról való kizárása ellen Nesta Carter jamaicai sprinter, akinek doppingesete miatt a 4x100-as váltó többi tagjának, így Usain Boltnak az aranyérmét is elvették.

Továbbra is a Sport TV munkatársa vezeti a szövetséget

Továbbra is a Sport TV munkatársa vezeti a szövetséget További négy évig Gyulai Miklós, a Sport TV munkatársa vezetheti a Magyar Atlétikai Szövetséget (MASZ).

Olimpiai bajnokunk újra aranyért menne Londonba

Olimpiai bajnokunk újra aranyért menne Londonba Pars Krisztián, London olimpiai bajnoka, kétszeres Európa-bajnok és kétszeres világbajnoki-ezüstérmes kalapácsvető 20. versenyidényére készül fel, miután tavaly áprilisban lovaglóizom-műtéteten esett át.

Usain Bolt újabb elsősége; a legjobb magyar Márton Anita

Usain Bolt újabb elsősége; a legjobb magyar Márton Anita A kilencszeres olimpiai bajnok Usain Bolt lett az év férfi atlétája 2016-ban az all-athletics.com számítógépes világranglistája szerint.

Atlétika: visszavonul London és Rio olimpiai bajnoka

Atlétika: visszavonul London és Rio olimpiai bajnoka Szerdán bejelentette visszavonulását Ashton Eaton amerikai atléta, aki Londonban és Rio de Janeiróban is megnyerte a tízpróbát.

Elhunyt az olimpiai nyolcadik magyar sprinter

Elhunyt az olimpiai nyolcadik magyar sprinter Életének 59. évében, hosszú betegség után hétfőn elhunyt Tatár István, aki tagja volt az 1988-as, szöuli olimpián nyolcadik helyen zárt magyar 4x100 méteres futó váltónak.

Komoly pozíciót kapott Jelena Iszinbajeva

Komoly pozíciót kapott Jelena Iszinbajeva Az olimpiai bajnok rúdugró fogja vezetni az Orosz Doppingellenes Ügynökség (Rusada) felügyelőbizottságát.

Új udvarhölgye van Usain Boltnak

Új udvarhölgye van Usain Boltnak Immáron hatodszor választották meg az év atlétájának a jamaikai sprintert.

Doppingellenes kampányt hirdet a sprinterkirály

Doppingellenes kampányt hirdet a sprinterkirály Keményebb fellépést sürget a doppingolók ellen a világ leggyorsabb futója, Usain Bolt.

Aranyéremmel nyit pezsgőt Usain Bolt - videó

Aranyéremmel nyit pezsgőt Usain Bolt - videó Az atletizálástól jövpre visszavonuló kilencszeres olimpiai bajnok jamaicai Usain Bolt eddig sem ment a szomszédba, ha egy kis extravaganciáról volt szó.

Fiatal titán nyerte a New York City Marathont

Fiatal titán nyerte a New York City Marathont Eritreai és kenyai győzelmeket hozott az egyik legnagyobb maratoni verseny.

Elkapták a világbajnok sprinter lányának gyilkosát

Elkapták a világbajnok sprinter lányának gyilkosát Másfél nappal a szörnyű tragédia után a rendőrség már el is fogta Tyson Gay lányának gyilkosait!

Lövöldözés áldozata lett a világklasszis sprinter lánya

Lövöldözés áldozata lett a világklasszis sprinter lánya Szörnyű családi tragédia érte az amerikai Tyson Gayt.

Riói érmes súlylökőnket is megelőzte a spanyol magasugró

Riói érmes súlylökőnket is megelőzte a spanyol magasugró A portugáliai Madeira szigetén rendezett gálán olimpiai bajnokok sora ünnepelhetett.

Megvan Bolt utolsó hazai futásának időpontja

Megvan Bolt utolsó hazai futásának időpontja Azt eddig is tudtuk, hogy az augusztusi vébé lesz az utolsó nagy eseménye, ám hogy előtte mikor fut utoljára jamaikai földön, azt eddig még nem!

Harmincévesen visszavonul az atlétika korábbi királynője!

Harmincévesen visszavonul az atlétika korábbi királynője! Bejelentette visszavonulását Jessica Ennis-Hill, a hétpróba londoni olimpiai bajnoka.

Különleges versenyt nyert meg Usain Bolt

Különleges versenyt nyert meg Usain Bolt A világ leggyorsabb embere harminc átlagemberrel mérte össze erejét a The Late Late Show-ban, küztük a műsorvezető James Cordennel és egy meglepetésvendéggel. Video

Alig maradt le a világcsúcsról Bekele Berlinben

Alig maradt le a világcsúcsról Bekele Berlinben Mindössze hat másodperccel maradt le a maratonfutás világcsúcsáról Berlinben az etióp Kenenisa Bekele.

Ezüstérmet futott össze a szegedi ikrek

Ezüstérmet futott össze a szegedi ikrek Biacsi Ilona nagyszerűen versenyezve ezüstérmet szerzett a T20-as kategória 1500 méteres síkfutó számában a riói paralimpia pénteki napján. Ikertestvére, Bernadett az ötödik helyen végzett.

Józsa Gábor megvédte címét, kenyai győzelem a BP Félmaratonon

Józsa Gábor megvédte címét, kenyai győzelem a BP Félmaratonon Több, mint 15 000 futó volt vasárnap délelőtt a budapesti utakon.

Előkelő helyen végeztek a magyar atléták a Gyémánt Ligában

Előkelő helyen végeztek a magyar atléták a Gyémánt Ligában Baji Balázs hetedik lett 110 méter gáton, míg Kővágó Zoltán a kilencedik helyen végzett diszkoszvetésben pénteken, az idei Gyémánt Liga-sorozat utolsó versenyén Brüsszelben.