Michelisz 4. lett a 2014-es WTCC világbajnokságon

A Zengő Motorsport versenyzője a 4. helyen végzett a WTCC 2014-es világbajnokságában, s ezzel egyben legyőzte az összetettben a gyári Hondákat

A szerencse gyermeke! Mondhatná, aki csak a makaói futam utolsó köreit látta. Azt, amikor a jelenlegi legnagyobb ellenfél, a cél elérésnek fő akadálya hirtelen akadályba ütközik, s lelassul, majd elmegy mellette Norbi, és az egész mezőny.

A futamot a bajnok José-Maria López nyerte, Norbi pedig tisztes, hondás távolságból követte őt a második helyen. „Nyakában” a gyáriakkal, Tarquinivel és Monteiróval.

Norbinak sikerült! Először az évben átvette a vezetést a gyáriaktól. Ott állt a dobogón, s egyben a japán gyártó tizenmillió eurós kivételezettjeinek romjain. Szép látvány volt!