NBA

Remek meccsen lett bajnok a Golden State Warriors - videó

A Golden State Warriors sikerével ért véget az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) 2016–2017-es szezonja.

NBA: nagyon közel a bajnokavatás - videó

NBA: nagyon közel a bajnokavatás - videó A következő meccsen véget érhet a finálé.

Ezt még Neymar és Hamilton is tátott szájjal nézi - videó!

Ezt még Neymar és Hamilton is tátott szájjal nézi - videó! Nívós vendégei voltak az NBA-nagydöntő második meccsének. Lewis Hamilton és Neymar a helyszínről nézték végig a Golden State-Cleveland meccset - LeBron James pazar zsákolásától leesett az álluk...

Halálos fenyegetést kapott az NBA-sztár

Halálos fenyegetést kapott az NBA-sztár A Kawhi Leonardnak okozott sérülés miatt halálos fenyegetéseket kapott Zaza Pachulia, az észak-amerikai bajnokságban (NBA) szereplő Golden State Warriors kosarasa.

A Keleti főcsoport döntőjében a Cleveland

A Keleti főcsoport döntőjében a Cleveland A főcsoport-döntőben az ellenfele a Boston-Washington párharc továbbjutója lesz, ott viszont negyedszer is hazai győzelem született, így az állás 2-2.

LeBron James még mindig nem tud játszani

LeBron James még mindig nem tud játszani A háromszoros bajnok hétfőn combsérülés miatt nem vállalta a Miamiban elvesztett mérkőzést

Előzhet és kilenc év után zárhat élen a Celtics

Előzhet és kilenc év után zárhat élen a Celtics A címvédő Cleveland Cavaliers hosszabbítás után 124-121-re kikapott a Miami Heat vendégeként az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NBA: megdönthetetlennek hitt rekordot állított be - videó

NBA: megdönthetetlennek hitt rekordot állított be - videó Westbrook 41 tripladuplánál jár a szezonban.

NBA: újra megvillant a tripladuplák királya - videó

NBA: újra megvillant a tripladuplák királya  - videó Russell Westbrook megszerezte 15000. pontját.

NBA: Bajban a címvédő

NBA: Bajban a címvédő LeBron James csapata a lehető legrosszabb pillanatban került kátyúba.

NBA: elképesztő rekordot döntött az edző

NBA: elképesztő rekordot döntött az edző Steve Kerr 200. győzelmét aratta az NBA-ben.

NBA: szobrot kapott a korábbi kiváló kosaras

NBA: szobrot kapott a korábbi kiváló kosaras Shaquille O'Neal bronzszobrát Los Angelesben leplezték le.