Találatok: 56 ‹« | « Előző oldal | 1 | 2 | Következő oldal » | »›

Nagyon fontos döntést hozott karrierjében Baji Balázs Komoly lépésre szánja el magát a vb-bronzérmes gátfutó.

Magyarország 2023-ban világbajnokságot rendezne!

Magyarország 2023-ban világbajnokságot rendezne! A brit sportdiplomata elmondta, örömmel jött Budapestre

Gyakorlatilag Budapesté a 2023-as atlétikai vb

Gyakorlatilag Budapesté a 2023-as atlétikai vb Az eseménynek helyet adó stadion még nem épült meg.

Békéscsabán minden gyerek Baji Balázs akar lenni - videó

Békéscsabán minden gyerek Baji Balázs akar lenni - videó Baji Balázs vb-bronzérmének rögtön megvan az eredménye, a világklasszis gátfutó szülőhelyén, Békéscsabán pillanatok alatt példakép vált belőle.

Usain Bolt drámai utolsó futását látnia kell - videó!

Usain Bolt drámai utolsó futását látnia kell - videó! Hihetetlen módon ért véget minden idők egyik, ha nem a legjobb atlétájának karrierje. Usain Bolt a 4x100-as váltó döntőjében befejező emberként megsérült, így Jamaica nem nyert érmet - győztek a hazai britek.

Atlétikai vb: magyar a döntőben, ahol olimpiai aranyat nyertünk

Atlétikai vb: magyar a döntőben, ahol olimpiai aranyat nyertünk Pars, aki a 2012-es olimpián ebben a stadionban nyert aranyérmet, ebben az évben folyamatosan sérülésekkel küzdött, idei legjobbjaként 76,84 métert dobott.

Atlétikai vb - van már magyar döntős kalapácsvetésben

Atlétikai vb - van már magyar döntős kalapácsvetésben Pars Krisztián a második csoportban szerepelt, ő nem jutott a fináléba. A férfi kalapácsvetés döntőjét pénteken rendezik.

Atlétikai vb: újabb szenzáció, bronz után ezüstöt szereztünk

Atlétikai vb: újabb szenzáció, bronz után ezüstöt szereztünk Tovább folytatódik a magyar csoda a világ egyik legfontosabb sporteseményén.

Így lett harmadik a 110 méteres gátfutásban Baji Balázs

Így lett harmadik a 110 méteres gátfutásban Baji Balázs Csak Omar McLeod és Szergej Subenkov volt jobb a magyarnál a világbajnokságon.

Szenzáció: Baji Balázs bronzérmes 110 gáton az atlétikai vb-n

Szenzáció: Baji Balázs bronzérmes 110 gáton az atlétikai vb-n Futószámban még soha nem állhatott vb-dobogón magyar versenyző.

Atlétikai vb: 30 év után magyar spirinter a döntőben - ezt várja

Atlétikai vb: 30 év után magyar spirinter a döntőben - ezt várja Baji Balázs 13.23-as idővel megnyerte futamát és bejutott a 110 méteres gátfutás hétfői döntőjébe a londoni atlétikai világbajnokságon.

Atlétikai vb: Jamaica a női 100 métert is elbukta - videó

Atlétikai vb: Jamaica a női 100 métert is elbukta - videó Tori Bowie győzött női 100 méteres síkfutásban vasárnap este a londoni atlétikai világbajnokságon.

Parádé: a magyar Usain Bolt döntős az atlétikai vb-n!

Parádé: a magyar Usain Bolt döntős az atlétikai vb-n! A magyar gátfutó megnyerte a futamát, így immáron a fináléban bizonyíthat.

Atlétikai vb: így verték Boltot az utolsó 100-as versenyén – videó

Atlétikai vb: így verték Boltot az utolsó 100-as versenyén – videó Mint jeleztük, Justin Gatlin, Chris Coleman, Usain Bolt lett a végső sorrend.

Atlétikai vb: Usain Bolt nem csak egy futótól kapott ki

Atlétikai vb: Usain Bolt nem csak egy futótól kapott ki Ez volt elméletileg az utolsó versenye a világ egyik valaha volt legjobb atlétájának.

Legyőzték 100 méteren Usain Boltot

Legyőzték 100 méteren Usain Boltot Az amerikai Christian Coleman futotta a legjobb időt a 100 méteres síkfutás elődöntőjében a londoni atlétikai világbajnokság második napján, ezzel első helyen jutott tovább a szombat esti döntőbe.

Atlétikai vb Szenzációs versenyben védte meg vb-címét Mo Farah

Atlétikai vb Szenzációs versenyben védte meg vb-címét Mo Farah A négyszeres olimpiai bajnok brit Mo Farah nagyszerű versenyben, rendkívüli hajrájának köszönhetően megvédte címét férfi 10 000 méteren a londoni atlétikai világbajnokság nyitónapján.

Atlétikai vb: Bolt előnyt adva is lekocogta a mezőnyt 100-on

Atlétikai vb: Bolt előnyt adva is lekocogta a mezőnyt 100-on Usain Bolt könnyed futással, futamgyőztesként jutott az elődöntőbe férfi 100 méteren a londoni atlétikai világbajnokság első napján, pénteken.

Usain Boltra feni a fogát az idei év leggyorsabb sprintere

Usain Boltra feni a fogát az idei év leggyorsabb sprintere Christian Coleman szerint őrületes lenne, ha le tudná győzni a visszavonulás előtt álló Usain Boltot a pénteken kezdődő londoni atlétikai világbajnokságon. Az amerikai sprinteré a világ idei legjobb ideje 100 méteres síkfutásban.

Usain Bolt megfutotta idei legjobbját Monacóban

Usain Bolt megfutotta idei legjobbját Monacóban Usain Bolt nyerte a 100 méteres síkfutást az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat pénteki, monacói versenyén.

Légiparádé világsztárokkal a Gyulai István Memorialon!

Légiparádé világsztárokkal a Gyulai István Memorialon! Fantasztikus két nap telis-tele olimpiai bajnokokkal Székesfehérváron.

Óriási: az atlétika nagyágyúi érkeznek hazánkba

Óriási: az atlétika nagyágyúi érkeznek hazánkba Olimpiai bajnokok vetélkedését láthatja a publikum.

Van ember, aki gyorsabb Usain Boltnál - videó!

Van ember, aki gyorsabb Usain Boltnál - videó! Bámulatos futást produkált az amerikai egyetemi bajnokságon egy 21 éves amerikai sprinter. Christian Coleman 9,82-es ideje 100 méteren a világ idei legjobbja. Usain Bolt ilyen idősen még nem tartott itt...

Atlétika: szupersztárok érkeznek hazánkba

Atlétika: szupersztárok érkeznek hazánkba Bombaerős mezőny lesz a székesfehérvári viadalon.

Újdonság: atlétikai világbajnokságot rendezhet Budapest

Újdonság: atlétikai világbajnokságot rendezhet Budapest Elképzelhető, hogy a világ legjobb atlétái Magyarországra érkeznek.

Újabb doppingbotrány az atlétikában, olimpiai bajnok vétkezett

Újabb doppingbotrány az atlétikában, olimpiai bajnok vétkezett A riói olimpián győztes sportoló pozitív doppingmintát adott.

Atlétika: Világbajnoki döntőre készül Kővágó Zoltán

Atlétika: Világbajnoki döntőre készül Kővágó Zoltán Kővágó Zoltán olimpiai ezüstérmes diszkoszvető szeretne döntőbe jutni az idei, londoni világbajnokságon.

Atlétika: Pars Krisztián és Márton Anita is utazik

Atlétika: Pars Krisztián és Márton Anita is utazik Pars Krisztián utazik, de nem vesz részt az Európa Kupán

A Magyar Atlétikai Szövetség értékelte az EB-t

A Magyar Atlétikai Szövetség értékelte az EB-t Spiriev: összességében nagyon sikeres szereplés.

Máris befejeződött a magyar csapatnak az atlétikai Eb

Máris befejeződött a magyar csapatnak az atlétikai Eb Amilyen jól sikerült a pénteki nap, annyira szörnyen a szombati.

Atlétika: magyar éremeső Belgrádban

Atlétika: magyar éremeső Belgrádban Zsivoczky-Farkas Györgyi bronzérmet nyert, míg Krizsán Xénia negyedik lett ötpróbában a belgrádi fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

Atlétika: Márton Anita Európa legjobbja

Atlétika: Márton Anita Európa legjobbja Márton Anita megvédte címét női súlylökésben a belgrádi fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

Atlétika: elúszott az egyik magyar éremesély

Atlétika: elúszott az egyik magyar éremesély Baji Balázs kiugrott, így kiesett, Kerekes Gréta és Kozák Luca pedig nem tudott döntős időt futni 60 méter gáton a belgrádi fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

Fiatal magyar csapat utazik a belgrádi EB-re

Fiatal magyar csapat utazik a belgrádi EB-re Spiriev: öten végezhetnek a nyolc között.

Márton Anita beszélt a belgrádi célokról

Márton Anita beszélt a belgrádi célokról Márton Anita: a cél a címvédés és az országos csúcs.